Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 417

  • 31 259
  • 735
# 180




Дахан и Керим.Heart
Виж целия пост
# 181


33-ти снимачен ден на сериала "Бягство".
13 януари, страница 13 - дано е на здраве и късмет.
33 снимачен ден - много тройки. Да видим каква е символиката на числото 3.

Скрит текст:
Числото 3 означава устойчивост и се символизира чрез триъ­гълник, представящ миналото, настоящето и бъдещето. Числото обединява таланта и веселието, символизира възможността за приспособяване.

3 се характеризира със сила, настъпателност, действеност, ор­ганизираност, решително преодоляване на трудностите, работос­пособност. В ден, месец или година, тройката може смело да се пребори с всякакви пречки и да победи.
Виж целия пост
# 182

Тройка,за късмет и от мен!
Виж целия пост
# 183
Ягмур Баскурт (Гюлсие от ДП) празнува днес рождения си ден, а Енгин я е поздравил! Да е жива и здрава, много щастлива и да има успехи в работата си!🎂🌹🍾
Виж целия пост
# 184
Привет!

  Благодаря за всичко, дано всички сте здрави и в добро настроение 🙏

 Честито на рожденничката 🎂🥂🍻🍾

 Много ми хареса и заинтригува корицата на новия брой, Матрицата е легендарен филм и ми е любим 😍

Виж целия пост
# 185


Нека е честита рожденичката!
А още по-честити да са истинските приятелства които остават!
Откритите и  честните, стойностни хора винаги ще се срещат и намират...
Виж целия пост
# 186


Лека.
Виж целия пост
# 187


Добро утро в ден петък - успешен да е.
Търпението е водещо за новини и снимки.
Виж целия пост
# 188
Добро утро!
Края на работната седмица дойде. Дано и новините и те да дойдат.Спорен ден на работещите.
Виж целия пост
# 189


Чакаме, чакаме, а асистентчето дано открие нещо...

Виж целия пост
# 190
Здравейте,



Момичета, Hug

Здрав и спокоен, януарски, студен ден.

Е, за някого може да е топъл, защото е на топло.Hug
Виж целия пост
# 191


Здравейте момичета Two Hearts
Ден петък - 14 при това. Ами, че то половината месец януари мина.
Студено е наистина, но му прилича да е такова. Затова - в къщи и на топло. Дали пред ТВ с хубав филм и чаша кафе или пред компа с чаша чай - избор има.
Остава да си чакаме новините - те "ходят, къде ходят" пак при нас ще дойдат.  Остава търпеливо да си ги чакаме.
Виж целия пост
# 192
Обяд,момичета!Шеф Йомер ни приготвя вкусна храна.
Виж целия пост
# 193


https://www.instagram.com/p/CYtlh8YFnQC/

Друго като няма, Shell Türkiye са на линия.
Ето какво написаха преди малко:

Всеки има причина да дойде в Shell. Защото във всяка услуга, от която се нуждаете, Shell е винаги напред.
Виж целия пост
# 194

Цитат
Shell е винаги напред.
Добро е, че има още "островче", което върви напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия