Магазин Sinsay - тема 2

  • 52 622
  • 745
# 585
Здравейте! Някой може ли да ме ориентира какви са тези размери и дали някой ги е поръчвал?
Виж целия пост
# 586
0-5 и 6-12 месеца.
Виж целия пост
# 587
А защо в описанието все пише да не се ползва центрофуга?

Честно казано никога не чета, всичко минава пералня и сушилня. Единствено проверявам дали има вълна, за да пусна на програма за вълна. Ако нещо не оцелее, не му е било писано да живее в нашата къща. Grinning

Абе, като метнеш в коша 2-3 пуловера за по 150-160 лв броя, почваш да премисляш как да ги переш......
Виж целия пост
# 588
А защо в описанието все пише да не се ползва центрофуга?

Честно казано никога не чета, всичко минава пералня и сушилня. Единствено проверявам дали има вълна, за да пусна на програма за вълна. Ако нещо не оцелее, не му е било писано да живее в нашата къща. Grinning

Абе, като метнеш в коша 2-3 пуловера за по 150-160 лв броя, почваш да премисляш как да ги переш......

Нямам такива в гардероба Grinning И в Sinsay определено няма такива.
В интерес на истината с изключение на един пуловер, в който не бях се сетила, че може да има вълна, щети за 4+ години използване на сушилня нямам.
Виж целия пост
# 589
Пак ли са върнали беазплатната доставка, имам неща за 20 лв в кошницата и не начислява такава?
Виж целия пост
# 590
Безплатна доставка е над 24лв. Сигурно сте ги прехвърлили и затова.
Виж целия пост
# 591
Пак ли са върнали беазплатната доставка, имам неща за 20 лв в кошницата и не начислява такава?

Безплатната доставка под 24лв. е до магазин само. Като продължите с плащането тогава излизат цените на доставка.
Виж целия пост
# 592
Да, уверих се , че е само до магазин.
Виж целия пост
# 593
Да, вече на втора стъпка се показват опциите с доставката Simple Smile
Виж целия пост
# 594
Синсей са ми изпратили несесер с четки за грим, като в него са само половината четки! Беше с разкопчан цип - ц..анска работа! Rage

При това положение не мога и да го върна, нали? Трябва да правя рекламация?
Мисля днес да пусна една жалба до КЗП.
Ето това е:


П.п. Сега са ми отговорили, че ще ми изпратят нов продукт. Бърза реакция (и няма да пиша жалба), но дано нещо не се обърка.
Виж целия пост
# 595
Обади се по телефона и обясни случая. Предполагам ще се съгласят да го върнеш.
Виж целия пост
# 596
Аз пък току що звънях, защото бях поръчала детски комплект от три части и получих само блузката.. много се вбесих, понеже са за подарък.
Уж щели да ми изпратят и останалите част..
Много несериозно..
Виж целия пост
# 597
Аз единственото което ще поръчвам от там ще бъде тениски за мен и някоя дрешка за детето .Просто 90% от нещата им са с доста ниско качество.Мъжкото е под всякаква критика като визия ,даже според мен си е за секция "младежко",нито има модели за едри мъже,нито цветове и десени ми допадат .
Виж целия пост
# 598
Аз единственото което ще поръчвам от там ще бъде тениски за мен и някоя дрешка за детето .Просто 90% от нещата им са с доста ниско качество.Мъжкото е под всякаква критика като визия ,даже според мен си е за секция "младежко",нито има модели за едри мъже,нито цветове и десени ми допадат .

Мъжката спортна серия е уникална. Материите са сравними с тези на myprotein и gymbeam. Аз имам няколко неща от дамската серия. Клиновете са супер.
Другите неща са баш за тийнове обаче. Даже бих казала за дечурлига. То са покемони, батман..
Виж целия пост
# 599
Ще опитам тогава с мъжката спортна .По принцип мъжът ми не е капризен,но е доста висок и едър.Повечето по-нисък клас марки ххл не му стават ,за разлика от средните като Найк,Елизе ,Чемпиън.Щом сравняваш с MP ще пробвам дамските🤞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия