Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 67

  • 85 851
  • 737
# 630
Sl-може ли линкове и за лед маска и радио честотен лифтинг?
Виж целия пост
# 631
Ще ти ги пратя на лични, да не спамя, че има цяла тема за машинарийки
Heart
Виж целия пост
# 632
Момичета споделям мнение от този шампоан 2 в 1 на Cien. Косата става много мекичка, лъскава лесна за разресване. Страхотно евтино попадение!!!
Виж целия пост
# 633
Кристал, а каква ти е косата?
Виж целия пост
# 634
Супер права Sad
Виж целия пост
# 635
Суха, мазна, нормална?
Виж целия пост
# 636
Виж целия пост
# 637
Да ми препоръчате някакъв продукт за приглаждане краищата на косата, независимо дали е балсам/серум или друго. Обикновено след изсушаване винаги се начупва много грозно в края /4-5 пръста и повече/ и искам да стои по-пригладена. Innocent
Виж целия пост
# 638
На мен 7 минутната маска на Глиз за боядисана коса супер много ми приглажда косата.
Виж целия пост
# 639
Да ми препоръчате някакъв продукт за приглаждане краищата на косата, независимо дали е балсам/серум или друго. Обикновено след изсушаване винаги се начупва много грозно в края /4-5 пръста и повече/ и искам да стои по-пригладена. Innocent

7 секундната* на Глис и аз съм доволна - след шампоан, преди балсам:
Скрит текст:

L'Oreal 8 second wonder water обаче ми допада повече, има прекрасен мирис:
Скрит текст:

Не намирам разлика между двете, но ми правят косата гладка, не утежняват, нямам и хвърчащи кичури.
Виж целия пост
# 640
Благодаря ви! Ще пробвам една от двете. Само че не ползвам балсам към момента, а само шампоан и маска. Между двете ли се нанася или след маската?
Виж целия пост
# 641
Благодаря ви! Ще пробвам една от двете. Само че не ползвам балсам към момента, а само шампоан и маска. Между двете ли се нанася или след маската?

Между двете Simple Smile
Виж целия пост
# 642
След маска го нанасям аз. Тези продукти са на принципа, че "затварят" косъма ( от там идва въпросното приглаждане), та е малко безсмислено да се нанася маска след тях.
Виж целия пост
# 643
7-секундната аз я ползвам вместо маска и не слагам балсам след това.Става твърде много за моята коса.
Виж целия пост
# 644
7-секундната аз я ползвам вместо маска и не слагам балсам след това.Става твърде много за моята коса.
Аз също не слагам балсам след това 7 секундното. То прави косата като ламинирана, не виждам балсам какво би добавил към това. През няколко измивания го ползвам де, през останалото време нормален балсам слагам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия