Щерката ще тренира, домашному. Примъкна си някаква торба с некви уреди. Дремна след работа/ майчичко 🤣/ и ще започва тренировката. И чувам:
- Торба? Торбаааа? А, ето къде си билА 🙄
Да се притеснявам ли 🤣
Всяка крайност е мъчение и излишност. Колежка беше на Узунов. Дълго и упорито. Такива тъпотии си навлече...кръвно, нещо сърцето...абе уплаши се и спря.
Тук сме се сбрали все умни другарки. Факта, че си обръщаме внимание и интересуваме от начина ни на хранене, в комбинация обаче, с вслушване и съобразяване с " виковете" и индивидуалността на нашето тяло и организъм- това е най- правилното за всеки. Не се правя на диетолог, просто си е така.
Аз сигурно имам някакъв тип диабет. От млада ми се разтреперват ръцете на моменти и изпадам в лека безтегловност. Отмалявам. Лапвам нещо сладко наблизо...и съм готова. Хипогликемия май му казват. Намалила съм въглехидратите, но не в крайност. Започнах хард, но по едното време усетих, че нещо организма се вайка...взех да му подФърлям повечко. Сега сме дзен 🙃 Та така си я карам. Не се втелясвам, но и не се отпускам. В крайна сметка ти става като навик...
След тази поучителна 😅 дипломна раОта..трябва стана да измия чинЙтте. Карамбааа/ по Фил/ 😍
ма поливам с вино, да не ми тежи много.
Направо ми проблесна като ви прочетох, ш'са живей и то безмизерно ш'са живеЙ
Чух се с МН, сперкахме се международно и сега за извинение утре очаквам огромна порция морски дарове и от любимата ми кокино псария. Сготвени естествено Ах, ох!!!
