Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 223
  • 4 271
# 1 980
Мойто чаве пък му говори,сякаш е животно. 😂 Ся е позиционирана на спалнята и не мърда,до като не почисти това чудо.
Бобчи,радвам се,че си доволна. А може да те тормозя на лс за въпроси. 😆 Че нещо с тези стаи и карти нищо не схващам.
Мисте,абе обработвай го,и моя нали ви писах какво казваше-нямало шанс. 😆
Виж целия пост
# 1 981
Хич не съм питала МУ,поръчах го и му казах и той ме пита "не може ли просто да чистиМ два пъти дневно?".Ааа,можеМ,фащай и чисти като искаш.
Ени,не ме тормози с тия въпроси ,щот не правя карти.Само натискам копчето оставям вратите отворени,бутам столовете и да чисти.За други въпроси -пиши смело.
Виж целия пост
# 1 982
Честит имен ден на Бобчи!

Честит Робокоп на Ени!

 И моето дете в кюпа с болните, бронхит с наченки на пневмония. Температура няма, сополи няма, гърлото е чисто и, само кашлица от няколко дни. Чакахме повече от час да се доберем до рентгена. Направо ми иде да се оскубя!
Виж целия пост
# 1 983
Бобчи, макак два пъти да ден? Thinking туй сериозно ли...?
Виж целия пост
# 1 984
Ех Съншайнче,лошо. Да се оправя бързо детето,стискам палци и ти пращам прегръдка. Не се ядосвай,имало да става.
Бобчи,то и аз така,ама цъкам приложението и добавих стаите,та да мога да си го пускам в която искам,но нещо не ми се получава. 😁 Ще го разнищя аз.
Виж целия пост
# 1 985
О, Ени, честита ти отмяна! Да те слуша , ама и ти явно си слушала та те е огряло.
Офф, толкова ми е ниска границата на търпимост, ей сега се развиках на майка ми,а тя милата просто не е добре. Това гузната съвест...
Леле...ма много скоростно се разболяват милите душички. Лоли, стискам палци да му е чиста снимката.
Виж целия пост
# 1 986
Ех Съншайнче,лошо. Да се оправя бързо детето,стискам палци и ти пращам прегръдка. Не се ядосвай,имало да става.
Бобчи,то и аз така,ама цъкам приложението и добавих стаите,та да мога да си го пускам в която искам,но нещо не ми се получава. 😁 Ще го разнищя аз.
  Почвам да му давам  АБ от довечера, заедно със сиропи и други там медицини...
Виж целия пост
# 1 987
Сън, гадост да се оправя разбойника, силен е.
Какъв Аб изписаха?
Виж целия пост
# 1 988
Сън, гадост да се оправя разбойника, силен е.
Какъв Аб изписаха?
  Клацид.
Виж целия пост
# 1 989
Ау, лош спомен имам от тоя АБ...
Лоли, да му минава бързо и без усложнения!
Виж целия пост
# 1 990
Съни, дано се повлияе бързо детенце от антибиотика. Ще мине, ама косите ти ще побелеят, гуш.
Ре и Мид и при вас да минава и заминава. Ениии, много яко роботче, честито и аз искам. Ма първо си чакам обещаната сушилня.
Виж целия пост
# 1 991
Уууф, само драми около мен. БНД се скарал с неговата , ще се разделят. И ся ми реве колко съжалявал за живота с мен , с децата, бля, бля, тамън се бях успокоила, че ме е преживял. Викам му, хващай се в ръце и се оправяйте с твойта, щот не ми се занимава с глупости.
Виж целия пост
# 1 992
Бобчи, макак два пъти да ден? Thinking туй сериозно ли...?
Мистик,да не отваряме темата за мойто чистене 🤣.Лошото е,че с какъвто се събереш с такъв ще се н@ебеш и начистиш.И той прихвана от мен.
Виж целия пост
# 1 993
Ам Донси, той ся ли се сети за теб и миналото...м? Кат остана без половинка? Жалко е...не се поддавай, ако нямаш чувства де.

Бобчи, ок...не питам Smile
Виж целия пост
# 1 994
изчетох ви.
много болни видях Sad Sad Sad да не е корона и бързо да минава. казах!

и нови брат'чеди на казанова видях - да са безотказни, да смучат наред и по-малко либоФ бих пожелала, щото от опит знам, че до отрочета не се стига. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

донси, като сапунка сте ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия