? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 577 461
  • 14 736
# 405
Ами Роксана в Гугъл си излиза на първо място точно певицата Роксана. Няма как да не излезе. Ако търсиш на български език де.
Виж целия пост
# 406
Най-студената част не е ли долу?
Редактирах малко след като публикувах. Зависи за модела къде е камерата.
студеното по законите е по-ниско от топлото.
в най- ниската част в хладилника независимо къде е камерата е най-студено.
при мен камерата е отгоре, но долу е студа.


Като лост работи...а, те са писали вече...
Подпираш му края в гърлото...
питанката е за ягоди rotfImbo
Виж целия пост
# 407
Е как долната част на хладилника е най-студена, като там е по принцип за зеленчуци? Thinking
Виж целия пост
# 408
Защо тогава, ако сложа краставици или марули на горния рафт, след това мога да ги хвърля, защото са леко измръзнали? Мястото им е долу.
Никога не съм ползвала хладилник с долна камера, та не знам наистина как е при тях.
Виж целия пост
# 409
Хладилник изстудява отгоре за да се разпредели въздуха равномерно. Ако охлажда отдолу, горе ще има два градуса разлика
Виж целия пост
# 410
Нашият хладилник е с горна камера,но от опит на долният рафт е най-студено.
Виж целия пост
# 411
Защо тогава, ако сложа краставици или марули на горния рафт, след това мога да ги хвърля, защото са леко измръзнали? Мястото им е долу.
Никога не съм ползвала хладилник с долна камера, та не знам наистина как е при тях.
да не би хладилника да ти е еднокамерен ? - т.е. камерата да е вътре, а не отделна ?
Виж целия пост
# 412
Термометър, поставен за десетина минути на всеки рафт, ще покаже къде е най-студено. И зависи дали е с но фрост система.
Виж целия пост
# 413
Защо тогава, ако сложа краставици или марули на горния рафт, след това мога да ги хвърля, защото са леко измръзнали? Мястото им е долу.
Никога не съм ползвала хладилник с долна камера, та не знам наистина как е при тях.
да не би хладилника да ти е еднокамерен ? - т.е. камерата да е вътре, а не отделна ?
Винаги е бил с отделен фризер. Преди 87-ма имахме еднокамерен, но тогава последното, което ме е интересувало е било, на кой рафт е най-студено.
Виж целия пост
# 414
Колко време мога да съхранявам твърдо сварени яйца в хладилник? Не са с изтичащ срок - имат още 12 дни.

Всъщност много дълго. Твърдо сварени яйца издържат и седмица извън хладилник, а в хладилник неизвестно колко, но съвсем не е толкова малко.
Виж целия пост
# 415
И суровите издържат поне седмица извън хладилник на хладно място, така че сварени в хладилник може да издържат доста със сигурност.
Виж целия пост
# 416
великденското твърдо сварено издържа 1 год. и не мирише след счупване.
все пак питанката е колко издържа Smiley
Виж целия пост
# 417
На моят хладилник с външна, долна камера, първите две отделения в хладилника отдолу нагоре са за месо ( 0 °), за зеленчуци и плодове ( 2-4°) и така до горе, където най-високата Т е 8. Това, когато Т е нагласена на 8. Ако е нагласена на 10, е 10. Но най-долу винаги е 0 градуса.
Виж целия пост
# 418
Е добре де, наистина не разбирам тогава каква е логиката долу да се слага кутията за зеленчуци, те по принцип трябва да стоят на не много студено.
Виж целия пост
# 419
Ето една картинка, руска, ама се разбира за какво иде реч

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия