Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 410
Мале, мале, кой туй нещу??
Виж целия пост
# 1 411
А да бе, щот овчарският пай не се прави от кайма и картофи и какво ли още не. Да не посягат на мусаката Grinning
Дайс, много яко сининко
Виж целия пост
# 1 412
Норче, разкош е, но не ще да ми го фокусира камерата. Много й идват тия брокатчета.

Не го слагам, щото после няма махане. Но ми се специ отново нокътя и само това ще издържи.
Много яка рокла си купих за НГ и ще съм в тон.
Виж целия пост
# 1 413
Можеш да си олесниш махането като напоиш с лакочистител тампончета и ги оставиш да постоят върху всеки нокът поне 10- тина минутки🙂
Виж целия пост
# 1 414
Тва е за хора с търпение.

Пфф, малката е болна вкъщи. Днес с такъв жален поглед ме молеше Не отивай на работа, стой с мен...
Виж целия пост
# 1 415
О, Дайси, и ние тъй бяхме по Коледа. Но съвпадна с празничните дни, та си се гледахме вкъщи. Оправи се без антибиотик.
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 1 416
Пак спах 4 часа и няма да оживея дълго така
Виж целия пост
# 1 417
тръмп може че ти ли нема. е да тръмпо е велик человек а ти жена но все пак
Виж целия пост
# 1 418
Силно се надявам с Тръмп по нищо да не си приличаме
Виж целия пост
# 1 419
Факултето по лозарство ... шзапишо фторо више май Simple Smile

Виж целия пост
# 1 420
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 421
Добър ден!

Дайсче, ама как си стиснала таз топка, щА я счупиш мари!

Аз в чАрвено се мацнах след зеленото. Сега чакам да изсъхне. После ще тургам брикатче тук и там.
Виж целия пост
# 1 422
Ядове излизам, Рейче.

Бааахти гадния ден, месец, година, живот.
Виж целия пост
# 1 423
И това ще мине Дайсче. 💓🤗 Живота понякога е сурАв и курав! Няма да те заблуждавам, че не е тъй!
Виж целия пост
# 1 424
кое му е лошото на курав живот? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия