Дългото чакане след трансфер-тема 96

  • 54 051
  • 729
# 675
Моят трансфер беше на 14ти февруари .  На 5 6 и 7 ден правих уринни тестове, все отрицателни. На 7ми ден след Т пуснах и кръвен-ами категорично отрицателен си е, <0.002. Аз спирам лекарствата. На 5нтевен бластоцист все щеше да отчете, макар и 7 8 единици да са, ако е почнало нарастване.
Предния трансфер ми показа на пикливиь тест черта още от 5 6 ден. На 9ти ден чхг беше 79.
Виж целия пост
# 676
Направих уринарен на 16тия ден за себе си. Исках най-после да видя и аз как изглеждат тези две черти, които толкова чаках! Да си го имам и да му се радвам…
Коментарът ми беше съвсем добронамерен. Просто толкова отрицателни тестове съм видяла, че изпитвах панически страх от поредния такъв… не исках да кажа, че не трябва да се правят, напротив 🙂
За съжаление всички имаме неуспехи.Разбирам кометарави,просто и аз изказах моето мнение. За мен в по-добре да се почнат от рано тестовете и за съжаление трябва да сме готови и за хубавото и лошото. Аз съм с две кухи бремености естетвено и то поред,после инвитро с кръгла О и сега с положителен резултат. Постоянно съм на тръни нещо да не се обърка и се моля на Бог да е с мен. Пожелавам всяка една от нас да се сдобие с мечтаната рожба!
Виж целия пост
# 677
Моите опити започнаха на 22 години... Сега съм на 29 год, за 7 години обикаляне  по доктори никой не ми каза, че тръбите ми "не стават за нищо". "Всичко е наред, ще стане, нямаш проблеми"... Писна ми да го слушам!
 Докато не стигнах  до там, да умирам болки буквално. Последния преглед в БГ чух и това от което ме беше най много страх, " Няма да стане никога!" ... Подробностите ще ги спестя, махнаха и двете тръби.
Две години по късно от първи опит в Англия, буквално на фантазия с едно ембрионче съм в 18седмица ... И аз всеки ден продължавам да се моля, и за себе си и за героя ми, и за вас! Бъдете силни!
Виж целия пост
# 678
Направих уринарен на 16тия ден за себе си. Исках най-после да видя и аз как изглеждат тези две черти, които толкова чаках! Да си го имам и да му се радвам…
Коментарът ми беше съвсем добронамерен. Просто толкова отрицателни тестове съм видяла, че изпитвах панически страх от поредния такъв… не исках да кажа, че не трябва да се правят, напротив 🙂
За съжаление всички имаме неуспехи.Разбирам кометарави,просто и аз изказах моето мнение. За мен в по-добре да се почнат от рано тестовете и за съжаление трябва да сме готови и за хубавото и лошото. Аз съм с две кухи бремености естетвено и то поред,после инвитро с кръгла О и сега с положителен резултат. Постоянно съм на тръни нещо да не се обърка и се моля на Бог да е с мен. Пожелавам всяка една от нас да се сдобие с мечтаната рожба!
Разбирам Ви! Желая една лека бременност със здрав и пухкав финал ❤
Виж целия пост
# 679
Дойде и моят ред да се запиша отново и надявам се за последно/освен, ако не се решим за второ/ в редиците на чакащите, с трансфер на едно пет дневно бластоцистче днес-22.02.2022 ❤️
Виж целия пост
# 680
Здравейте. Включвам се и аз при чакащите след ЗЕТ. Направихме трансфера вчера (21.02) на 6-дневен бластоцист.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 681
Момичета, да ви е на късмет на всички.
Кактусче, следя твоята история от Варна и искренно ти желая това да е успешния ви опит.
Виж целия пост
# 682
Здравейте бъдещи и прекрасни мамита.
Искам да ви попитам имате ли изписан преднизолон кортико и казали ли са ви точно как да го приемате? Назначен ми е след трансфер 2х1 след храна, но без конкретика за час.
Гледах в търсачката и много момичета споделят, че се приема след 22ч, други, че ги приемат двете заедно след закуска. Та се чудя аз ли не съм разбрала нещо...
Здравей, аз имам предписан от деня на оплождане на яйцеклетките сутрин по 2.
Виж целия пост
# 683
Здравейте дами. Днес бях на консултация с АГ след неуспешен трансфер. Нямаме замразени и затова започваме всичко отначало. Попитах го какво можем да подобрим ,каза ,че всичко е било перфектно и идея си няма защо така се е получило след като бил сигурен ,че ще стане. Имам генетични направени,за тромбофилия и други изследвания които всички са ОК. С мъжки фактор сме. Реално инплантация е имало защото на 12 ден се беше покачило ЧХГ на 10. Дали да му се доверя за втори опит ,много съм раздвоена. Благодаря
Виж целия пост
# 684
Здравейте дами. Днес бях на консултация с АГ след неуспешен трансфер. Нямаме замразени и затова започваме всичко отначало. Попитах го какво можем да подобрим ,каза ,че всичко е било перфектно и идея си няма защо така се е получило след като бил сигурен ,че ще стане. Имам генетични направени,за тромбофилия и други изследвания които всички са ОК. С мъжки фактор сме. Реално инплантация е имало защото на 12 ден се беше покачило ЧХГ на 10. Дали да му се доверя за втори опит ,много съм раздвоена. Благодаря

А имате ли имунологични? И имате ли пълния панел тромбофилии, с 4g/5g включени? Щом сте с мъжки гледали ли сте ДНК фрагментацията някога как е? С вас сме горе долу с една и съща ситуация. Ето още какво може да се е случило:

- Презрял ендометриум
- Неадекватни нива на протестерон - от ниски до твърде високи
Виж целия пост
# 685
ilsan_89, а предлага ли друг подход, нещо различно да направите? Ако ще правите всичко по същия начин, не знам до колко може да има коренно различен резултат. Аз също нямам замразени от 2 опита и знам колко е гадно отново да те очаква поредната стимулация.

Скрит текст:
Здравейте дами. Днес бях на консултация с АГ след неуспешен трансфер. Нямаме замразени и затова започваме всичко отначало. Попитах го какво можем да подобрим ,каза ,че всичко е било перфектно и идея си няма защо така се е получило след като бил сигурен ,че ще стане. Имам генетични направени,за тромбофилия и други изследвания които всички са ОК. С мъжки фактор сме. Реално инплантация е имало защото на 12 ден се беше покачило ЧХГ на 10. Дали да му се доверя за втори опит ,много съм раздвоена. Благодаря
Виж целия пост
# 686
ilsan_89, а предлага ли друг подход, нещо различно да направите? Ако ще правите всичко по същия начин, не знам до колко може да има коренно различен резултат. Аз също нямам замразени от 2 опита и знам колко е гадно отново да те очаква поредната стимулация.

Скрит текст:
Здравейте дами. Днес бях на консултация с АГ след неуспешен трансфер. Нямаме замразени и затова започваме всичко отначало. Попитах го какво можем да подобрим ,каза ,че всичко е било перфектно и идея си няма защо така се е получило след като бил сигурен ,че ще стане. Имам генетични направени,за тромбофилия и други изследвания които всички са ОК. С мъжки фактор сме. Реално инплантация е имало защото на 12 ден се беше покачило ЧХГ на 10. Дали да му се доверя за втори опит ,много съм раздвоена. Благодаря

Засега нищо не каза . Аз смятам като излезне заповедта да поговоря отново преди да започнем дали ще опитаме нещо по различно.
Виж целия пост
# 687
Според мен междувременно е добре да си направиш консултация и с друг специалист. Просто за информация, а после си прецени къде да продължиш. Аз така бих постъпила. Виждам назад в мненията ти, че от 8 извадени яйцеклетки сте имали 2 петдневни ембриончета. При мен втория път (Токуда Сф) от 8 остана едно 4-дневно. Първия път ми объркаха тайминга на пункцията (Ню лайф - не ги препоръчвам), така че там пък съвсем. Уж всичко беше по учебник втория път, но уви. Затова и сега ще търся друго мнение и подход. Не обвинявам лекарите в Токуда в никакъв случай, но трябва да се уверя, че съм направила всичко, което зависи от мен.
Виж целия пост
# 688
Какво ви е мнението за Медрол ? Приемам го след трансфер, но съм малко притеснена от страничните реакции!!!
Виж целия пост
# 689
Какво ви е мнението за Медрол ? Приемам го след трансфер, но съм малко притеснена от страничните реакции!!!
Всички хапчета имат странични ефекти,особено пак хормоните. Аз бях на преднозолин,пак е кортикоствроид до 11 седмица. Колкото по-малко чета толкова по добре се чувствам вече. От многото четене в момента съм в 17 седм и съм в постоянен страх!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия