Къде в София - тема 4

  • 58 354
  • 743
# 75
От къде мога да купя качествени големи хавлии за баня?
Аз купих от Пепко и съм доволна - добре попиват
Виж целия пост
# 76
От къде мога да купя качествени големи хавлии за баня?
PNG имат магазини по моловете и в централната част. Имат различни серии според нуждите и финансите - ще ви консултират.
Виж целия пост
# 77
И у нас хавлиите са от Пепко и PNG, доволна съм.
От понеделник и в Кауфланд ще има, според брошурата.
Но дали ще се харесат - вкусове различни.
Виж целия пост
# 78
има ли вече намаления  и зимни разпродажби в моловете, да попитам
Виж целия пост
# 79
По Витошка има, съответно и по моловете трябва да са започнали вече.

Да попитам за пункт за ваксинация, където има и педиатър, който да погледне детето преди самата ваксина?
Виж целия пост
# 80
По Витошка има, съответно и по моловете трябва да са започнали вече.

Да попитам за пункт за ваксинация, където има и педиатър, който да погледне детето преди самата ваксина?
В София има три пункта за ваксинация на деца.
https://coronavirus.bg/bg/1201
Не съм сигурна дали се записва предварително час.
Виж целия пост
# 81
Много благодаря за линка!

Абонирана съм за информационния портал, но ми е убягнало това инфо.
Виж целия пост
# 82
За ваксинация на дете е задължително да се запишете предварително, за да могат да оползотворят цял флакон.
Виж целия пост
# 83
Синът ми е на 15 год, отново ли е нужно предварително записване? Вчера си сложихме бустер в пункта на Метростанция НДК и ни казаха, че могат да му сложат и там. Просто ей така за мое спокойствие сякаш ми се иска да има и педиатър за един поглед.
Виж целия пост
# 84
Лично аз бих направила pcr и бърз тест преди това. И консултация/преглед при лл (педиатър) в деня преди ваксината, или в същия, ако е възможно да се съвместят.
Виж целия пост
# 85
Записването е за деца от 5 до 11 години. Синът ви е по-голям. Според мен също направете консултация с педиатъра ви, защото той най-добре познава здравословното състояние на детето.
Виж целия пост
# 86
Къде се продават такива поставки за тел и четец
Скрит текст:
Виж целия пост
# 87
Къде се продават такива поставки за тел и четец
Скрит текст:

В Джъмбо.
Виж целия пост
# 88
В Икеа също има
Виж целия пост
# 89
Като показаната в Икеа категорично няма. Има друг тип подложки за лаптоп. За пуфа дълго време ползвах BYLLAN. Беше ми удобна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия