Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 417

  • 31 258
  • 735
# 150
Добро утро,



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 151


Източник: https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_2013381

Дигиталната платформа Disney Plus ще стартира в Турция през август.

Очаква се грандиозно откриване на платформата с участието на всички звезди и с официалното представяне на сериалите, които ще бъдат създадени в Турция. Събитието ще включва Енгин Акюрек, Ирем Хелдваджиолу, Арас Булут Ийнемли, Шахан Гьокбахар.

Предполага се също, че Disney Plus ще може да сключи споразумения с още десетина турски звезди, сред които са имената на Ханде Ерчел, Халит Ергенч, Керем Бюрсин, Пънар Дениз, Хафсанур Санджактутан, Джан Яман и други, които също ще представят своите сериали. Disney Plus обаче предполага а коронавирусът разполага, докато всички планове зависят от пандемията.
Виж целия пост
# 152


Добро утро момичета Two Hearts
Днес, понеже ми е почивен ден - направо си се успах.
Затова предлагам кафе - за мен първо, за вас поредно и да ни е спорен вторникът!


Скрит текст:

Виж целия пост
# 153


"Дъщерята на посланика" започна от вчера излъчване в Пуерто Рико, а в момента се излъчва и в Ливан, Румъния, Парагвай, Хондурас, Украйна и Уругвай. Скоро ще започне и в Испания.
Виж целия пост
# 154


Керим, Йомер, Санджар... или просто Енгин.
Изборът е личен...
Виж целия пост
# 155

И поздрави от Назипли Халим.
Виж целия пост
# 156


Низипли беше голям образ.
А Енгин направи така, че екранното време на този второстепенен герой да бъде пълноценно, което пък става и причина финалният кадър да е точно с него - с Низипли Халим.






https://www.youtube.com/watch?v=fZd2JAuPBes
Виж целия пост
# 157




Ново оборудване пристигна в Газиантеп за "Бягство", тренират с бутафорни оръжия.
Виж целия пост
# 158


Разнообразие.Heart
Виж целия пост
# 159


Разкошна коса...
Виж целия пост
# 160


За хубава вечер.
Виж целия пост
# 161






Лека да е.
Виж целия пост
# 162


Добро утро с Йомер в ден сряда.
Успешна да е, чакането на новини продължава...
Виж целия пост
# 163
Добро утро!
Момичета Heart,изгледах Черната змия.Остана ми Брак с чужденец,но се чудя дали да не повторя ДП.
Спорен ден на всички с комисар Йомер и неговата сеньорина Елиф.
Виж целия пост
# 164


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден! Бъдете здрави и се пазете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия