Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 85 839
  • 737
# 195
И аз харесвам маската с маслина на Агива.

Доволна съм също и от маската на Гарние от оранжевата серия SOS.
Виж целия пост
# 196
Момичета, ползвам на Медикс течен сапун с мед и мляко, много ми харесва та се замислих да ми препоръчате лосион за тяло с аромат на мед и мляко ?
Виж целия пост
# 197
Момичета, ползвам на Медикс течен сапун с мед и мляко, много ми харесва та се замислих да ми препоръчате лосион за тяло с аромат на мед и мляко ?
Биоаптека и на Орифлейм, Ейвън има серии с мед и мляко.
Виж целия пост
# 198
Разгледах на Биоаптека но са само с мед и пчелно млечице, едва ли ще е този аромат, който търся. Преди време ползвах тяхна паста за зъби и не бях доволна. На Ейвън лосион с Мед и мляко не съм виждала 🙄 ползвам техни продукти, моя приятелка е дистрибутор и почти всеки месец поръчвам. За Орифлейм ще потърся. Ще ходя тези дни до ДМ ще разгледам и там.
Виж целия пост
# 199
На Био аптека имах балсам за устни с мед. Свърши много бързо и не миришеше хубаво, дори не се справи с напукани те ми устни.
Виж целия пост
# 200
Dove имат с мед и мляко. SNB също
Виж целия пост
# 201
Момичета, ползвам на Медикс течен сапун с мед и мляко, много ми харесва та се замислих да ми препоръчате лосион за тяло с аромат на мед и мляко ?
На СНБ е хубав, за цената си е много икономичен.
Но на мен ми стана любим липата. Ползвам го за лице, устни, цяло тяло.
Виж целия пост
# 202
В Лили имат течен сапун с мед на тяхната марка Велнея.
Виж целия пост
# 203
В Лили имат течен сапун с мед на тяхната марка Велнея.
Аз търся Лосион за тяло с аромат на мед и мляко като аромата на течния сапун на Медикс. Вчера отскочих до ДМ, душнах на Дав но не е това което търся. Имаше на Биоаптека,но неможеше да се подуши.Други нямаше.
Мисля да поръчам от Боди шоп,ще пиша когато дойде ако на някой му е интересно.
Виж целия пост
# 204
Орифлейм имаха преди време масло за тяло мед и мляко и миришеше подобно на сапуна. Не знам има ли го още, беше златна кутия с черен капак.
Виж целия пост
# 205
На Орифлейм имам кутия с мед и мляко за ръце и тяло. Мирише страхотно!
Виж целия пост
# 206
Намерих, това ли е?
Виж целия пост
# 207
Последно купих миналата година, лятото на промоционална цена. В прозрачна кутийка с бял, перлен капак. Сега ще снимам и ще добавя снимка в този пост.

Скрит текст:





Не го отворих,  защото в момента ползвам друг продукт за тяло. Когато го изхабя, ще започна този.
Може да са сменили опаковката. Но по - скоро има разлика в съставките.
Виж целия пост
# 208
Помня че и друг път е споменаван тук витамин Ц на The Ordinary, гледах в някакъв техен сайт веднъж, ами то пише витамин Ц на прах просто, чист уж. И пише да се смеси малко с друг продукт който си ползва човек... хубаво де, ама колко малко е това" малко" тяхното? Имам друг чист на прах, който съм си купила за пиене, едва ли да е различен и търсех по-точна информация за да ползвам идеята само. Обаче в крайна сметка нищо конкретно нямаше. Ако има някоя от вас която ползва техния витамин Ц на прах, дали може малко повече информация как и колко?
В кутията има малка мерителна лъжичка, зависи колко голяма повърхност ще третираш и колко силна концентрация искаш да бъде.Може и в темата за Ординари да попиташ.
https://www.drrachelho.com/blog/the-ordinary-skincare-review-singapore/
Виж целия пост
# 209
Благодаря. Разгледах онлайн новия каталог на Орифлейм сега опаковката е така,някаква лимитка. Утре ще питам една позната, дистрибутор ако не ще го поръчам.

Това жената е страшно нещо , като си навие нещо на ум и не мирясва😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия