Професионални серии за коса- тема 152

  • 49 577
  • 739
# 195
moonflower , преди седмица поръчвах от сайта на Grow Gorgeous, дойде за 5 дни без никакви проблеми. От Lookfantastic също поръчвах скоро, но в официалния сайт имаше по-добри намаления.
Виж целия пост
# 196
с какво темпо ви расте косата за месец;
Аз не се боядисвам, расте ми с около и по-скоро над сантиметър на месец, но краищата от раменете надолу стават сравнително скоро грозни и трябва да се подстригвам  на всеки три-четири месеца. Предпочитам да не ми растеше с толкова, но пък да запазва и в дължините свеж вид.

Daisy1, ползвам олиото на Maroccan Oil и съм доволна. Взех по-лекия вариант, защото косите не са ми дебели и плътни. Не ми омазнява, придава лек блясък и за мен ухае приятно. Ползвам го на влажна коса. Нямам други техни продукти освен четката за коса.
Виж целия пост
# 197
Момичета, а от къде купувате за България Grow gorgeous продукти?

Аз купувам от сайта им growgorgeous.com  плащам направо в долари и ми ги доставят от Англия мисля с DHL и после Спиди. Не съм поръчвала обаче от 6-7 месеца и сега не знам как вървят доставките от UK.
Можеш да ги поръчаш от lookfantastic, но внимавай при поръчката да избереш бг.
Виж целия пост
# 198
Въпрос: с какво темпо ви расте косата за месец; тоест се появяват корени при боядисващите?
Корени виждам 1 седмица след боядисване... боядисвам на всеки 2 седмици, иначе ми боде очите. Почти 2 см на месец бих казала.
Скрит текст:
Вчера ходих на фризьор. Милата тя направо ахна като видя как съм си окепазила собственоръчно цвета на косата, щото, разбира се, от професионална гледна точка това не е качество, но пък аз си го харесвам достатъчно като междинен етап към това, което искам, да не говорим, че задобрявам и с тонирането и с прането на боя Simple Smile))) После ахна 2-ри път като и казах да махне поне 10-15 см Grinning Та сега съм като "ошутено ягне" както би казала баба.


Виж целия пост
# 199
Агент, тоя цвят ти ли го направи? Страхотен е!! Както и цялата ти коса, прическа, подстрижка. Я кажи сега эа цвета кой номер на коя марка эабъркваш. 😃  Някоя топла 6ца ще да е?
Виж целия пост
# 200
Здравейте!
Ако сте ползвали серум стимулисте на Керастаз, може ли отзиви?

Аз не си получих комплектите на Керастаз.

Очарована съм от Еластисайзъра с жасмин, добре че взех 1000 мл. След първоначалния шок от аромата, явно вече свикнах и не ми пречи. Добавям масла, алое, глицерин и става  страхотен пре уош. Но преди това мия с Ш. Купих си шампоана за обем на Neuma и Ellwo. Много сполучливи.

Продължавам да съм очарована от капките oway. Ползвам ги почти всекидневно, не ми омазняват.

Много съм доволна и от балсама на davines nourishing conditioner. Много маслен и мега разплитащ.
Виж целия пост
# 201
Аз от бързане май не направих най-правилния избор на Ш Меди - взех Hydroclenz, а май трябваше някой балансиран. Какво слагате след него, трябва пак хидратация предполагам?
Получих и клетата майка с подхранващия концентрат, но май не е добре да я ползвам след него?
Виж целия пост
# 202
Dreamer, аз използвам стимулисте от 2-3 седмици. Не омазнява, има лек аромат и мисля, че забелзвам леко намалял косопад.
Виж целия пост
# 203
Аз от бързане май не направих най-правилния избор на Ш Меди - взех Hydroclenz, а май трябваше някой балансиран. Какво слагате след него, трябва пак хидратация предполагам?
Получих и клетата майка с подхранващия концентрат, но май не е добре да я ползвам след него?

 Въпреки името си Хидрокленс не е хидратиращ. Балансиран си е с осезаем протеин. Клетка майка бих препоръчала да я правиш след ДПШ,но и след него ще стане.
Виж целия пост
# 204
Момичета, може ли няколко думи за Shu Uemura Silk Bloom и Shusu Sleek?
Протеинови ли са и втвърдяват ли косъма?
Търся продукти на марката за омекотяване.
Протеинови
Виж целия пост
# 205
Реших да пробвам Нектар Термик, ще поръчам от Нотино. Но още се чидя дали ми трябва маската. Моля ви, дайте мнение за каква коса е подходяща Нутритив Маскинтенз. Моята коса обича протеин, тънка е и лесно се омазнява, но ми се иска да взема Маскинтенз за моментите, когато слагам хидратация, за да поддържам някакъв баланс. Какво мислите, дали е добра идея?
Виж целия пост
# 206
Здравейте!
Ако сте ползвали серум стимулисте на Керастаз, може ли отзиви?

Аз не си получих комплектите на Керастаз.

Очарована съм от Еластисайзъра с жасмин, добре че взех 1000 мл. След първоначалния шок от аромата, явно вече свикнах и не ми пречи. Добавям масла, алое, глицерин и става  страхотен пре уош. Но преди това мия с Ш. Купих си шампоана за обем на Neuma и Ellwo. Много сполучливи.

Продължавам да съм очарована от капките oway. Ползвам ги почти всекидневно, не ми омазняват.

Много съм доволна и от балсама на davines nourishing conditioner. Много маслен и мега разплитащ.
Този ли е балсама?

Олиа, страхотно решение! Взимай смело маската ( гледай да е за гъста коса, не за фина)
Виж целия пост
# 207
Благодаря, Принцесо. Ще видим как ще се спогодим, дано не ми дойде в повече протеина при съчетание с терапията.

Много маслена и разплитаща, а в момента и на страхотна цена в нотино е златната серия на Tigi Colour Goddess. Не е за тънки и лесно утежнавящи се коси обаче. Имам Ш и Б, супер хидратиращи са, нямат нужда от маска.
Виж целия пост
# 208
Олиа, страхотно решение! Взимай смело маската ( гледай да е за гъста коса, не за фина)
Защо ме съветвате да взема за гъста коса? Няма ли да я утежни много? Моята коса е фина и лесно се утежнява и омазнява.
Виж целия пост
# 209
Lollaa, благодаря! 💐

Руса мама, да този е. Много е гъст и маслен, банята става пързалка и винаги я почиствам след това.

Ще го подновя задължително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия