Да, аз я правих. Рецептата е лесна.
За пластовете шоколад: по 300 грама шоколад (бял и млечен) и 300 грама черен шоколад.
За всеки пласт е необходимо 200 мл сладкарска сметана (35%) и 200 грама крема сирене
В регулируем ринг се слага блатът. Ако е чийз, трябва да се уплътни и изравни и да се остави да стегне. Ако е обикновен, не е нужно да се чака.
За всеки пласт шоколад процедурата е еднаква: разтопява се шоколадът (в микровълнова или на водна баня). Докато се охлажда, сметаната се разбива до меки връхчета с миксер. Крема сиренето също се разбива до гладкост и към него се прибавя охладения шоколад. Разбиват се до хомогенност и към тях се добавя сметаната, като се бърка с шпатула, за да се получи пухкав крем. След това кремът се изсипва върху блата и се оставя да стегне. Като се стегне, се прави следващия пласт шоколадов крем и се изсипва върху предишния пласт. Изчаква се да стегне. И се добавя след това и третия пласт. След като се стегне и той, рингът се сваля.
Украсява се по желание.



.
Срам ме е да чета!