Форумни липси № 9

  • 445 569
  • 3 637
# 1 665
Уиш и Андариел бяха от смислените и полезни потребители. Без дребнавости, без провокации успяваха да си кажат мнението, да вземат отношение. От малкото потребители от чието отсъствие форумът наистина губи.
Виж целия пост
# 1 666
Не беше поднесено със злоба изобщо. Напълно неутрално, че ако си зает да учиш за сертификати, вероятността се намалява да попаднеш сред мутри. Не знам дали е заметено, но го прочетох минути след като го написа и не беше чак пък толкова скандално. И не е било в стила "нека ѝ е"

Андариел се палеше и искаше да наложи мнението си. И двете с Уиш бяха 2 страно ма една монета, затова винаги се дракаха.
Виж целия пост
# 1 667
Автоцензура е универсалното лекарство за подобни форумни (и не само) главоболия.
Виж целия пост
# 1 668
В такива ситуации би било добре де се чуе и мнението на другата страна, в случая няма как....
Интересно ми е Андариел какво ще каже, какво точно е правила или неправила по случая извън форумното пространство....
Виж целия пост
# 1 669
Нито Уиш, нито Анди ми липсват.
И с двете съм имала много смислени от една страна, и много противоречиви разговори от друга.
И двете бяха по своему индивидуални и доста .....своенравни потребителки, но Андариел не умееше като Уиш да “обижда“ интелигентно. Тя беше просто по-първична. Но в едно си приличаха - и двете се бяха взели много насериозно за потребители в анонимен и обществен форум, а това не води до нищо добро.
Уиш ми падна в очите именно покрай банана на Даун. При все, че не беше участник в онази, политическата тема, заради която Даун “изгоря“, при все, че не беше свидетел на поведението ѝ там, тя си позволи да поставя ултиматуми на Мамма и Татти, дори мисля тема пусна за целта. Имаше нещо от рода на “Ако до  часа Х на деня У не махнете БАН-а на Даун, то аз ще напусна форума“. Blush Нямам представа дали наистина си е вярвала, че тази заплаха ще хване “дикиш“, но успя да накара /заплахата/ още потребителки да се присъединят към апела, и някои от тях наистина напуснаха окончателно форума. Други се завърнаха съвсем скоро с други никове, както и самата Уиш, след като първо почти веднага след драматичното сбогуване /беше много смешно/списваше с нов профил, но Кукумицинка я разконспирира моментално.
Да се чудиш кому беше нужно всичко това, след като има живот и извън форума, и ако толкова искаш да си в някакви отношения с някого, сега поне има много други начини, освен този, да го направиш.
Виж целия пост
# 1 670
Грам не ми липсват ..винаги съм се чудила как можеш да живееш толкова години в тоя форум,да имаш 50-60 000 поста ,да се ежиш и пишеш все едно ти плащат на страница и тема -направо недоумявах ..Тя тази Андариел беше домакиня бая години ,ама после нали започна работа като логопед и пак набиваше канчета денонощно на хората тук,все последна инстанция го играеше,имаше си клакъорки,но и опозиция не липсваше ..Караха се като циганки с Мамасита

За Уиш и Даун нямам лоши впечатления
Виж целия пост
# 1 671
Аз за първи път чувам, че е била детска учителка. Много време не работеше, мисля, но не съм сигурна, че имаше някакво икономическо образование, а след това учи и работи като логопед.

П. С. Нямаше ли твърдение, че е детска учителка? Сега ми стои нелепо постът, а прочетох, че била детска учителка.
Виж целия пост
# 1 672
Предлагам да преустановите разчепкването на потребители и случки извън форумното пространство.
Причините са ясни, особено, когато касаят потребители с наложена забрана.
Почти всички теми от тази поредица завършват по един и същи начин - безславно. На тази и се разминава неколкократно и не смятам за добра идея да провокирате отново заключването и.
Виж целия пост
# 1 673
Даскалка беше много интересна. Някой знае ли продължението с доведеното дете?
Виж целия пост
# 1 674
Тази беше култова.

Добре изглеждат чушките, хем не обичам.
Виж целия пост
# 1 675
Друга култова беше Drob4o. И тя отдавна изчезна.
Виж целия пост
# 1 676
А Mr. Smith от политическите с вечен бан ли е? Имаше интересни мнения. Сега седи с някакъв странен ник, който не знам автоматично ли е сложен или сам си го е написал.
Виж целия пост
# 1 677
Сам си го написа и го баннаха завинаги.
Виж целия пост
# 1 678
Е, този бан завинаги аз не го разбирам. Какъв е смисълът? И как може заради подобна глупост да получи бан?
Виж целия пост
# 1 679
Заради системни глупости е, не за една.
Потребителите многократно се предупреждават, налагат се временни рестрикции и накрая вечен. Не е от днес за вчера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия