Намаления – Зима / Пролет 2022 г.

  • 118 877
  • 751
# 630
Поръчвала съм чанти и шапки от obuvki.bg - доволна съм и от продуктите и от изпълнението на поръчката.
Виж целия пост
# 631
Имат и отделна тема във форума. Там може да прочетеш повече.
Виж целия пост
# 632
Някой знае ли в zlatnaribka дали ще има великденски намаления тази година и евентуално кога ще стартират?
Виж целия пост
# 633
obuvki.bg и modivo са една фирма, видимо от страниците им за контакт, където са споделили един и същ централен адрес и фирмени данни

https://modivo.bg/kontakti
https://www.obuvki.bg/kontakti

Виж целия пост
# 634
Здравейте, някой има ли код за аптеки Гален ?
И аз бих се радвала ако някой сподели код 🤗
Често пускам поръчка от тях но никога не са ми изпращали код.
От повече от 2 години всеки месец поръчвам, с 50-60 лв.поръчка, случвало се и в един месец два пъти, всеки път с голяма сума, обаче никога не съм получавала код. Обикновено взимам промоционални продукти и на това го отдавам.
Търся сайт с дамски маратонки на ниски цени, напр. на Пума,черни.
Виж целия пост
# 635
Камея, аз поръчвам постоянно от Фешън дейс. Имат намаления редовно.
Има и код за допълнителни 10% намаление.
Виж целия пост
# 636
Здравейте, някой има ли код за аптеки Гален ?
И аз бих се радвала ако някой сподели код 🤗
Често пускам поръчка от тях но никога не са ми изпращали код.
От повече от 2 години всеки месец поръчвам, с 50-60 лв.поръчка, случвало се и в един месец два пъти, всеки път с голяма сума, обаче никога не съм получавала код. Обикновено взимам промоционални продукти и на това го отдавам.
Търся сайт с дамски маратонки на ниски цени, напр. на Пума,черни.

В момента в About you има намаления. Иначе се сещам за СпортДепо и СпортДирект
Виж целия пост
# 637
Само да съобщя, че Бершка Нямат 10% за нов клиент...оня ден така и не дойде. Днес пак писах и ми казаха, че няма и де извиняват за неудобството Angry
Виж целия пост
# 638
В Reserved има 20% намаление за поръчка над 100 лв. и безплатна доставка.
Виж целия пост
# 639
-50% на всичко в Грация и Кавалер. Забелязвам увеличение на първоначалните цени, не знам дали на всичко, но поне това, което бях харесала.
Подлъгах се аз. Реших да им дам още 1 шанс след като ме прецакаха на Черния петък и ми отмениха поръчката 15 дни по-късно. Днес отидох да си взема маратонките - дефектни. Там, където има лак, беше напукано. Потърках да видя дали не е лепило - не беше. По бялата подметка отстрани имаше сиви следи сякаш обувките са носени навън. Набутах се с 8 лв и нещо доставка и връщане. Никога повече Грация
Виж целия пост
# 640
Икея имат само дтес БД за поръчка над 300 лв за зони 2 и 3.
Виж целия пост
# 641
Има ли някакъв код за отстъпка или за нови клиенти на тейкауей?
Виж целия пост
# 642
-50% на всичко в Грация и Кавалер. Забелязвам увеличение на първоначалните цени, не знам дали на всичко, но поне това, което бях харесала.
Подлъгах се аз. Реших да им дам още 1 шанс след като ме прецакаха на Черния петък и ми отмениха поръчката 15 дни по-късно. Днес отидох да си взема маратонките - дефектни. Там, където има лак, беше напукано. Потърках да видя дали не е лепило - не беше. По бялата подметка отстрани имаше сиви следи сякаш обувките са носени навън. Набутах се с 8 лв и нещо доставка и връщане. Никога повече Грация
Аз пък тъкмо щях да се похваля, че поръчах и всичко е наред. Много съжалявам за преживяването!
Виж целия пост
# 643
Само да съобщя, че Бершка Нямат 10% за нов клиент...оня ден така и не дойде. Днес пак писах и ми казаха, че няма и де извиняват за неудобството Angry

Не знам какво са ти казали, но на имейла аз получих 2 кода - за 15% и за 10%.
Аз също се учудих защото преди нямаха такова нещо.
Виж целия пост
# 644
Само да съобщя, че Бершка Нямат 10% за нов клиент...оня ден така и не дойде. Днес пак писах и ми казаха, че няма и де извиняват за неудобството Angry

Не знам какво са ти казали, но на имейла аз получих 2 кода - за 15% и за 10%.
Аз също се учудих защото преди нямаха такова нещо.
е, как? Я ме светни Simple Smile
Тия отговори са от съпорта...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия