Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 85 835
  • 737
# 165
Използвай в сайта им теста за това какви продукти ти трябват, изненадващо точно дават указания за задължителните и тези, които са препоръчителни.
Може ли да ме ориентираш къде по-точно, или ако може линк? Нещо не намерих
Виж целия пост
# 166
Аз бих ги сметнала като гледам цените от сайта им, след това преобразувам в лева с гугъл и добавям 3 лева отгоре.
Ниацинамид примерно тук е 6.99 долара, което е към 12лв, значи го очаквай някъде към 14-15лв.
Това са само мои предположения, наистина не съм пазарувала от българските сефори, но г/д така виждам да варират цените на други марки в нашата родина ( в този ценови диапазон).
И преди някой да рече защо се коментират тези продукти в тази тема, за този вид продукти и свойствата които предлагат, това е изключително евтино.

Използвай в сайта им теста за това какви продукти ти трябват, изненадващо точно дават указания за задължителните и тези, които са препоръчителни.
Може ли да ме ориентираш къде по-точно, или ако може линк? Нещо не намерих
В сайта на дъинкилист има recipe builder ще го видиш горе в менюто. Yum
Виж целия пост
# 167
Аз бих ги сметнала като гледам цените от сайта им, след това преобразувам в лева с гугъл и добавям 3 лева отгоре.
Ниацинамид примерно тук е 6.99 долара, което е към 12лв, значи го очаквай някъде към 14-15лв.
Това са само мои предположения, наистина не съм пазарувала от българските сефори, но г/д така виждам да варират цените на други марки в нашата родина ( в този ценови диапазон).
И преди някой да рече защо се коментират тези продукти в тази тема, за този вид продукти и свойствата които предлагат, това е изключително евтино.

Абсолютно съгласна!

Иначе линк към теста: https://eu.theinkeylist.com/pages/recipe-builder#/
Виж целия пост
# 168
Много благодаря за линка, направих теста и си харесах някой неща. В общи линии се побират в бюджета ми.
Сега следващия въпрос - къде се продават в Бг?
Виж целия пост
# 169
Лятото си взех от Сефора в The Mall тези двете:

По спомен не бяха много скъпи, околоочният крем мисля, че беше 19 лв., а този за лице може би около 14лв.
Виж целия пост
# 170
На марката ТО имам Ниацинамид и Червената маска, доволна съм. Тази REVOX загледах но незнам защо не ми вдъхва доверие.

Няма защо да не ти вдъхва доверие след като не си го пробвала. Иначе когато имам някакви раздразнения по лицето точно 2-3 вечери ми трябват да изчезнат с него.
Виж целия пост
# 171
Помня че и друг път е споменаван тук витамин Ц на The Ordinary, гледах в някакъв техен сайт веднъж, ами то пише витамин Ц на прах просто, чист уж. И пише да се смеси малко с друг продукт който си ползва човек... хубаво де, ама колко малко е това" малко" тяхното? Имам друг чист на прах, който съм си купила за пиене, едва ли да е различен и търсех по-точна информация за да ползвам идеята само. Обаче в крайна сметка нищо конкретно нямаше. Ако има някоя от вас която ползва техния витамин Ц на прах, дали може малко повече информация как и колко?
Виж целия пост
# 172
Витаминче_, до колкото знам навсякъде се продават или от официалния сайт или в Сефора.
Katniss Everdeen, правилни са ми сметките значи за цените (поредния ми безполезен талант Grinning ), и аз имам околоочния тук е 9.99, което е малко над 17лв добавяш 2-3 лв и ето ти цената в Бг.
Виж целия пост
# 173
На марката ТО имам Ниацинамид и Червената маска, доволна съм. Тази REVOX загледах но незнам защо не ми вдъхва доверие.

Няма защо да не ти вдъхва доверие след като не си го пробвала. Иначе когато имам някакви раздразнения по лицето точно 2-3 вечери ми трябват да изчезнат с него.
Не съм ги отписала,сигурно ще пробвам техен продукт. Дано ми опровергае съмнението.
Виж целия пост
# 174
Здравейте! Имам нужда от добър около околаочен крем до 20 лв. Кожата ми там е суха и като не е правилно хидратирана се виждат фини бръчки.
Виж целия пост
# 175
Е, то и върху околоочния крем се слага от хидратиращия за лице. Аз имам този с ретинол на инки лист, който се вписва в цената която си посичила. Но отгоре пак си слагам от хидратиращия крем Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Вярвате ли ми или не, но аз съм супер доволна от този крем. Само за 5 лева е и първоначално не вярвах че въобще ще прави нещо, но виждам резултат. 👌
Виж целия пост
# 177
Ползвала съм показания от Лале и бях доволна. Сега съм с този

Също много добър - чудесна хидратация за моя сух околоочен контур. Взех го за 2 и нещо от ДМ.
Виж целия пост
# 178
Здравейте ,може ли да ми препоръчате нещо, за изравняване на тена,за изчистване , не знам как да го формулирам. В момента ползвам на Дева с витамин ц , но не ми допада оставя един "пластмасов " филм върху лицето и сякаш ми изкарва черни точки. Четох за крем на Тианде с плацента, за изравняване на тена и кожата, имате ли отзиви . На 44 години съм с мазна кожа, благодаря
Виж целия пост
# 179
Глас от мен за двуфазния дегримьор на Балеа. 3 пъти ползвах до сега и впечатленията ми се отлични.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия