Да се оплачем... 2022

  • 2 060 091
  • 32 033
# 180
Честита Нова Година, здраве и много усмивки на всички ☃️🍀🥂
И за да съм в крак с темата - зяпнах от увеличението на газта, не знам как ще се справяме.
Виж целия пост
# 181
Влизам да се оплача от кръвната ми леля...  Как може да се виждаме толкова рядко, и за сетен път да съм без думи от ... личността й...
Оплаквам се, че се качва на колата пила, вози собствените си деца, че и мен... Оказва се, че книжката й е взета заради алкохол, т.е. кара и без книжка. Излъга полицая, че отива при пациент, а отивахме на гости.
Това което ме дразни е принципната линия на безпринципност. Сигурно за някои хора ще е много яка и дива, но аз смятам, че е л*йно!
Виж целия пост
# 182
Честита нова година! Нека носи със себе си най вече здраве! Другото ще го постигнем сами!

Да се оплача от мъжа ми може ли Joy Продаде си колата на своя глава. Сега движим с една кола (тоест моята, малка градска бръмчалка) и ни е ужасно трудно. Ще купува друга. Изтегли заем, при все че аз само гледам как да зачиствам някакви заеми лека полека. И на последно място уж заедно да избираме кола, защото ни е семейна, с нея ходим извън града, на почивки и т.н. харесал си е някакви дето на мен изобщо не ми харесват, казах му ама изобщо не ме отразява.  Много съм ядосана!!! Сигурно ако имаше парите кеш нямаше да ми е толкова гадно, но при мисълта колко време ще я изплаща....и колко е дърта и позьорска!!! Умирам си от яд!!!
Виж целия пост
# 183
Честита нова година! Бъдете здрави-вие и семействата ви и по малко късмет за всички. Останалото ще го наредим. Дано тази година ни донесе поне малко светлина в тунела с прословутия коронавирус. Време ни е вече да поотпуснем душѝте. Смятам всички си имаме достатъчно лични проблеми и несгоди, та няма място вече за този брутален вирус.
Аз се оплаквам, че тези толкова много и толкова дълго чакани почивни дни почти свършиха. Как може почивните дни да свършват толкова бързо? И сега ме чакат едни 2-3 гадни, студени и мрачни месеца, изпълнени с ….работа. Януари и февруари ми се струват безкрайни.
Виж целия пост
# 184
Оплаквам се,че опуках 1 опаковка царев.снакс с вкус на лук от лидл...
Празниците минаха чудесно, но не искам да свършват почивните дни, толкова ни е хубаво да сме си тримата!
Честита 2022!
Виж целия пост
# 185
Влизам да  пожелая да няма от какво да се оплакваме тази година,а вие сте изписали вече сума ти страници.Е,не сте само вие де,всеки си има по нещо.Вече по-често.Днес покрай честитките по телефона,всеки се оплака от сериозни проблеми.В такъв случай,дано грижите на всички се разрешат лесно и бързо.
 Желая  здрава и щастлива Нова Година на всички!
Виж целия пост
# 186
Аз пък обичам да ходя на работа, харесвам си работата, колегите, офиса, всичко. Харесва ми и че не съм работила и ден от вкъщи, това би ме съсипало. Обичам да си стоя вкъщи, но след два-три дни ме хваща съклета.
И в тоя ред на мисли съм доволна, че почивните дни свършват, аз хем работих помежду тях и пак много ми се видяха. Защо не може Коледа да е през лятото? Тогава нямаше да се оплаквам от празници.
Виж целия пост
# 187
Аз пък обичам да ходя на работа, харесвам си работата, колегите, офиса, всичко. Харесва ми и че не съм работила и ден от вкъщи, това би ме съсипало. Обичам да си стоя вкъщи, но след два-три дни ме хваща съклета.
И в тоя ред на мисли съм доволна, че почивните дни свършват, аз хем работих помежду тях и пак много ми се видяха. Защо не може Коледа да е през лятото? Тогава нямаше да се оплаквам от празници.
Сигурно е страхотно да ходиш на работа с желание. Може би това бих искала да ми се случи през тази година-да си сменя работата с такава, на която да ходя с желание.
Виж целия пост
# 188
Аз пък обичам да ходя на работа, харесвам си работата, колегите, офиса, всичко. Харесва ми и че не съм работила и ден от вкъщи, това би ме съсипало. Обичам да си стоя вкъщи, но след два-три дни ме хваща съклета.
И в тоя ред на мисли съм доволна, че почивните дни свършват, аз хем работих помежду тях и пак много ми се видяха. Защо не може Коледа да е през лятото? Тогава нямаше да се оплаквам от празници.
Сигурно е страхотно да ходиш на работа с желание. Може би това бих искала да ми се случи през тази година-да си сменя работата с такава, на която да ходя с желание.

Пожелавам ти го от сърце, Мариана! Наистина е чудесно усещане - да станеш сутрин и да се радваш, че отиваш на работа.
Аз съм работохолик и живея за да работя, но тази ми работа е най-хубавата която съм имала изобщо. Колегите са невероятни, работим здраво, но микроклиматът е толкова положителен, няма напрежение, няма интриги. Абе, много съм доволна.
Преди няколко месеца имах възможност да започна в Хитачи на по-висока позиция и със значително по-висока заплата. Мислих, мислих и отказах.
Взимам достатъчно, а хубавият колектив и добрата работна атмосфера са от решаващо значение за психическото равновесие на човек.
Виж целия пост
# 189
Хайде, увеличение на газта има, увеличение на цените има, заповед за спиране на увеличението на тарифите на операторите има, ама....увеличение на заплата - тъц!
Хайде, ще подпомагаме едрият и дребен бизнес...
За първи път от 12 години заплата увеличение няма. Знам, че звуча злобно, но на фона на инфлацията която ни чака, няма как да стана по-добра. 😔
Виж целия пост
# 190
Babri, на същото мнение съм. Вярно, че всички работим за пари, факт. Но ако не се разбираш с колегите си или самата работна среда е нездравословна, никакви пари не си заслужават.
Виж целия пост
# 191
Да, аз мисля, че човек може физически да се разболее, ако пребивава по девет часа на ден в нездравословна среда. От опит го казвам и затова сега най-много си ценя спокойствието и добрите отношения.
Виж целия пост
# 192
И аз си мечтая за работа, на която просто да си върша работата, а аз си я върша добре, и после да ми е леко на душата.
Тази постоянна несигурност, тъпи промени, кофти случки на ниво организация и целият хаос адски много ме товарят. Предпочитам да работя по- усилено, но по- спокойно. Не ми се връща изобщо.
Виж целия пост
# 193
Много си обичам работата и аз. Последната година обаче работната атмосфера се влоши не без активното участие на шефката. Мислех да напусна, намерих си друга работа, но накрая размислих и останах. Времето ще покаже как ще се развият нещата.
Виж целия пост
# 194
Тетка,и при майка ми е такъв случая.Разплетоха се нещата .Сега дилемата й е ,дали в общината да разберат всички магарии и схеми на директорката й.Аз говорих с  много близък общински и има какво да се направи.
Успокои се,но сутринта залиташе от висока захар,едва стигна банята .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия