Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 417

  • 31 261
  • 735
# 525


От много време съм така.Не ми минава.HugWink
Виж целия пост
# 526

Поглеждам от високо за новини-защо ли и у нас не закупят Д П?
Когато започнах да гледам ДП,все обеснявах и разказвах на моята майка(тя от 20 год.е в Гърция),за великолепната игра на Енгин в сериала.Тя беше гледала КВФ и беше горе долу  в час за кой и говоря.По Булсат беше гледала или тъкмо доглеждаше КПА,и си споделяхме аз за ДП,тя за КПА ми говореше.Така се получи,че аз изгледах КПА,а тя не може да изгледа ДП.Сега от време на време ме пита дали няма да го пуснат и на Булсат... Да се надяваме някога да го пуснат и у нас.
Момичета ,приятна вечер ви желая и спокойна нощ.
Виж целия пост
# 527


Damata, пускай на мама епизодите от 1 страница. Но са със субтитри.
Кликваш на епизод, който не е гледала и тогава и пращаш линка - няма да й иска регистрация.
А по нашите тв са с дублаж...
Виж целия пост
# 528
Здравейте момичета!

Пожелавам на всички ви добро начало на седмицата и лек понеделник.




Днес имам юбилей и ви черпя виртуално! Навършвам 70 години!Може би съм най-възрастната в тая тема.

Скрит текст:









Пожелавам ви лек ден и продължаваме да чакаме......
Честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 529


Лека.
Виж целия пост
# 530
Среднощни поздрави,момичета.
Водя специален човек за 70-те лета на Мари с пожелание за много, много здраве и незабравими моменти с Енгин!!!



Спокойна нощ!
Виж целия пост
# 531


Добро утро момичета в ден вторник - успешен да е.
В очакване на новини сме...
Виж целия пост
# 532


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден вторник!
При мен е снежен и продължава да вали.
Виж целия пост
# 533
Добро утро,



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 534


Damata, пускай на мама епизодите от 1 страница. Но са със субтитри.
Кликваш на епизод, който не е гледала и тогава и пращаш линка - няма да й иска регистрация.
А по нашите тв са с дублаж...

Добро утро!
Благодаря Марианка,но нейния план на GSM е повече безплатни минути.Тя няма Wi -Fi,и ще и е трудно.А на Булсат пуснаха един канал drama,и по него изгледа КПА и там други които въртят.Паралелно когато тя гледаше КПА,аз гледах ДП.Тогава преди година и половина,не "дишане" от вълнение.Толкова много и хареса КПА.Аз за това искам да го пуснат и при нас.Като се прибере от работа,да го гледа по гелевизията.Heart
Момичета Two Hearts, ветровит и мрачен е вторника при нас!Дано вятъра довее някоя новина или снимка!
Хубав ден на всички!
-----‐-----
Момичета, вчера нали започна ДП в Сърбия.
Май Санджар е в тренда пак.Мариянка ще поясни.
Виж целия пост
# 535


Да, пишат че вчера, Енгин е бил в тренда на 37 държави.
Вчера бе и началото на ДП в Сърбия.
Виж целия пост
# 536
Здравейте момичета!

Йомер Демир е един от най-важните персонажи в кариерата на Енгин, който го направи известен в международни платформи и му донесе десетки награди и номинации у нас и в чужбина.





Момичета,прекрасен ден и се пазете
Виж целия пост
# 537
Обяд е вече!
Да хапнем със семейството!
Виж целия пост
# 538


Майсторство.Heart
Виж целия пост
# 539
Кратка кафе пауза.      Coffee
Чета, че Енгин все в тренда на доста държави. За него "ДП" си е успешен проект. Като герой лично за мен Санджар е най-огън мъж който е играл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия