Кауфланд - тема 52

  • 58 951
  • 767
# 270
То някои хора си слагат и натриев нитрит на домашните колбаси, но това не прави консерванта приемлив за мен.
Виж целия пост
# 271
За мен и аспирина не е приемлив, но масово хората си правят туршиите с него. А натриевият бензоат не се използва от година или пет. Поне от 40 години съм чувала за него.
В никакъв случай не агитирам хората да си купуват кисело зеле от Кауфланд.
Виж целия пост
# 272
Аз пък съм доволна от големия буркан зелеви листа за сърми.
Огромни листа вкусно кисело ..чудесни сърмаци
Виж целия пост
# 273
Може в буркан да са хубави, но в кофата е ужас. Току що правих сарми. Листата се разпадат, ужас е.
Виж целия пост
# 274
може ли снимка на буркана със зелевите листа
Виж целия пост
# 275
За инфо: Айсбергът е голям и испански, бананите доста зелени, не обичам да взимам такива.
Виж целия пост
# 276
Бананите в К не са на Доле и аз не ги харесвам.
Виж целия пост
# 277
Мандарините половината отвътре са мухлясали.От вън са си хубави,като ги обелиш-изненада.
Виж целия пост
# 278
Някой купувал ли е къщата за кукли от К?
Виж целия пост
# 279
Ходих до Кауфланд днес заради олиото. Купих две бутилки. Не съм ползвала Клас досега, дано да е добро.
На пекарната продавачката ме увери, че баниците от 2.99лв. са с тиква, защото аз не видях тиква. Купих една вита баница. В къщи се оказа със сирене. Не ми се връщаше. Едва ли щяха да я сменят.
Виж целия пост
# 280
От днес в града ни има Кауфланд. Записвам се в темата да чета отзиви за предлаганите стоки.
Виж целия пост
# 281
Днес в Кауфланд -Перник, Изток видях детска ракла и детски шкаф, които са новост за мен в асортимента.
Скрит текст:
Имаше и филтри Брита 6 броя за 49-50лв. Цената е добра за оригинални Брита. Но пък във Фантастико имаше кана Аквафор с 3 филтъра за 17,99лв.
Виж целия пост
# 282
Изтървах ви в последно време,но влизам да се похваля с едно якенце за 6 лв:
Скрит текст:
Малко ми е голямо,но за тези пари си е ок. Не знам колко е било,но не го мислих много,все пак цената му беше като за кутия цигари. 😃
Виж целия пост
# 283
Ходих днес и едва намерих две бутилки олио останали.
Виж целия пост
# 284
Сутринта отидох и напазарувах всичко по списък, точно 4 неща Joy
Олио имаше, а хората грабеха по два стека. Всички колички бяха с по толкова. На съседната каса касиерката взе единия стек на една жена. Разрешено било по един на човек. Ама тя била с мъжа си, но той не влязъл в магазина. Панаир, ви казвам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия