Изпитани сайтове за парфюми - януари 2022

  • 103 631
  • 989
# 600
Ударих новото Illusione в Дъглас. С допълнителните 10% се получи добра цена. Май е до днес вкл. тази промоция. Byredo също излизат добре с нея.

Виж целия пост
# 601
свършило е Illusione-то, а това е много хубаво
Виж целия пост
# 602
Цена без аналог: https://www.parfimo.bg/creed-aventus-cologne-eau-de-parfum-za-maje-100-ml-tester/

Виж целия пост
# 603
Моят отказан Сънсет се появи в Скарлет. Една бройка 30 мл.
Виж целия пост
# 604
Има ли действащ код за Скарлет ?
  SB25 не сработи
Виж целия пост
# 605
Tuali, може ли да те помоля за отзив за Tonka Solaire Ботега Венета в съседната тема, като го опознаеш и най-вече за сравнение с първообраза Illusione, който на мен лично много ми допада. Hug Няма почти никакво инфо за него все още, четох, че тонка не се усещала и че много прилича на първообраза... И между другото, честит хепиенд на сагата със Спиди. Simple Smile
Да не съм съвсем офф топик - съвет: отваряйте си пакетите от Висша Козметика, ако поръчвате със Спиди и най-вече имайте предвид, че ВК явно включват опция преглед, но Спиди може да не ви информират за това - питайте изрично дали има такава опция и я ползвайте, защото после се създават много разправии по веригата, ако получите изтекъл продукт.
Виж целия пост
# 606
Каква е добра цена на Ани на Нишан? Joy Пръснах преди малко от мостра и съм в еуфория Heart
Виж целия пост
# 607
Каква е добра цена на Ани на Нишан? Joy Пръснах преди малко от мостра и съм в еуфория Heart
най-изгодно съм го виждала (и го взех) предното лято в makeup 50мл  152 лв
но мисля, че това беше безпрецедентна цена.

tuali и аз се записвам да чакам мнение , понеже обожавам другото  Illusione  Innocent
Виж целия пост
# 608


В Нотино.
Виж целия пост
# 609
Каква е добра цена на Ани на Нишан? Joy Пръснах преди малко от мостра и съм в еуфория Heart
50 мл - 229 лв. без код.  100мл. мисля беше 320 лв. без код - parfumi-shop

Тези пичове със мострите от Полша - perfumeriaquality - вече са  ми ги изпратили. Засега съм впечатлен от организацията.
Виж целия пост
# 610
в Notino на спешъл цена Диор крем
Виж целия пост
# 611
Скарлет са ми изпратили двете поръчки. Вярвам, че няма да има забавяне. Всъщност имам 5-6 поръчки и нито една не се е бавила повече от приемливо то. Идвали са за 2 до 4 дни
Виж целия пост
# 612
Във връзка с времето за доставка - имам питане за Елинор. На сайта им са посочени дати за след 2-3 седмици след датата на поръчка и се чудя това наистина ли е така? Досега не съм пазарувала от тях. Благодаря
Виж целия пост
# 613
Да, така е, защото тези продукти не са налични българския им склад.
Виж целия пост
# 614
Във връзка с времето за доставка - имам питане за Елинор. На сайта им са посочени дати за след 2-3 седмици след датата на поръчка и се чудя това наистина ли е така? Досега не съм пазарувала от тях. Благодаря

По принцип е така да, както са написали по-нагоре - уж не са налични.
Ама последният път като си поръчах един комплект преди Коледа пишеше доставка някой си януари, а дойде на следващият ден 😄
Най-добре да се обадите да питате по телефона😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия