Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 108)

  • 35 546
  • 735
# 705
Харесва ми и на мен, актуална е. Много се радвам, че Хектор присъства. Sunglasses
Виж целия пост
# 706
Да, Хектор е страхотен и скоро не е бил на шапка. Супер е!

Марги, ти ще имаш ли възможност да подготвиш тема? Или някой друг? Диди вероятно няма да смогне.
Виж целия пост
# 707
Пожелавам ви лека вечер с тези прекрасни бонбони
             

             

             

         

             

           





Виж целия пост
# 708
Диди, прекрасна шапка. Много красива, актуална и зареждаща.  
 
Виж целия пост
# 709
Да, Хектор е страхотен и скоро не е бил на шапка. Супер е!

Марги, ти ще имаш ли възможност да подготвиш тема? Или някой друг? Диди вероятно няма да смогне.
Ако Диди е заета и никоя от вас няма възможност - няма проблем, ще спретна нещо колкото да не сме бездомни Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 710
Да, Хектор е страхотен и скоро не е бил на шапка. Супер е!

Марги, ти ще имаш ли възможност да подготвиш тема? Или някой друг? Диди вероятно няма да смогне.
Ако Диди е заета и никоя от вас няма възможност - няма проблем, ще спретна нещо колкото да не сме бездомни Stuck Out Tongue Winking Eye

Диди няма грам време за нищо до 31-ви със сигурност едва ще направя някое гифче ще се мъча да слагам програма за субки за преведа Гост,че искам да го преведа при мен на работа е като бойно поле не стига,че има клиенти и се прибирам убита на всичкото отгоре и съм скована буквално станах като пенсионерка без да обиждам пенсионерите ама някаква умора е без описание....

Но пак казвам исках да имам някакъв принос.Дори не съм прочела интервюто да видя какво пише....утре за кафето го пазя.

Ето и целия вариант



Виж целия пост
# 711
Привет! Smiley Много и красиви снимки Heart Eyes
Благодаря и за откъсите от интервюто на Керем. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще поживеем, ще видим кой, кога и за какво e готов.
Stuck Out Tongue Closed Eyes



ps Шапката е много актуална, харесва ми! Heart Eyes

Скрит текст:
Днес е РД на ММ.
Отбелязахме го без него.
Не си забравен! Където и да си, мислите ми са с теб, скъпи!

Виж целия пост
# 712
В такъв случай да действам... Който прави шапката в интерес на истината дава ценен принос, защото това е единственото, което се вижда от потребителите от началото до края на темата. И заради тези, които за разлика от мен я гледат на всяка страница е важно да е нещо приятно за окото.

Дилеми, силна виртуална прегръдка от мен Hug
Виж целия пост
# 713
Дилеми, не може да се забрави нещо, което е в сърцето ти.

Виж целия пост
# 714
Виж целия пост
# 715
Една Ханде от нейният тъжен период в живота.



И една Ханде от най-красивия период от живота й.


Виж целия пост
# 716

За да спазим традицията ...
новия анализ на Филан/филан, за тези киото се интересуват!
https://www.youtube.com/watch?v=qcSDLHIz3vk
Спокойна нощ!:dolphin:
Виж целия пост
# 717
Привет и от мен! Flowers Hibiscus

Една Ханде от нейният тъжен период в живота.



И една Ханде от най-красивия период от живота й.




Но и тъжна и щастлива, все е красива. Sparkling Heart
Чарът на това момиче е безграничен. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 718
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus


Желая ви един ползотворен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Дилеми Hug
Виж целия пост
# 719
Хубав ден и от мен Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия