? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 577 242
  • 14 736
# 8 625
Уф, точно заради долните с ластик се нагледах да се прежалвам...Ясно, мерси.
Виж целия пост
# 8 626
На Икеа долни с ластик с хубави, хем язех от най-евтините.
Виж целия пост
# 8 627
В езерото Ариана имаше лодки допреди  7 години, сега не знам Simple Smile и не помня дали бяха кръгли. До тях имаше и едно заведение дето му казваха "айде да ходим на лодките", но не му знам истинското име.
Виж целия пост
# 8 628
От къде мога да поръчам калъф/протектор за матрак да е противоалергичен?
Виж целия пост
# 8 629
От къде мога да поръчам калъф/протектор за матрак да е противоалергичен?

За мен това е маркетингов трик.
Алергия от какво? Прах, друго, трето ?
Всеки протектор ако се пере често на 60 градуса с прахообразен с кислородни избелители, ще покрие това изискване.
Ама такъв протектор изначално да има...вярваш ли го наистина?
Виж целия пост
# 8 630
На Икеа долни с ластик с хубави, хем язех от най-евтините.
Подкрепям.
Виж целия пост
# 8 631
Помощ, моля,
Търся мъжки дънки под коляното.
Виж целия пост
# 8 632
Битаците с цигански сергии, Илиянци... В евтините молски магазини от типа Теранова и Ню Йоркър май няма под коляното.

А аз търся дамски точно до коляното. Не да покриват дупето, не до средата на бедрото, а точно до коляното. Ако покриват малко от капачката, ще е идеално.
Виж целия пост
# 8 633
При нас има една китайска верига Панда. Има дамски такива, които са или точно над коляното или закриващи го изцяло. Средно положение не предлагат. Всяка шивачка ще ги подкъси леко дългите.
Виж целия пост
# 8 634
Търся мъжки дънки под коляното.
Скрит текст:
Купете пълноразмерни, после надявам се имате ножица да докарате желания размер. Малко пораздърпване и ще са фешън отвсякъде.
Виж целия пост
# 8 635
...и ще се скъсат на първото пране.
Разнищените ръбове имат шев, който ги пази от истинско разнищване.
Виж целия пост
# 8 636
Разнищените ръбове имат шев, който ги пази от истинско разнищване.
Не всички разнищени ръбове имат шев. Дънки от НМ, купени разнищени, изпрах ги, разнищиха се още и то не зле.
Виж целия пост
# 8 637
Откъде да си купя поставка за чаша за кола, която се закрепва за парното? Не ми се поръчва, защото е нещо дребно и евтино.
Виж целия пост
# 8 638
Обувки от естествен велур могат ли да се разширят?
Виж целия пост
# 8 639
Обувки от естествен велур могат ли да се разширят?
Да, занеси ги на обущар най-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия