Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 35 611
  • 741
# 450
Сиви, тихичко честито и до финал Hug Прекрасен новогодишен тест Heart Eyes
Весело посрещане на новата година момичета и нека ви донесе много здраве и бебета на всички People Baby
П.С. скорошно оздравяване на Билийвчето и на Съншайн, които са с ковид. Стискам ви палци да мине леко и бързо 🤞🤞🤞
Виж целия пост
# 451
Благодаря ви, момичета 😘🤗
Само тук мога да споделя за сега и след толкова месеци опити за пръв път виждам втора черта, даже въобще не съм виждала, дори изпрателна. 😁 Ще споделя тук и утрешния тест и дано всичко е наред до края 🤗
Виж целия пост
# 452
Siviii честито и от мен! Страхотна новина за завършек на 2021г! Желая ти лека бременност до финала! Heart Eyes
Виж целия пост
# 453
Здaвейте, момичетa. Въпреки, че изкaрaх много мaлко време c вac, продължaвaм дa cе вълнувaм и дa очaквaм добри новини от вcички ви. Кaкто cи минaвaм aз нaбързо днеc дa ви проверя кaк cте и гледaм те новините прекрacни. Тихичко чеcтито Sivi и до пухкaв финaл.
Нa оcтaнaлите желaя дa поcрещнaт новaтa годинa cъc здрaве, мир, любов и по еднa тaкaвa прекрacнa новинa нa вcякa еднa от вac още в нaчaлото нa 2022! Топли прегръдки зa вcички 🤗❣️❣️
Виж целия пост
# 454
Sivi, честити две чертички! Лека и безпроблемна бременност!

А на всички останали - весело посрещане на новата година!
Виж целия пост
# 455
Сиви 😍😍😍
Стискам палци,всичко да е наред и до успешен финал!Вивата и Макс,ще са най-щастливи 😁❤️
Виж целия пост
# 456
Сиви, тихичко честито и до успешен финал! Heart

Весело посрещане на новата 2022 година, момичета! Нека донесе много здраве и успехи на всички ни! HeartFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 457
sivi, тихичко честито и до успешен финал! HeartFlowers Four Leaf Clover Прекрасен новогодишен подарък.
Хайде, както изпращаме старата година, така да посрещнем и новата. С положителни тестове, успешни бременности и много щастие!

Весело посрещане на 2022г на всички. Flowers Four Leaf Clover Бързо оздравяване на болничките и много успехи за напред.

На мен ми е 11ти ден днес. Вчера имах леки спазми ту в ляво, ту в дясно.. Стискам си палци този месец О да е отляво и да успеем. Както си обещах, няма да следя нищо. Любов през ден и това ще ни е. За довечера съм си взела едно чудничко розе. Ще му отпусна края както се казва пък каквото Бог отреди. Heart Eyes
Прегръдки за всички! Hug
Виж целия пост
# 458
Сиви , честито.

Лютиче, и аз съм така . Уж съм добре .Но на моменти ми става мъчно, едвам си задържам сълзите.
Виж целия пост
# 459
[biСиви[/b] , тихичко честито и до пухкав финал Heart
Виж целия пост
# 460
Сиви, честито! Лека бременност до финал!
Най-после +  нека да е на късмет на всички!
Бързо оздравяване на болните момичета и семействата им!
Весело посрещане на новата година!
Нека бъде здрава и ни донесе много бебета!
Виж целия пост
# 461
Sivi , Тихичко честито и до финал!! ❤🍀🍀🍀

Момичета, весело посрещане на новата година и нека тя ни донесе здраве, обич и така очакваната пухкава мечта.
Искам още веднъж да ви благодаря за цялата подкрепя и помощ,които ми оказвате не само на мен,но и на други момичета.



***Аз по закона на Мърфи днес имам ужасно много работа,заедно с това ще посрещам гости и съм до никъде...и за капак съм в овулация 😂 кое по-напред!? Форумът,разбира се 😃😁 Много държах да ви пиша преди 2022 🤗
Виж целия пост
# 462
Сиви честито и от мен♥️♥️ И аз не чаках цикъл около 2-3 януари,сутринта направих шуър с първа урина,но е напълно отрицателен  Sad  Започваме новата година с нови опити,пък дано все някога са успешни!
Весело посрещане на новата година и от мен на всички ви!
Виж целия пост
# 463
Сиви супер завършек на годината, бравооо! Честито и до финал! 🤗 Пожелавам да повлечеш крак!
Скрит текст:
ММ е сравнително доста по-добре, от вчера няма температура. От снощи обаче аз имам, но не много 37,5 - 37,7, главоболие и умора. Надявам се само с това да се размина! Бъдете здрави! 🤗
Виж целия пост
# 464
Честито Сиви , и до финал ! ❤
Чудесен новогодишен подарък!
Весело посрещане на новата 2022 година!
С пожелание за много здраве , щастие и сбъднати мечти!
Моята О уж мина , но още имам болки ту от ляво , ту от дясно , ту по средата някаква тъпа прорязваща болка , дано да е на хубаво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия