Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 35 611
  • 741
# 495
Честота Нова Година, момичета. Пожелавам ви всяка от вас, която през изминалата година е положила грижи за себе във връзка с желанието за бременност ( а вярвям, че това сте всички вие, пишещи тук), през новата 2022 г. да "процъфти" и да стане майка! ❤
Виж целия пост
# 496
Сиви, шуъра трудно ще ти даде втора черта при толкова ранна бременност. Утре си пусни кръвен.
Калестия, дано! Аз лично доста грижи положих. Нека е успешна годината за всички, а темичката да е все така уютна и изпълнена с много положителни тестчета! ❤️🍀🙏
Виж целия пост
# 497
Сиви , нещо не вярвам на този шуър , при такава хубава черта няма как да няма Б . А и все пак шуъра е с чувствителност 25 , а изи теста мисля, че е с 10 . Направи пак тест днес , или както ти е казала Кактус, пусни кръвен .
То вече шуър чек стана по-голям боклук и от престото. 
Пожелавам Ви мнооого положителни тестове през новата година! ❤
Виж целия пост
# 498
Sivi, шуар чек няма да ти даде черта толкова рано, мойте първи положителни тестове са на Lady test, не им вярвах и аз изчакай още поне седмица за шуар чек. И все пак да ти кажа, че моите "изпрителни" на Lady test са с розови гащи и ми шават из коремчето 💞🙏😍
П.С. Честита нова година милички ❤ бъдете здрави и щастливи и много плюс тестовееееее ❤❤❤❤ Ръся ви обилнооооооо с розов прашец

Виж целия пост
# 499
Сиви и аз съм за кръвен!Пусни утре един 🍀🤞
Виж целия пост
# 500
Калъмче, честити розови гащи! 😍 Знаете, че розовичкото ми е слабост, но каквото Господ отреди 😊  Къпя се с розов прашец и допълвам джобовете до преливане, и слагам резерва в раницата😅💖
Виж целия пост
# 501
За кръвен мислех и аз. Утре е почивен ден, така че най-рано във вторник ще мога да пусна. Въпреки, че съм с нагласата, че М ще дойде днес, ама ако се случи някакво чудо и го няма до вторник мисля, повече без уринарни тестове, а направо кръвен, защото там няма как да има чудене.
Виж целия пост
# 502
Честита Нова Година дами! Пожелавам тя да донесе здрави бебчета на всяка една! Въпреки, че не пиша често си ви следя и се надявам с всяка една от вас! Heart

Ръся Ви със син 36 седмичен прашец!

Сиви пускай кръвен и не губи надежда, аз така и не видях хубава втора чертичка на шура и след седмица закъснение, а ето дойде време да раждам вече!
Виж целия пост
# 503
Честита нова година момичета! Бъдете здрави, щастливи и нека през новата година да сбъднем мечтите си!
Сиви, чертите на лейди са си дебелички и розови и като ги съпоставиш и двата, се вижда насищане.. шур чек аз лично го избягвам, защото не са от най чувствителните. Така че честити чертички, страхотно изпращане на старата година и започване на новата. Честито и до финал 🤗
Виж целия пост
# 504
Сиви много лесно се предаде , не вярвам на шуара аз , за мен има Б 🍀
Виж целия пост
# 505
Честита нова година, мацки! Не вярвам в глупостите за промяната след нова година - ако някой може да се подобри на определена дата, значи може и сега Simple Smile На себе си пожелавам да не се поддавам на негативни емоции и сила и разум докато дойде време за хубавите. На всички тук - сбъднати мечти.

Малко за моите празници в скритичко:
Скрит текст:
Карахме Бъдни вечер у родата на ММ. На мен се падна здраве (йей!), на свеки - плач на палаво юначе (сещате се - тъпите римувани пожелания). Всички се подсмихнаха, вуйчото на ММ подпита няколко пъти дали сме се опознали вече, уж на шега, ама то дори не беше смешно, а аз мога да оценя почти всички шеги, дори на тежки теми. Не му отговорихме нищо, буквално не го отразихме, пита пак. И пак. И пак. И другите по масата му казаха да се спре най-накрая, защото не е забавен Grinning беше супер яко GrinningJoyJoy
На Коледа на обяд у нашите приятелката на брата не дойде, мама каза, че напоследък брата все идвал сам да ги види. Той каза, че ще се видим след НГ. Подозираме 2 черти там, но да видим Simple Smile
За НГ бяхме събрали куп хора вкъщи, включително една мнооого бременна близка дама с малко дете, с която се шегувахме, че имаме протектор за матрака, ако случайно реши да подрани с 20 дни Joy За малко да не дойдат и честно казано бях мнооооого нещастна, защото се бях настроила да видя малката, а тя е голямо съкровище. Но цяла вечер и цяла сутрин я гнявих, мачках, гъделичках, майка й да си почине, аз да си изкарам енергията Simple Smile Беше много весело Simple Smile От баницата на ММ се падна да си мисли имена, на мен ми се падна да спортувам и да вая тяло Joy мислено добавих "...докато мога" JoyJoyJoy

Sivi, чакаме хубавичко чхг! Yellow Heart
Виж целия пост
# 506
Момичета, направих тест тази сутрин на ClearBlue чувствителност 25 даже показва и седмици, но беше отрицателен 🥲 доста стрес ми се събра напоследък може би затова е…цикъл още няма 🤷🏻♀
Виж целия пост
# 507
Аз имам твърди и болезнени гърди . Корема и той нещо ме наболява.  Тежко ми е едно такова , а не съм яла много . Най - рано след 6 дни трябва да ми дойде . Много ми се обърка Ц . Ще ида на док .
Виж целия пост
# 508
Здравейте, всички! За първи път пиша в темата и се радвам, че я намерих.
При нас по Коледа се появи втора черта, като цикъля ми закъсняваше с 2-3 дни, но после дойде Cry Пак правих тест и този път беше отрицателен. Много се натъжихме с моя мъж, но какво да се прави.
В този ред на мисли имам въпрос. Първото бебенце стана от първия път и дори не съм ходила на прегледи, но сега не е точно такъв случая. От 2 месеца пробваме. Знам, че не е много и още не съм се притеснила, но се чудя дали да не започна да взимам някакви витамини? Купували ли сте на сама глава или само по разписание от АГ?
Иначе лятото бях на профилактичен преглед и цитонамазка и всичко си беше наред.
Виж целия пост
# 509
Честита Нова 2022 г., момичета. Нека за всички е по-добра и изпълнена с надежда и хубави новини.
Успяхте ли да си починете и да се насладите на магията на празничните дни? Аз мисля, че се откъснах за малко, желанието не ме е напускало и за миг, но някак си осъзнах, че е време да кажа стоп на непрестанното си нетърпение. От баницата НЕ ми се падна бебе, падна ми се повишение на работа, а плачещото юначе се падна на баща ми, който беше озадачен. Избягах от темата, казвайки, че той има 2 деца, така че има вероятност много внучета да плачат у тях, не е сбъркано късметчето.
По време на празниците ми дойде, ако мислехме да правим 4-та инсеминация сега, трябваше преди Нова година да съм на преглед, но реших да починем 1 цикъл от процедури. Сега ще си караме на естествени опити и ако в края на месеца ми дойде, записвам час пак за преглед и стимулация Simple Smile

MamaJuliana, съжалявам за плюсчето, което после е отпаднало. Възможно е просто да си имала биохимична бременност. Не те съветвам да пиеш витамини на своя глава, може да нямаш нужда от тях,  а може да не ги усвояваш добре. Аз лично разбрах, че не усвоявам добре фолиева киселина, затова сега пия метилирана фолиева киселина. Това го научих след генетичен тест за тромобфилия. Иначе през няколко месеца си пускам изследвания за Витамин B12, Витаамин D, може да си пуснеш и ПКК, ако не си.

Sunshinegirl84, съжалявам! И аз бях така в началото на 2021 г. Имах закъснение, но отрицателен тест. Дойде ми с 2-3 седмици закъснение. Било нормално да се случи 1-2 пъти за годината, така ми казаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия