Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 305
Аз само мързелувам. Планирала съм тези дни да ме заболи гърбъза от лежане. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 306
И ние сме на мързел и лежанка.
Тук днес е студено и заваля дъжд.
Но ние сме на топличко, елхата свети разноцветно, идилийка.
Има ядене, мезета, питиета. Нема да готвим, сал ши ядем и пием. Joy
Но засега планирам диван, поларено одеялце, тв, форум и релакс.
Вчера моите хора ги гостих с вариация на Цезар салата:

Толкова я харесаха, че ометоха чиниите преди първото Наздраве. Голям комплимент за майстор-готвача. Sunglasses
И свеки пожела кисело зеле със свински гърди. Много и се хапвало такова ядене , но като е самичка не и се готви само за нея, щото после го яде дни наред. Разбира се, веднага уважих желанието и.

Тя пък се наяде със салатата Grinning, та днес ще пробва зелето. Много вкусно стана.
И те такива работи при нас. Grinning
Виж целия пост
# 1 307
Аз от една седмица съм само на мързелуване. За сега е много яко Joy
Ходих до магазина, да се бутам с французите. Едни километрични опашки, три каси работят, никаква дистанция, идилия Grinning
Виж целия пост
# 1 308
Джасте, царица си! И пармезан, табиетлийско. Язък, че не обичам рукола. Не пречи да я махна, де. Simple Smile
---
Не ме свърта мен. Хващам гората и по планинските пътечки. Ни манжи, ни пиене, ни мрасуване ме спасява. Joy
Виж целия пост
# 1 309
Аз трябва да измисля някакви дребни добавки за семейното събиране други ден. Соленки и сладки набелязах, ама за разядка или нещо допълнително за слагане върху на баба брускетите нямам идея. Нещо да се сещате?
Аз пък рукола слагам на всичко, абсолютно пристрастена съм Grinning
Виж целия пост
# 1 310
Норче, за хумус се сещам към брускетите. Правя си го сама като ми се дояде.
Виж целия пост
# 1 311
Накълцани сушени домати с авокадо слагам аз на брускети
Виж целия пост
# 1 312
Норче, ако обичате авокадо давам ти моята рецепта за разядка: Авокадо добре узряло, да е мекичко, заквасена сметана, сол, копър, чесън, пресен лимонов сок и мъничко зехтин. Намачкваш добре авокадото, то като е узряло не му трябва пасатор, овкусяваш със солта, копъра, чесъна, сока от лимон, мъничко зехтин и объркваш със заквасената сметана.
Отгоре може да наредиш резенчета лимон и да поръсиш със зехтин(да не потъмнява). Съхранявай под свежо фолио. Става много вкусна разядка, ядеш и ревеш. Yum
Скрит текст:






Виж целия пост
# 1 313
Благодаря ви Kissing Heart Джасте, запазвам си я за мен си. Хумус аз не ям, авокадо и сушени домати мама Joy харесах някакви от блога на пепчо, заръчах на ебагци да носят и почвам подготовката, че явно цял ден ще ми мине в кухнята
Виж целия пост
# 1 314
Норе, може да направиш мъничко и да опиташ да "подлъжеш" мама. Моите и те, ааа авокадо, аз не ям, и аз не ям, абе, викам не ядете. Направих аз разядката, а те, ааа ко е туй. Викам - Авокадо дет не го ядете. Joy Ма, то много вкусно било. Yum Било, я. Ядоха и ушите им плющяха. Joy
Айде у нас настана време за мезе и питие... и коледен филм. НАЗДРАВЕ!

Пп Джастев ме гледа, че пренареждам масата. Пита: Ко, прайш?! Викам: Глася композицията за снимка. Joy
Бе, весело е у нас. Joy
Виж целия пост
# 1 315
Песто или кьопоолу. Аз обичам и хайвер, но много хора не.
Взимаш готови и мажеш.
Виж целия пост
# 1 316
Свеки прави невероятен хайвер.
Само нейния признавам. И един от кварталния супер, който е хайвер, колкото аз съм космонаФт, но го харесвам. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 317
Фалшив хайвер много се харесва у дома. Прави се от сварен грис, пасиран с накълцан на ситно лук, сок от лимон, сол и майонеза. Бързо, лесно и много вкусно. Върви към всякакви мезета и маслинки.
Виж целия пост
# 1 318
О, да.
Аз харесвам и един с орехи и накиснат в мляко хляб, чесън, сол, малко лимон и олио. Май скордаля му викат, ама е божествен. Особено, ако е разбит добре. Също и хайвер/паста от чесън, ма не е за изискана вечеря с кавалер - джентълмен с който имаш заигравка. Joy
Виж целия пост
# 1 319
Друг път ще знам по предварително да ви питам Grinning
Преписваме рецепти с Ади, докато дойдат продуктите - напукани сладки, соленки с крема сирене и пармезан, топеница с песто сирене кашкавал и зелении и една с варени яйца, сирене, червен пипер и пресен лук. Това измислих да е по вкуса на 15 претенции. То баба ще се е подготвила с десет хиляди неща, ама много се радва и ние като носим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия