КГБ = Клуб на Готините Баби - 207

  • 55 536
  • 738
# 720
Честити празници!
Със сигурност ще пропусна някой, за това няма да изброявам.

Фло, имам тъмночервена, ароматна роза. Малко е поизмръзнала тая зима, но се надявам да се съвземе и ако искаш, може да ти дам резник, когато прецъфти лятос.
По-тъмна е, отколкото на снимката.
Виж целия пост
# 721
Добро утро!
Наспахте ли се, изтрезняхте ли от вчерашния празник?
Аз рядко оставам без гости, но тази година нали сме в ремонт, та си бяхме сами с гаджето. Цял ден говорих по телефона, отговарях на поздравления.
Днес съм на тръстиката, утре пак. След това мисля да започна подготовката за Великден.
ТАНУ, ще се радвам, ако ми дадеш резник, да я захвана и аз. Благодаря!
Време е да тръгвам. Желая ви спорен ден.
Виж целия пост
# 722
Добро да е утрото на този много щастлив за мен ден! На днешния ден за първи път станах мама. Да ми е жива и здрава Галена, все така грижовна и обичлива! Да й се случват само хубави неща!
И моля някой да сложи поне една торта от мое име!
Виж целия пост
# 723

Хепи бърдей ,Галена,  жива и здрава да си  и да носиш радост на мама!~ Да ти върви в живота!

Веднага направих най-хубавата торта.
Виж целия пост
# 724
Благодаря, Борянке! Знаех си, че ти ще си майстор на тортата!
Виж целия пост
# 725
Янче,честита да е Галена! Здрава,щастлива ,успешна и обичана!
                                        Здраве и късмет на всички,които са имали повод за празник!
Виж целия пост
# 726
Честита рожденница, Янке!
Да е жива и здрава!   
Виж целия пост
# 727
Да е здрава и щастлива красивата Галена! Все така грижовна да бъде към теб, Янче и към семейството си!




Страстната седмица е! Днес, утре и вдругиден се разрешава да се работи. Така че, захващайте я. Simple Smile 
Времето навън не е пролетно, но на Великден обещават повече топлина. Дотогава ще видим.

Седнах да отдълха малко, пооправям насам-натам - то всекидневно е това, ама сега великденско, казвам. Навън понагледах цветенцата, дето са цъфнали и им се усмихнах, както те са ме зарадвали. Нямам още градинки, които да са кичести и цветни, но и това ще стане лека-полека. Че у дома предпочитана е английската ливада. Розите се развиват, ще цъфтят, ако по-късно.

Това от мен. Добра и спорна седмица. Правета това, което ви радва и ви се нрави.

Със здраве!
Виж целия пост
# 728


ЯНЕ, Честит рожден ден на твоето момиче! Да ти е опора и утеха в бъдните години. Наздраве!
Виж целия пост
# 729

Честита да ти е Галена,Янче!🌷🌷🌷🌷🌷
Здрава и щастлива да е ,
да ти е радост и утеха !!!!🎁🎂🎉🎊
Виж целия пост
# 730
Янче, честит рожден ден на дъщеричката ти!  Жива,  здрава, щастлива и успешна да  е!
 


От моя козунак нищо не стана. Оплесках   работата  с печененто. Отвътре беше суров и глетав.
Нищо! От опит глава не боли.
При нас мокро и хладно.  Затова  си стоя  вътре  на топло. 
На вас  спокойна  страстна седмица!
Виж целия пост
# 731
Янке, да ти е жива и здрава Галена!
Да се разбирате и да се виждате често.
КАГ, защо се мориш да месиш козунак?
В Лидл има от тяхната пекарна - вкусен е.
Виж целия пост
# 732
Честит празник на Галена!
Яне, да ти е здрава и щастлива рожденичката!
Много обич и късмет!🍀🌻🌺🌸🎈🎈🎂🥃🥃
Виж целия пост
# 733
Благодаря ви, дружки, за хубавите пожелания! Да ви се връщат стократно!
Виж целия пост
# 734
Айша, не сме от големите любители на козунак.  Попаднах на клипчета с рецепти и месене,  и от амбиция  реших да си пробвам кулинарните умения. Питките винаги ми са разкошни, но за козунак  явно се изисква  майсторско свидетелство.
Лека  нощ.че пак стана   УТРЕ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия