Спойлери от реалити предавания

  • 78 484
  • 762
# 555
Ама и ти правиш заключения, че които плюем Кирил, смятаме Ваня за бяла и добра. Кой го е казал това?! Със сигурност е дразнеща с много неща, но от цялата помия, която изливат отгоре ѝ, въобще не мога, а и не искам, да задълбавам в това, то е по-маловажното в този случай.

Радвам се, че Ваня отпада, по-добре е за нея, дано ги осъди и двамата обаче, не само Ивайло.
Виж целия пост
# 556
А за каква я смятате? Всъщност все едно ми е, да не разводняваме повече темата.
Виж целия пост
# 557
Прочети ми пак мнението, отговорът е там и като цяло защо трябва да ти се отчитам 😀 Тези мнения са спам в тази тема, тъй че аз спирам.

Другата седмица отпада някой от Любо и Георги в извънредния дуел, имаше спойлер, нали? Май ми се видя, че Любо отпада от Кирил?
Виж целия пост
# 558
А Коцко няма ли да отпадне? Туй мазно нещо 😁
Виж целия пост
# 559
Надявам се и то скоро, би трябвало другата седмица да му дойде ред и на него.
Виж целия пост
# 560
Има ли спойлери за двата дуела следващата седмица?
Виж целия пост
# 561
В лайфа И&А казаха, че ден преди финала, ще има фен-среща с финалистите в един от моловете, по-конкретно в книжарница БукТрейдинг(издателите на Алманаха).Ще раздават автографи, ще се снимат и т.н. Много ми е интересно Кирил и Мартина някой ще ги отрази ли въобще.😀
Аз бих
За теб знаем, Къртицо
Виж целия пост
# 562
Дано скоро го опукат,че аман от тая муцуна…
А Коцко няма ли да отпадне? Туй мазно нещо 😁
Виж целия пост
# 563
Щом са мъжки ратаи вероятността Коце да го изгонят е голяма. Ако речем че Ралица стане фермер и ако има акъл ще сложи Георги един от двамата ратаи. Така ще избегне дуел с Любо/Кирил. За другия нямам идея , но може Стефан или Пламен.
Виж целия пост
# 564
Ралица не може да спаси Георги. Първо се теглеше жребий за извънредния дуел и едва след това се определяха ратаите тази седмица.
Виж целия пост
# 565
Да ви кажа моля за на някакво чудо, спойлерите да са грешни и Кирил да си тръгне час по скоро 😫
Виж целия пост
# 566
А тази седмица коя печели- Ваня или Ралица?
Извинявам се  ако е писано в по предни страници  не съм чела Blush
Виж целия пост
# 567
А тази седмица коя печели- Ваня или Ралица?
Извинявам се  ако е писано в по предни страници  не съм чела Blush
Ралица побеждава
Виж целия пост
# 568
Ох, исках да се върне Ваня, само за да видя как на Киро му завира л....то. Това би било страхотно.
Joy
Виж целия пост
# 569
Да ви кажа моля за на някакво чудо, спойлерите да са грешни и Кирил да си тръгне час по скоро 😫
Уви, не са! Освен това като слушам гласът зад кадър как оправдава поведението му... Май наистина го стягат за победител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия