Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 222
  • 4 271
# 2 385
Уми, с какво се направи?
Може пък с 1- 2узмувания леееко да изсветлее
Това трябва да е някаква манипулация,от която идва и името ти?!😂🤣
Виж целия пост
# 2 386
JoyJoyJoy
Никаква манипулация,ами чист недоскив и бързане...
Виж целия пост
# 2 387
Аз ... таковата ... пак пържих мекици ... 🐷Внуших на щерката, че й се ядат на нея и я ползвах за алиби. 🙈

Мисте, дано бързо му мине на синко!
Виж целия пост
# 2 388
Панде, явно те бива във внушенията. Много те моля да ми внушиш, че не ми се ядат мекици. И шоколад. Animal Pig
Виж целия пост
# 2 389
Бърди, ако бях чак толкова добра, щях да го внуша на себе си, вместо да използвам детето за параван. 👀
Виж целия пост
# 2 390
Мисте, не бяха ли карантинирали класа на младежа, заради болен?

Проспах си деня. Сега пуснах сушилнята. Сигурно до 21 часа ще се кандилка прането. И пак не знам какво да готвя. На обяд правих гювечета, за да обера остатъци от хладилника, но сега какво....
Виж целия пост
# 2 391
Кло, на Елиф момчето е под карантина Simple Smile

Аз все пак ориз напрайх Confused  ам кот такоа...
Виж целия пост
# 2 392
Мисте, това, което ще напиша да не те смущава! 🤗 Аз така или иначе от два дни тръгвам да го пиша и нещо ме кара да изтрия накрая. Но си помислих, че може би сега е дошъл момента.
Малката Пандичка беше с главоболие и температура два поредни дни по веднъж на ден. В четвъртък ЛЛ ни прати на тест. Излезе положителен. Официално принцесата ми си има коронка.
Казаха,.че сега симптомите са именно главоболие и температура и протича леко.
Не казвам, че и при твоето момче е Корона, но ако искаш, направете тест. Дано бързо се почувства добре каквото и да е!
Виж целия пост
# 2 393
Ооо, Панде, споко...хич не го мисля дали е това.Боледуват всички, нормално е...важното е да мине "леко" ( в кавички щото вече мразя та дума покрай друга).
Зълва ми и зет ми и те така...с по 2 дози, ама без Т...само гърло, хрема.
Виж целия пост
# 2 394
Панди,дано е добре детето,бързо да оздравее,че много му се събра напоследък!
Беболина най-накрая си има рокличка за утре,татко й се погрижи 🥰!
Виж целия пост
# 2 395
Ох, много й се събра на малката ПанТичка Hug
Да минават и да заминават болестите.

И мистиковия младеж и той да се оправя.
Мид, Ре, младежът на Уинд, Бабри - всички да се оправят по-бързо.
Виж целия пост
# 2 396
Дано!
Виж целия пост
# 2 397
И аз съм с две дози, без температура, с главоболие и хрема. Предполагам е Омикрон, офисът е пламнал. Не бях боледувала от години, забравила съм колко е гадно.
Имам куп нови дрехи за поправка при шивачката ми, обади се, че са готови и не мога да отида да си ги взема.

Да оздравяват болните и особено дечицата!
Виж целия пост
# 2 398
Да оздравяват бързо малки и големи!

Имам нов инстант пот и го разучавам. Направих водния тест, сега остава да разбера на коя програма да си спретна кисело зеле с телешки наденички Grinning
Виж целия пост
# 2 399

Наздраве за мъдрите жени 🍷
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия