Чака ни надежда нова - Дядо Коледа чертички опакова. ~бебеправене 400~

  • 28 980
  • 730
# 180
Моето мнение е, че не само фолиева, но и Б6, Б12 и Д трябва да се следят и да са в оптимални стойности,защото както дефицит, така и предозиране не са добър вариант.
Виж целия пост
# 181
Момичета имам един въпрос относно цикъла.
Виждам, писали сте, че не се  брои от първоначалното зацапване, а от деня в който си тръгне нормално.
А относно приключването му, как е?
Моят цикъл е дълъг 7 дни, като винаги ми идва през ноща и започвам да броя от следващия ден . 5 дни обилно течение, а 6 и 7 ден са само с леко зацапване. Та броят ли се тези последни дни на зацапване?
П.С Днес ми е 4ти ден закъснение и лентичката тази сутрин с първа урина също беше отрицателна, отново съм разочарована.. 😔

Цикълът е от първи ден на кървенето/менструацията до следващото кървене. За продължителност на менструацията аз броя и последните дни със зацапване.
Виж целия пост
# 182
[Ирен,ти ме стресна сега с предозирането!Дали да не си пусна ,да видя стойности?
Виж целия пост
# 183
Само ще напомня че фолиевата киселина се пие за да се предотврати спина бифида при бебетата, тя се проявява към 4та седмица, т.е задължително е да се пие ФК поне три месеца преди забременяване за да има натрупване, и да, най-добре е металирана ФК да се пие.
Виж целия пост
# 184
Здравейте , борбени момичета .! 🙂
Черпя , Ви виртуално за моят 32-ри  рожден ден .🥳
Не съм много , много активна напоследък , но се надявам , че новата година носи нов късмет .
Пожелавм хубав ден на всяка една от вас , а на видялите двете чертички упешна бременност 😊, на  другите в това число и аз , да не се предаваме пред трудностите . 🙂
Виж целия пост
# 185
Честит рожден ден, Jasmin! Пожелавам ти първо в най-скоро време да видиш двете чертички и на второ място много здраве, щастие и късмет! 🤗😘💖😊
Виж целия пост
# 186
Честит Рожден Ден, Жасмин! Жива, здрава и много щастлива бъди Gift Heart
Виж целия пост
# 187
Jasmin , честит рожден ден!


Аз да не казвам голяма дума,но до края на месеца ще отидем в Пловдив,притеснено ми е , но по-добре да се знае ако има нещо.
Виж целия пост
# 188
Честит празник, Jasmin! Бъди щастлива и обичана!
Виж целия пост
# 189
ЧРД Жасмин да си жива и здрава,щастлива и обичана.. 🤗🍀🤞

Аз този месец започнах с лентички да видим как вървим с О.Този Инофолик ми разбъзика цикъла.Уж трябва да действа обратно,но явно аз понеже съм с редовен,на мен ми действа по друг начин 😁
Пия го с нагласата,че подобрява качеството на яйцата..па да видим.
Моята АГ вече не работи тук.Остана си в Казанлък..Сега ще трябва да ходя до там 😑 .. Оплаках се.
Виж целия пост
# 190
Честит празник, Jasmin! Пожелавам ти да ти се сбъднат най-съкровените желания! Heart

Мери - успех този месец! Дано е вашият! :*
Виж целия пост
# 191
Момичета имам един въпрос относно цикъла.
Виждам, писали сте, че не се  брои от първоначалното зацапване, а от деня в който си тръгне нормално.
А относно приключването му, как е?
Моят цикъл е дълъг 7 дни, като винаги ми идва през ноща и започвам да броя от следващия ден . 5 дни обилно течение, а 6 и 7 ден са само с леко зацапване. Та броят ли се тези последни дни на зацапване?
П.С Днес ми е 4ти ден закъснение и лентичката тази сутрин с първа урина също беше отрицателна, отново съм разочарована.. 😔

Цикълът е от първи ден на кървенето/менструацията до следващото кървене. За продължителност на менструацията аз броя и последните дни със зацапване.

Моят АГ ми е казвал така - Ако нормалното кървене ми дойде през деня, броя цикъла от същия ден, ако ми дойде следобяд или вечерта, го броя от другия ден.
Виж целия пост
# 192
Честит Рожден ден, Jasmin! Пожелавам ти най-голямата радост! Gift Heart


Merryhristowa, дано са ти на късмет лентичките, хванете точния момент и скоро се похвалиш Simple Smile

Виждам, че говорите за фолиева киселина. Аз не съм правила почивки, от юли пия метилирана, понеже съм с мутация и не усвоявам добре витамините от Б-групата.
Виж целия пост
# 193
Аз пия фолиева киселина от година вече, без прекъсване. Не искам да заблуждавам никого - според моя АГ няма никакъв проблем дори при по-продължителен прием. Това ми каза той, просто споделям опит.
Виж целия пост
# 194
И аз пия Неофолик от вече почти година. Знаех правилото за трите месеца и започнах да го взимам преди сватбата, когато започнахме с опитите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия