Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 221
  • 4 271
# 1 935
Мид, вие не бяхте ли болни скоро?
Бобчи, честит имен ден, да си здрава и щастлива!
Аз не издържах, запалих цигара, дръпнах си три пъти, стана ми лошо, вдигнах кръвно и пулс, и ми се догади. Отврат, хем ми се пуши, хем явно не ми понася вече.
Виж целия пост
# 1 936
Ау, Мид, това на грип мяза. Рязко толкова висока темпуратура. Да минава.
Бобч, честито!
Гладна съм, мисля да подраня с обяда.
Виж целия пост
# 1 937
Мид, много е гадно. Дано при теб по-бързо мине.
Виж целия пост
# 1 938
И аз мисля грип.
Да Вай, края на 11 месец К19 изкарахме.
Да махаш тия сигари.
Ти Ре как си?
Виж целия пост
# 1 939
Още съм с температура. Сега е 30 но първите дни беше почти 40.
Виж целия пост
# 1 940
Същата работа.
Виж целия пост
# 1 941
Как 30 градуса?
Виж целия пост
# 1 942
38 😆 иначе нямаше да пиша.
Виж целия пост
# 1 943
БютифулМ, мери обиколки, не толкова кг. Както е казала Филомена, при спортуване се качва мускулна маса. Тя тежи повече, но обиколките намаляват по бедра, талия, ханш.
Ако си от 5-6 дни на режима, рано е още за плато. То тепърва тялото ще почва да сваля. Няма да се отчайваш Simple Smile

Болните да се оправят, стискам палци! Освен ковид, и грипа удари тази зима. Миналата сякаш нямаше толкова болни от грип.
Виж целия пост
# 1 944
Ох, Мид, децата как са?
Бързо да се оправяш, Ре и тя. Много висока температура.
Много лошо ни налазиха какви не вируси тази зима.

П.П. Мид, видях домашните ви любимци в другата тема, много съм впечатлена Simple Smile

Ваичка, не се отказвай, стискай зъби още малко. Вие как сте?
Виж целия пост
# 1 945
Децата са добре, по институциите.
Благодаря Бърд, някои от тях са единствени в страата😜
Виж целия пост
# 1 946
Мид, сега прочетох ... пак се губят постове Persevere Бързо да минава!
Обаче, като чета Ре, много дълго държи тази t. Това характерно ли е за грип?!
За режим и диети нищо няма да казвам. По-лошото е, че нищо не правя и личи Sad
Виж целия пост
# 1 947
Мид, колко са общо? Аз видях зелената и бялата? И други ли има?
Виж целия пост
# 1 948
Ре, и аз като Елиф си мисля, че твърде дълго продължава тази Т. Някакви изследвания пуснаха ли ти? Иначе АБ добре, ама да не се окаже друго, а не това, което лекуват с този АБ? Дано скоро си по-добре!

Мид, бързо да оздравяваш и ти!

Кой каза, че ще подрани с обяда? И аз мисля да направя същото. Много от рано ми застърга тумбака днес. Ама то какво очаквам. На един банана съм от 6 ч. сутринта и то изяден, за да не пия кафе на гладно. Иначе като никога нямам апетит днес, ще ям, за да не ми стърже.
Виж целия пост
# 1 949
Бобчи, Честит имен ден- да си здрава и щастлива Flowers Rose
Ауу, Мид, да се възстановяваш и ти и Ре, дано децата не се заразят.
ММ е така вече седмица, много е кофти но аз не прихванах за сега.
Обачее аз за пръв път в живота си се секнах, няма такава болка. Какво направих сутринта да скоча от леглото,и..... едва шавам. Имам нужда от масажист, ама не домашния.Sunglasses
А Синеочка да се оправя.
Панди, как е Пантичка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия