Кауфланд - тема 52

  • 58 950
  • 767
# 195
Аз за Фрагедо съм чувала, че е без антибиотици, но не го зареждат много редовно при нас.
Вземала съм само набор за супа, доста мазнина отделят, но стават чудни пилешки супички.
Виж целия пост
# 196
Може и това да е...ще видя и аз.
Виж целия пост
# 197
Румънското пилешко мисля, че беше с марка Роко-коко

От новата брошура харесах Лавацата на зърна, топчетата Бреф и ако се доредя до олио.
Виж целия пост
# 198
Може и това да беше румънското, не помня със сигурност.

От новата брошура почти нищо не харесах, но ще взема банани, стафиди, маслини и може би лукчета.
Виж целия пост
# 199
Вчера нямаше нито 1 опаковка от промо яйцата...възмущавам се! Само някакви опаковки по 6 броя яйца имаше. 😬
Виж целия пост
# 200
Вчера нямаше нито 1 опаковка от промо яйцата...възмущавам се! Само някакви опаковки по 6 броя яйца имаше. 😬
Иди в Билла
Виж целия пост
# 201
Пийкок, много ми е далече Била...
Виж целия пост
# 202
Има доста масла, които ги пускат на по-добра цена от въпросното от 400 гр. А някои на редовна цена са по-евтини от това. Бих го взимала, само ако държа точно на тази марка.
Виж целия пост
# 203
Видях в друг магазин кисело мляко на Йовчеви в стъклен буркан 1 кг. Има ли го и в Кауфланд и хубаво ли е (през буркана добре изглеждаше, но не погледнах за % масленост)? Цената беше около 3,20 лв в другия магазин.
И аз съм съгласна, че се намират масла и на по-добра цена от Пармареджо.
Виж целия пост
# 204
Видях в друг магазин кисело мляко на Йовчеви в стъклен буркан 1 кг. Има ли го и в Кауфланд и хубаво ли е (през буркана добре изглеждаше, но не погледнах за % масленост)? Цената беше около 3,20 лв в другия магазин.
....
Не зная дали го има в Кауфланд, но е хубаво киселото им мляко - пробвай смело.
Попитай в магазина дали имат практика да върнеш буркана после ( независимо дали с отстъпка за следваща покупка или не ).
Ако ти се занимава в Пловдив потърси с марка Кеффа от фирма Умаа. Те са от района ( Строево ).
На същите пари е за килограм и е пълномаслено. Тоест всяка партида може да варира съобразно какво мляко са дали животните и принципно лятото е по-маслено от зимата. И към момента пълномасленото Кеффа ми е сред най-любимите от всичко, което съм пробвал.
Йовчеви си е стандартизирано на 3.6% доколкото помня ( не съм чак 100% сигурен ). Тоест както масовите млека - обезмасляване и после повторно омасляване до желаните проценти.
Виж целия пост
# 205
Къде в Пловдив го има това кисело мляко Кеффа?🙂 Другото на Йовчеви със сигурност ще го пробвам, добре изглеждаше, а и цената е ок за кис. мляко в стъкло (и бурканите са симпатични).
Виж целия пост
# 206
Къде в Пловдив го има това кисело мляко Кеффа?🙂 Другото на Йовчеви със сигурност ще го пробвам, добре изглеждаше, а и цената е ок за кис. мляко в стъкло (и бурканите са симпатични).
Звънни на тези телефони да потвърдят актуалността на адресите :

Виж целия пост
# 207
Благодаря!
А някой ще каже ли дали маслото на Вълчев, 250 грама, днес е по 3,60 лв? Донесоха преди малко 2 опаковки и твърдят, че това била цената, а мен много ме съмнява (вчера на друга цена беше)...🤔
Виж целия пост
# 208
Не знам колко е, Долче, но не ме учудва и това да е...
Виж целия пост
# 209
Най-евтиното налично масло снощи беше ирландското- намалено на 3,99 лв, Саяна от 3,69 лв нямаше изобщо, само етикет стоеше. Всичко друго ми се стори доста над 3,99 лв като цена.🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия