Новата година носи нов късмет - през ЯНУАРИ чакаме нетърпеливо малкия човек!

  • 44 936
  • 551
# 105
И аз да се похваля, вчера 03.01.2022г родих бебе Калина със спешно секцио, термина ми беше 04.01.2022г. Голям ден беше и голяма борба но успяхме Heart
Виж целия пост
# 106
Честити момичета snowwhite , Цветелина. Да са много здрави и щастливи.
На вас бързо е безпроблемно възстановяване.
Виж целия пост
# 107
Цветелина, Честита да е Калина!!! Здраве и късмет да има!!! На теб бързо възстановяване 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 108
Цветелина Живкова 696074 Честита да е Калина 😍 Да е жива е здрава и много да ви радва ❤ а на теб бързо възстановяване 🤗

Аз да ви кажа какво се случва днес при мен 🤣 в 2:30 ставам да ходя до тоалетната и стигнах до средата на стаята когато направих локвичка 😁 Казах на мъжа ми, че водите ми май изтекоха и той шаш 🤣 оправихме се, облякохме и детето и към болницата. Оказа се, че не е било води ами нещо друго. Все пак ме оставиха за наблюдение, че едвам се надигах да стана и сляза от кушетката на земята. За сега контракциите спряха и лежа в стаята пък да видим 🤗
Виж целия пост
# 109
Цветелина, честита да е Калина! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! На теб бързо възстановяване!

Dimsito, усещам че и ти вече нямаш търпение да раждаш, но детето още май не е решило да излиза😆 Това очакване последните дни е направо изнервящо на моменти. Лекарите какво казаха имаш ли разкритие? Термина ти беше началото на януари, ако не се лъжа?

Мен снощи такава адска глава ме боля, вечерта пих половин, а сутринта цял парацетамол и май-накрая мина. Направо от първите месеци не съм имала такова зверско главоболие.
Вчера съм много доволна изпрахме и изгладихме дрехите, прибрахме украсата и поразчистихме малко вкъщи. Днес е ред на завивка , пелени , одеялца и порт бебето.
Утре съм на преглед да видим какво ще каже лекарят. Остана още има няма 10-тина дни до секциото и напрежението и притеснението става все по-голямо.
Трябва да подготвя каната , стерилизатора и разни други дребни детайли и може да се каже, че що горе сме готови. Все се надявам да тръгне самичко преди датата за секцио, но да видим, за момента нямам никакви признаци на започващо раждане.
Виж целия пост
# 110
Честита да е Калина, много да е здрава, на мама бързо възстановяване.
Аз тази нощ се будех няколко пъти от натиск в стомаха. Малкият си намества главата, ама то трябва да в другата посока Sad Много заблудено бебе Simple Smile през деня като се движа слиза надолу и се завърта напречно сякаш, нощем пак главата е горе. Целят корем ми е в синини от опипване кое къде е. Не ми трябва и ехограф вече хаха. На всичкото отгоре баткото ми кашля и го оставих с мен в къщи. Пак му се появи алергична кашлица, която не мога да хвана от какво е. Утре имам преглед, а какво ще го правя не знам. Сега се притеснявам ако тръгна да раждам да не направи усложнение, макар че досега тези пристъпи с кашлица отминават за по няколко дни.
Виж целия пост
# 111
Честито Snow i Цвети да са живи и здрави  и на вас бързо възстановяване.
Момичета събудих се с червено и болезнено гърло и леко запушен нос помагайте  кво да пия или да смучат за гърлото направо незнам откъде ми дойде на главата притеснявам се че влязох в понеделник в 9 месец и незнам дали не е опасно точно сега да се разболея 😥
Виж целия пост
# 112
_di_di_, стискам палци баткото бързо да се оправи! Почвай го ударно, мислиш ли след като се роди бебето да го задържиш малко вкъщи? Тези алергични кашлици наистина са адски неприятни, с инхалации ли ги лекуваш? Не се притеснясай за усложнднията, а и има време още за раждането, ще се оправи до тогава🙂
Eli, хомеопатията няма да навреди, почни с нея, тонзилотрен е за гърло, осцилококцинум, парацетамол, тантум верде за пръскане става също. Билков чай с много лимон, джинджифил и мед. Звънни пак на аг-то да препоръча нещо. Бързо да минава, не се пеотеснявай. Повече почивка и сън.
Виж целия пост
# 113
Честита да е Калина, здрава и любознателна, а на мама много бързо възстановяване и много щастие!

Ели, звънни най-добре на АГ. За опасното, не мисля, че е по-опасно отколкото в начални месеци, понеже бебето вече е опечено Grinning и готово за излизане, но дискомфорта за теб със сигурност е силен, понеже така или иначе вече тежи. Мога да ти кажа на мен какво ми изписаха при подобни симптоми и много запушен нос, но според наистина е най-добре да се посъветваш с лекар и да не си самоназначаваш лечение.

Димси, стискам палци скоро да има бебе! Колко време ще те държат в болницата, знаеш ли?

Кремена, ти си герой! На мен едно бебе ми натежава, а ти носиш две! Евала!

Диди, много се смея, като те чета, просто защото в момента те чувствам като сестра по съдба. Същото и при мен - денем сякаш понякога се завърта напречно, нощем забива яко глава в стомаха, а сутрин се будя от болка и гадене. Имам чувстото, че е натъртен този орган и ще му трябва време да се възстанови. Предлагам и да пробва да ми ползва примерно апендикса за възглавница и казвам, че в онази ми част на тялото ще открие цял нов свят  Grinning , но на нея си и харесва така. Мъжът ми ме обяви за луда и категорично отказа да ми свети с фенерче под корема. Искрено ти се възхищавам обаче, че можеш с ръце да докоснеш пода! Аз това и без да съм бременна не мога да го постигна.

Транскрибитам ли, транскибирам интервюта за една курсова и вече много се вълнувам, тресе ме предстартова треска, понеже датата за секциото наближава. Остана ми да изпера само подложката за новородено за столчето и да изгладя дрешките за изписването. А, и да прочета опътването на помпата за кърма.
Виж целия пост
# 114
Варки, той започна да ги прави последните няколко месеца. Засега само с калциев глюконат и физиологичен разтвор ги овладявам. Също много течности и отхранващ чай- мащерка Инхалатор не ползвам.
Welt, ние с тебе май до последно ще се мъчим да ги обърнем тези бебета, дано им дойде акъла в главата хаха. Аз се опитвам психически да се настроя за секцио, ама хич не ми идва отвътре. Шубе ме е и това си е...
Виж целия пост
# 115

Момичета, почерпете се виртуално от мен за здравето на моето момиче, което днес празнува своя 10ти рожден ден 💖
Честити бебоци на новите мами💜Нека бъдат здрави и с много късмет, а на майките бързо възстаноняване 💐На всички, които им е близо раждането,стискам палци🍀
Аз имам пристягания и се надявам днес с цялото търча не да задействам някакъв процес 🤣😁След 00:00 мога да раждам, колкото и да ме е страх😁
Аз ще спирам баткото, като се роди беба за 2 седмици.. Ако всичко е нормално, ще си ходи. Той е предучилищна група☺️
Eli 90 За гърло съм ползвала Орофар и съм доволна. Направи си една консултация с Аг. На мен с хремата ми позволи дори капки, които мислех, че са забранени😁 И ми отмина бързо..
Също търкане с мед и сода😁Спасява живота при гърлобол, колкото и да е гадно🤢
dimsito, Стискам палци скоро да гушкате бебока💙Да минава бързо и леко.
За обръщането на бебетата.. Освен методи, които вие сте прилагали вече многократно(лазене.. На лакти и колене.. Фенерче.. ) друго не знам какво може да помогне. Дори и да се налага секцио, мислете за най-ценния момент.. Срещата с малките съкровища и смело напред 😘
Най-важно е да сме живи и здрави и всичко да мине успешно, независимо по какъв начин 💖
Виж целия пост
# 116
Мама, да ти е честито момичето, да бъде много весело, усмихнато и да ви радва!
Виж целия пост
# 117
Момичета,  честити бебчета! Hug Да са ви много здравички! Като ви чета ви завиждам, че раждането е минало.
Аз съм с термин 30 януари и имам да си чакам, а усещам как става все по-тежко. Другиден съм на преглед да уточним как ще се ражда Grinning
Виж целия пост
# 118
Честито на Snow и Цвети! 🤗 Да са живи и здрави бебоците ви, а вие бързо да се възстановите! 🥰

Аз вчера отново ударих една голяма чистенка вкъщи с надеждата нещата да тръгнат по бързо 😁 Измила съм 8 щори на 4 крака в банята, после чистихме прозорци, врати и почти всичко останало. След всичко това адски много ме заболя един седалищен нерв и бебка се поразмърда повечко. Заби си дупето на високо в ребрата ми, а от там започна да ми се гади и да треперя🙄. Естествено не се оставих и събрах сили да наготвя, че и на разходка излязохме след вечеря😁. Извървяхме около 3,5км и в момента краката не ме държат особено😁.Утре съм на преглед и вече нямам търпение, понеже от 17ти не съм виждала бебка.
Виж целия пост
# 119
Благодаря ви момичета Heart не мога да се похваля с леко раждане. В най общи линии неделя започнаха да ми текат води, обадих се на АГ и ме приеха в болницата. Цял ден текоха тези води.... но разкритие имах само 3см и решиха да оставят раждането за следващата сутрин. През нощта имах много контракции/за всички които се чудят имат или нямат контракции няма как да ги объркате, болката е ужасна и трудно се понася/. На сутринта разкритие отново 3см, включиха ми система и за 5часа от 3см разкритието стана 4см.... много болка изтърпях за нищо. И взехме решение за секцио. Днес вече се движа трудно но...
На всички пожелавам много бързо и леко раждане! Heart
Мама, честит празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия