Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 330
Исе, помня, че брат ми като беше малък, един съсед сутрин чистеше и на мама кола, за дето е с малко дете. Може и някой добър човек да ти е помогнал, докато чака да му загрее колата Simple Smile

Почти нямам спомени от студентските години, та ще игнорирам днешния празник

Виж целия пост
# 331
Като бях бременна с малката, една съседка от съседния блок ме видяла, че сутрин чистя колата с големия корем, дожаляло й на жената и сутрин слизаше преди мен да ми я изчисти.
Виж целия пост
# 332
Ем, принципно половинът я чисти, рядко се случва аз да имам честта, така че едва ли някой ни е зажалил. Да е жив и здрав, който се е постарал сутринта!
Виж целия пост
# 333
Виж целия пост
# 334
Къде да се оплача, че БНТ припомнят детската анимация "Чоко и Боко", вероятно опит за нашенски Том и Джери или тям подобните им хамерикански събратя. Мили Боже, егати тъпнята. Нескопосана, жалка работа. Гледам ги и ми се плаче, виждайки, че от тогава до сега грам не са мръднали в киноизкуството. И става все по зле.
И старите и новите продукции са еманация на безсилие, глупост и невежество.. и липса на средства.
Много, много сме зле. Трагедия.
Виж целия пост
# 335
Аз така се чувствам като се пробвам да гледам американски анимации, вместо японски Joy
Виж целия пост
# 336
Айде да въ зарадвам:

Торта и котка.  И обратно. Grinning



Мъгли и сняг:


Виж целия пост
# 337
Инче, сподели каква е тортата, моля. Обичам да правя торти, макар да не ги ям. Simple Smile

Лелчето мери палтенца тук-там.
Скрит текст:
скок
Виж целия пост
# 338
Светлото! Да не страдам само аз с лесно цапащи се дрехи посред зима Grinning
Инче, много е блага Heart
Виж целия пост
# 339
Последните 2 от мен, но баш последното най-най за теб!

Абе да ви питам аз, кой мЪ урочаса днесКА? А? А?
Виж целия пост
# 340
Инче, сподели каква е тортата, моля. Обичам да правя торти, макар да не ги ям. Simple Smile

Лелчето мери палтенца тук-там.

Напълняла ли си?
Още обмислям как да ви разкудкудякам...
Виж целия пост
# 341
Дзак
Виж целия пост
# 342
СТУДенти
Виж целия пост
# 343
Цял ден тва ли мислиш?
Хората пият от сутринта, ти...
Виж целия пост
# 344
аз кат малък съм паднал в казана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия