Спам тема (Януарски - Празнично Новогодишен Спам!) - от 01.01. до 31.01.22г.

  • 25 082
  • 1 229
# 255
Благодаря ви!
Да, аз я правих. Рецептата е лесна.
Скрит текст:
Блатът може да е стандартния за чийзкейк - натрошени бисквити с разтопено масло (с или без какао) или обикновен блат за торта.
За пластовете шоколад:  по 300 грама шоколад (бял и млечен) и 300 грама черен шоколад.
За всеки пласт е необходимо 200 мл сладкарска сметана (35%) и 200 грама крема сирене
В регулируем ринг се слага блатът. Ако е чийз, трябва да се уплътни и изравни и да се остави да стегне. Ако е обикновен, не е нужно да се чака.
За всеки пласт шоколад процедурата е еднаква: разтопява се шоколадът (в микровълнова или на водна баня). Докато се охлажда, сметаната се разбива до меки връхчета с миксер. Крема сиренето също се разбива до гладкост и към него се прибавя охладения шоколад. Разбиват се до хомогенност и към тях се добавя сметаната, като се бърка с шпатула, за да се получи пухкав крем. След това кремът се изсипва върху блата и се оставя да стегне. Като се стегне, се прави следващия пласт шоколадов крем и се изсипва върху предишния пласт. Изчаква се да стегне. И се добавя след това и третия пласт. След като се стегне и той, рингът се сваля.
Украсява се по желание.
Ако неясно съм обяснила, ще допълвам.
Виж целия пост
# 256
Ян, Честита да си!

Жива, здрава и много щастлива.
Пп Чудна почерпка. Yum
Виж целия пост
# 257
Честит рожден ден, Яне! Здрава и честита да си!

Джасте, когат си права, права ск!

Искам нов часовник. С тоя времето хич не ми стига.
Виж целия пост
# 258
Честита да си, Ян! Много здраве и положителни емоциЙ!
Виж целия пост
# 259
Янче, честита да си и все толкова блага и сладурска! Kissing Heart
Виж целия пост
# 260
Яна, честитка и от мен!
Виж целия пост
# 261
Яна, честита да си. Бъди здрава, щастлива и много парички да си имаш за всичко останало.

hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning
Виж целия пост
# 262
Честит рожден ден, Яна! Здрава и радвана от близките. Gift Heart

Скрит текст:
Записах рецептата, благодаря. Всичко е ясно. Няма да я докарам като теб, но поне на вкус да стане.
Виж целия пост
# 263


Благодаря ви!
Сега кафето и после ще водим бабиното злато на консултация.  Ще си припомня миналите времена Simple Smile.
Лека седмица, спамъри!
Виж целия пост
# 264
hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning
Ако не сме се напили заедно, не съм била аз. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 265
Майко какви срамотии сте писали Cry Срам ме е да чета!
Виж целия пост
# 266
Разврат и пиянство ... немам думи Simple Smile
Виж целия пост
# 267
Честит рожден ден, Янче!

И аз ще се възползвам от рецептата за тортата.
Виж целия пост
# 268
hala_penka, нямам представа защо, но снощи сънувах, че си моя позната Grinning

айде да внимаваш какво съннуваш
Виж целия пост
# 269
Мини, как си? Сънувай мен, ще те водя на бира. Дайс и Пънчи да ми се отчетат кога, как и защо ще се обичаме. На работа съм ура и спрях само да хапна, мням мням, салата с пиле Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия