
Мариана
,благодаря ви много. Както всеки път, беше удоволствие за четене - толкова реалистично,и същевременно деликатно и със самоирония. Обаче сега ме остави в чуденка - какво пише в съобщението, от къде се познават съквартиранта и Еда, ама че съвпадение ,а дали е такова
Искам продължение, моля
Аз виждам сюжет за много интересен филм ,отново .
- какво можеш да изгубиш, ако си я сложиш, при положение ,че си човек със семейство, родил и порастил децата си. Пари не - безплатно е, живота си ли - нещо вече 2 години изпробвано на толкова хора , има такава огромна информация за странични ефекти .Ама след време какво ще станело - ами то утре може да те блъсне кола , някой пиян или дрогиран, дай да си стоим в къщи и да не излизаме.


Barisea
благодарности за превода и реализацията на новия разказ на Енгин! 

-Марианка:sparkling_heart:,Барисея:heartpulse:











Препоръчани теми