На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 37

  • 87 140
  • 738
# 150
Тези от вас, които пазаруват и в други супермаркети освен Мигрос, има ли недостиг на същите стоки, който прогресивно се увеличава в Мигрос? Тоест, в другите вериги също ли липсват Ариел, Персил, Fairy, Ernet, Cam sil, доста от пакетираните хранителни продукти- също? Или грешката е в нас, че не посещаваме Бим, Шок, Онур и т.н.?
Днес пазарувах в Мигрос - имаше си от всичко по много. Последно като ходих в голямата лудница наистина имаше празни рафтове. Днес  беше супер спокойно навсякъде. Левове сменят на 7,40. Дизела около 13 лири.
Виж целия пост
# 151
Има Омо, Ариел, всякакви таблетки Fairy, Finish Quantum, Persil, различни разфасовки  и видове Barilla и т.н ? В четвъртък и петък нямаше нищо. Празни рафтове, с туби наливен сапун и Доместос само.
Виж целия пост
# 152
Зависи в кой ден се посещава Мигрос и кой Мигрос също е от значение. Ако е Мигрос в Кипа АВМ в петък, събота или неделя е ясно защо липсват. Всички автобуси там водят туристите.
Виж целия пост
# 153
Има Омо, Ариел, всякакви таблетки Fairy, Finish Quantum, Persil, различни разфасовки  и видове Barilla и т.н ?
Да.
Виж целия пост
# 154
Тези от вас, които пазаруват и в други супермаркети освен Мигрос, има ли недостиг на същите стоки, който прогресивно се увеличава в Мигрос? Тоест, в другите вериги също ли липсват Ариел, Персил, Fairy, Ernet, Cam sil, доста от пакетираните хранителни продукти- също? Или грешката е в нас, че не посещаваме Бим, Шок, Онур и т.н.?
Днес пазарувах в Мигрос - имаше си от всичко по много. Последно като ходих в голямата лудница наистина имаше празни рафтове. Днес  беше супер спокойно навсякъде. Левове сменят на 7,40. Дизела около 13 лири.
Извинявам се за глупавия въпрос, но как ги делите тези лири, чувала съм делим на 6, делим на 7... Как аджеба се случва това делене? 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 155
Герита85 на мен ми е по лесно да умножавам Grinning . Например ако курса на лирата е 0,13ст. , умножавам цената в лири по 0,13 ( 100 лири по 0,13 = 13лв )
Виж целия пост
# 156
Тези от вас, които пазаруват и в други супермаркети освен Мигрос, има ли недостиг на същите стоки, който прогресивно се увеличава в Мигрос? Тоест, в другите вериги също ли липсват Ариел, Персил, Fairy, Ernet, Cam sil, доста от пакетираните хранителни продукти- също? Или грешката е в нас, че не посещаваме Бим, Шок, Онур и т.н.?
Днес пазарувах в Мигрос - имаше си от всичко по много. Последно като ходих в голямата лудница наистина имаше празни рафтове. Днес  беше супер спокойно навсякъде. Левове сменят на 7,40. Дизела около 13 лири.
Извинявам се за глупавия въпрос, но как ги делите тези лири, чувала съм делим на 6, делим на 7... Как аджеба се случва това делене? 🤣🤣🤣
Ами, като знаеш колко лири са за 1 лв и така делиш. Ама и на мен ми е по-лесно да умножавам.
Абе, най-лесно беше при 10ст/лира Joy
Виж целия пост
# 157
1 лев делено на 0.13лв=7.7 лири
Затова цената примерно 10лири делят на 7 /грубо/.
На мен също ми е по лесно да умножавам /10лири *0.13=1.30/
Виж целия пост
# 158
И на мен така Grinning



Герита85 на мен ми е по лесно да умножавам Grinning . Например ако курса на лирата е 0,13ст. , умножавам цената в лири по 0,13 ( 100 лири по 0,13 = 13лв )
Виж целия пост
# 159
Герита85 на мен ми е по лесно да умножавам Grinning . Например ако курса на лирата е 0,13ст. , умножавам цената в лири по 0,13 ( 100 лири по 0,13 = 13лв )
И аз така.
Виж целия пост
# 160
Здравейте! Понеже няколко човека ме питаха на лични- да споделя публично, може да е полезно и за други. Някой от вас около Коледа сподели за един превозвач от Турция до България. Използвах го за доставка на детски дрехи от един мой любим магазин. На 29.12 направих поръчката онлайн, платих с моята кк и на 11.01 си получих пратката по куриер. За 3.3 кг заплатих 23 лв за услугата отделно куриера. В пакета беше сложена и фактура за услугата от превозвача. Не пиша нарочно името на фирмата, за да не се счете за реклама.
Виж целия пост
# 161
Кажете поне същия сайт ли е, който посочиха преди време?
Виж целия пост
# 162
Кажете поне същия сайт ли е, който посочиха преди време?
Да, същият е.
Виж целия пост
# 163
Кажете поне същия сайт ли е, който посочиха преди време?
Да, същият е. Ottrza.bg
Добре е да знаем
Виж целия пост
# 164
Нямам търпение да ги ползвам, обаче нямам нужда от нищо.
Разгледах сайта. Още не съм се регистрирала.
Не разбрах стоката ли посочваме, линк ли пращаме, к'о пра'йм? 🤔🤭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия