Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 221
  • 4 271
# 2 505
Бюти, не е ли 1 път на 2 седмици?
Виж целия пост
# 2 506
Епицентъра е бил из гръцко...на 8ми сме, реално 7.
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Trusovete-v-Egeisko-mor … rciya-i-R-1193049
Виж целия пост
# 2 507
На височко сте, гледам из фейса, във вашия квартал повече се е усетило.

Стана никое време, а вечерята ми още не е готова.
Виж целия пост
# 2 508
Гювеч3тъ във фурната, палачинки на котлона... ем работим по желание на домашните 😜
Къв земетръс 🤔
Мист, супер за младежа.
На котлона съм...
Виж целия пост
# 2 509
Изкъпах се и аз, другата неделя пак Grinning

И аз едни палачинки направих към обяд, вечерята от ММ.
Цял ден ям, къв е тоя апетит...

Не съм усетила ни нощес ни сега земетресение. И по-добре, де Simple Smile

Изчетох ви, ама пак всичко забравих. Чудя се на една рокля дали да си купя, ама е скъпа и не ми трябва...
Виж целия пост
# 2 510
Гледаме Роки... 🤭 За 100-тен път. 🤪
Виж целия пост
# 2 511
Първа кръв😂
Виж целия пост
# 2 512
Мойто и то се смърцафърцва нещо- гърло я дразни и топлее.Дамусеневиди!!!!
Виж целия пост
# 2 513
Гледаме Роки... 🤭 За 100-тен път. 🤪
Никога не съм гледала Роки!
Ама има време!
Виж целия пост
# 2 514
Май не,Мид. 4-та част е. От де я уцелих по НВО. 🙄
Оо Съншайн,не си загубила. 😆 Не бе,хубав е филма,ама не й да го гледам 10 пъти.
Виж целия пост
# 2 515
От сутринта съм почнала да ви чета. Е, успях вече.
Бабиното злато вади зъби - 4 в момента. Кисел, боли го, ама няма как. Повечко се гушкаме. Предпочита да заспива в ръцете ни в момента. Иначе е като малко торнадо вкъщи, и апетит не му липсва. Simple Smile

Дано скоро да се похвалите, че болните са оздравели!
Виж целия пост
# 2 516
Юху! Приключих голямата тегава задача, мога спокойно да кажа: Наспорт! Wine Glass
Успях и малко да изляза, врътнах няколко кръгчета по улиците да се освежа.
Утре мисля по-айляшката да я карам, пък да видим.
Не съм усетила земетръс, но сме на ниско. Обикновено ги усещам, за мой ужас. Много ме е страх от земетръси.

Шшшт, тихо да не чуе МУ за "Роки". Щото ще поиска да го гледа 649-ти път, заедно с "Терминатор" и "Междузвездни войни".
Виж целия пост
# 2 517
Бърдче,😂 давай го ТМ да си гледат с моя,ние ще спортираме. 🤪
Виж целия пост
# 2 518
Голям бахър стана вън 🥶.Още малко хапка и пийка,и катурвам дребния,че се не търпи.Макак усеща,че са почивни дни 😠.През седмицата в 9 го събуждам,събота и неделя скача рано-рано(по неговите стандарти).
Виж целия пост
# 2 519
Наспорт!
За Междузвездни войни се нареждам и аз. Мога да ги гледам 1000 пъти и поредицата за Индиана Джоунс, ама Роки не ме кефи.
Хляб пекох, перални две врътнах, чистих, време за хобито намерих, книга четох, през банята минах. Налях си питие и се чудя, що утре е понеделник. Не ми се бачкаааа.😢
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия