💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 13 (21.11. - 28.11. 2021)

  • 88 808
  • 1 807
# 750
Надявам се днес бойците да са на съвет.
И утре също.
 И да отпадат по двойки.
И  Ако може Елизабет да отпадне два пъти. Simple Smile
 
Не ги понасям. Като всяко обобщение и това е грешно разбира се. Не можеш да кажеш: мразя софиянци, или пловдивчани. или левскари.
Да,  при тях харесвах донякъде Милена, но не достатъчно,  за да им простя за Красима.
След нея, така ми опротивяха, че искам всеки от тях аут! Мисля, че прекрасно разбирам емоциите на Борис.
За него тук се изля   много хейт, а за мен той  в момента е фаворита за наградата.
 Не че Продукцията ще го допусне.
Виж целия пост
# 751
Скрит текст:
На Борис отдавна са му вдигнали мерника. И победителят плюска наденица, но него няма да го накажат.
Виж целия пост
# 752
Явно масово сме настроени по един начин, но аз лично най-много не мога да простя на Продукцията.....😉

А аз друго се сещам ....това лошото Елизабет как ревеше като Братоев замина ...." Тук стана черноо.."  И реве, стене....после го блокира. Недоумявам наистина!:joy:
Виж целия пост
# 753
Гледах битката снощи. Ами е видях нищо нагласено. Факт, че Симеон я беше играл, обаче той ходи на няколко елиминации, тъй че е логично да има опит в доста от игрите. Пък и не се сещам какво друго можеше да им дадат, за да е равнопоставено - баланс, сръчности, логическа част. Жалко за Милена, но нервите я спънаха.
Реално Симеон честно си завоюва позицията в предаването. Не е имало някаква явно нагласена битка в негова полза, нито предимства. И без грошове си остана. Това, че го върнаха в племената го броя за неговия втори шанс, вместо плажът на отшелника, където си беше отначало. И правилно се е усетил, че продукцията разиграва някаква приказка, в която "доброто" побеждава. Само май не е разбрал, че в техния сценарий той е лошият герой, който прати красивата и крехка Елизабет на силова битка, в която тя се мъчи и за малко да отпадне, но видиш ли се завърна адски богата и красивият принц Андрей ще отмъщава за нея на големия лош сръбски вълк. Joy
Виж целия пост
# 754
И правилно се е усетил, че продукцията разиграва някаква приказка, в която "доброто" побеждава. Само май не е разбрал, че в техния сценарий той е лошият герой, който прати красивата и крехка Елизабет на силова битка, в която тя се мъчи и за малко да отпадне, но видиш ли се завърна адски богата и красивият принц Андрей ще отмъщава за нея на големия лош сръбски вълк. Joy

Много хубава приказка,  и главните герои визуално си отговарят,  и не само.
Виж целия пост
# 755
Интелигентни хора няма да се запишат в това предаване. Не и след вече излъчени два сезона.

Това е спорно. Винаги ще се намери някой който си казва - аз пък съм по-печен от тях (продукцията) и няма да се орезиля. А резултатът зависи от това дали продукцията иска да те орезили или не.

T.Valcheva, мерси за Неделчовия клип!  Най-ми хареса за "Морунов сваля котки от дървета".

Участниците се унижавали като рекламират страницата за записване... Ами какво да кажем за Гала,  Патрашкова и другите които редовно се унижават с едни възторзи и прехласвания колко било интересно, колко тва колко онова ама не могат да кажат - а колко тъпо, че на Вальо му дадоха нерешим пъзел.
Виж целия пост
# 756
Надявам се днес бойците да са на съвет.
И утре също.
 И да отпадат по двойки.
И  Ако може Елизабет да отпадне два пъти. Simple Smile

 
Не ги понасям. Като всяко обобщение и това е грешно разбира се. Не можеш да кажеш: мразя софиянци, или пловдивчани. или левскари.
Да,  при тях харесвах донякъде Милена, но не достатъчно,  за да им простя за Красима.
След нея, така ми опротивяха, че искам всеки от тях аут! Мисля, че прекрасно разбирам емоциите на Борис.
За него тук се изля   много хейт, а за мен той  в момента е фаворита за наградата.
 Не че Продукцията ще го допусне.

 И аз , и аз ...
Виж целия пост
# 757
Ами какво да кажем за Гала,  Патрашкова и другите които редовно се унижават с едни възторзи и прехласвания колко било интересно, колко тва колко онова ама не могат да кажат - а колко тъпо, че на Вальо му дадоха нерешим пъзел.

Те са гьон сурати и ще се наведат пред всеки, само и само да са в телевизора. Затова са и там.
Виж целия пост
# 758
от инстаграм:

Виж целия пост
# 759
Гледах битката снощи. Ами е видях нищо нагласено. Факт, че Симеон я беше играл, обаче той ходи на няколко елиминации, тъй че е логично да има опит в доста от игрите. Пък и не се сещам какво друго можеше да им дадат, за да е равнопоставено - баланс, сръчности, логическа част. Жалко за Милена, но нервите я спънаха.
Реално Симеон честно си завоюва позицията в предаването. Не е имало някаква явно нагласена битка в негова полза, нито предимства. И без грошове си остана. Това, че го върнаха в племената го броя за неговия втори шанс, вместо плажът на отшелника, където си беше отначало. И правилно се е усетил, че продукцията разиграва някаква приказка, в която "доброто" побеждава. Само май не е разбрал, че в техния сценарий той е лошият герой, който прати красивата и крехка Елизабет на силова битка, в която тя се мъчи и за малко да отпадне, но видиш ли се завърна адски богата и красивият принц Андрей ще отмъщава за нея на големия лош сръбски вълк. Joy

Съгласна съм с теб само сръбския бик срещу сибирския вълк го създава продукцията защото ги накара многократно на колелото на смъртта да се състезават Simple Smile
Виж целия пост
# 760
Искам Бойците на съвет днес. Искам и някой да си "позволи" да номинира малката вещица.
Виж целия пост
# 761
И аз искам, но не вярвам
Виж целия пост
# 762
Ами ако дадат думата първо на нея, тя ще стреля в Неделчо. Той взе да се усеща вече, отначало беше омаян от нея. За кога да я чака, трябва да я номинира сега.
Виж целия пост
# 763
Определено бих предпочела да съм сред дивите Приключенци!  Simple Smile  Отколкото при червените с Елизабет, Андрей и Неделчо.

Всъщност и не само сравнено с тях са ми готини и забавни сините Simple Smile
Виж целия пост
# 764
Голям смях!

Забавните приключенци и вечно кахърните бойци! Червените, ако могат да се погледнат отстрани, ще се гръмнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия