Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 275
нямам, но са ми страст
надявам се да не ми вземат здравето, защото трябва и да се спи
Виж целия пост
# 1 276
Ей, браво Нора. Една качествена, женска снимка да качиш. Хубав маникюр.
Сетих се, че трябва да ходя да искам това дето ми се полага.
Виж целия пост
# 1 277
Сетих се, че трябва да ходя да искам това дето ми се полага.
Маникюр ли?
Виж целия пост
# 1 278
Реа, кое зелено, светлото или тъмното?
Виж целия пост
# 1 279
Стегнете се време е за сарми а не за лакове ... дори не споменавам оназ дума с "м" Simple Smile
Виж целия пост
# 1 280
Сармите от мама, от мен тиквата и опаковането на подаръците за цялата рода. А и ти ли точно? Ти си лаковият фетишист на спама Grinning
Виж целия пост
# 1 281
Краднах си го от друга тема


Готови ли сте вече за тихата и свята нощ? Wink
Виж целия пост
# 1 282
Реа, кое зелено, светлото или тъмното?
Тъмното.
Виж целия пост
# 1 283
Стегнете се време е за сарми а не за лакове ... дори не споменавам оназ дума с "м" Simple Smile
Предпразнично чакам сестра ми да направи заготовката на някое си ястие и да ме боядиса Grinning
Виж целия пост
# 1 284
Сармите ги извъртех. Зелевите. Със сини сливи и бобппппппп.
Имам си червени свещи, подобаващи салфетки (фен съм на салфетки и винаги подбирам), червено вино, червен лак. Коледа, идвай!
Виж целия пост
# 1 285
Llums 30 с trend it up dazzling effect top coat
Виж целия пост
# 1 286
Ей тъй си чакам празника. Маууу.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 287
Сетих се, че трябва да ходя да искам това дето ми се полага.
Маникюр ли?
Коледното гифче з
на Сашка. Що питаш?
Виж целия пост
# 1 288
Виж целия пост
# 1 289
Честита Коледа, спам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия