Лидл 158 - Декемврийска с коледни вълнения

  • 128 695
  • 2 440
# 1 290
Милдето е паднало...40 ролки нямаха 20 лв...вчера ги гледах.
Виж целия пост
# 1 291
Само Милде зареждам. Скоро купих. Не искам да презапасявам. Те я пускат доста често на добра цена.
Виж целия пост
# 1 292
Нон стоп е на промо. И да искам, на редовна цена няма как да я вземем.
Виж целия пост
# 1 293


Някой питаше за хубаво вино. Доста ни харесва, вече 4 бутилка пием.
не бих си купил вино от Лидл. от 1 бут. нищо да ти няма.
по пазарищата е пълно с винопроизводители, продаващи на тази цена, но за 1л.
и винцето е качествено.


Е, чак такова пиянде не съм. Grinning
Имах предвид, че сме си купили в рамките на две седмици 4 бутилки. След 2 чаши съм леш попринцип. Наздраве Wine Glass
Виж целия пост
# 1 294
Някой с отзив за течния препарат за пране Formil с марсилски сапун? Пише че е универсален.

Няма кислородни избелители. Никой течен няма всъщност.
Извинявам се за въпроса, но това добре ли е или не?
Виж целия пост
# 1 295
На мен ми омръзна Милдето. Simple Smile
Тая дето имаме е някаква лятна Флоралис - 16 ролки за нещо като 7- 8лв май бяха, не помня точно.
И аз не искам да се запасявам, а за момента и няма и как с тия цени...
Виж целия пост
# 1 296
Мнението ви за фритюрника 
Виж целия пост
# 1 297
Тази с овцата я бяха пуснали 12 бр за 4 и нещо. Беше добра оферта. Ама 4 пластовата повече ми харесва вече
Виж целия пост
# 1 298
Някой с отзив за течния препарат за пране Formil с марсилски сапун? Пише че е универсален.

Няма кислородни избелители. Никой течен няма всъщност.
Извинявам се за въпроса, но това добре ли е или не?

Зависи какво ще перете.
За бельо-спално и лично, както и за бяло пране, е ок да е с избелители на кислородна основа, които дезинфикцират, и избелват.
За всичко останало - препарат без кислородни избелители.
Виж целия пост
# 1 299
Сутринта, преди да ви прочета и видя брошурата, си мислех, как преди години дебнех хляба със семена на промоция. Беше ми мнооого вкусен, но ми свидеха 2лв за тестен полуфбрикат. И... Отворих брошурата и тъках очите! Не можах да повярвам, че го виждам именно него на 1.19!!!
Иначе, нямах време друго да видя, а и го отчетох като знак от съдбата Simple Smile да мисля положително!
Виж целия пост
# 1 300
а грамажа на хляба един и същ ли е ?
Виж целия пост
# 1 301
Ето още нови цени 🤪

И нов (поне за мен) продукт, не пия такива неща:
Виж целия пост
# 1 302
Голяма скъпотия ми се вижда вече всичко! Направо с влизането в магазин, без значение кой, съм минус сума кратна на 10, а продукти преносими с една ръка и без торба...
Утре ще пращам ММ на пазар за ШОКОЛАД! Поне да се затрия от сладко преди празниците.
Трябва да подарявам ракия, моля споделете има ли хубава такава в Лидл? Нищо не разбираме с ММ от ракии. Аз не съм вкусвала такова нещо през живота си, а ММ толкова рядко пие такава, че не помни кога последно е било.
Виж целия пост
# 1 303
...Трябва да подарявам ракия, моля споделете има ли хубава такава в Лидл? ...
Сунгурларската.
Виж целия пост
# 1 304
Гледах сет от три ракии, различни видове, ама не помня какви бяха. Аз иначе съм заглеждала и една крушовица, много ме кефеше шишето Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия