"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 39 528
  • 648
# 270
И мен това ме обърква, че гледаше с трепет и се зарадва на писмото..
Виж целия пост
# 271
Ако някой иска да знае кой предава Влад на полицията да отвори спойлера. Не съм 100% сигурна в инфото.
Скрит текст:
Ивана подава жалба срещу Влад. И тя е Жулиетата. Няма общо със случая с Тити.
Виж целия пост
# 272
Аз гледах малко от сезон 4 (някакви кратки откъси) и Влад не е за дълго задържан май, не разбирам техния език и само по картинки 😀
Виж целия пост
# 273
Да де но може да иска да го нарани, тъй като смърта е по лесния вариант. Другото което ми направи впечатление, е че когато Лео й каза че не трябва да помага на Влад тъй като заради него Тиби е починал тя всякаш се замисли и после каза това е работа..все едно сама не си вярваше...но има време ще разберем де...
Виж целия пост
# 274
Не вярвам Мики да го предаде!
Виж целия пост
# 275
Задействам дедукцията:
Полицаят/прокурорът/ е намерил писмото и е проследил Елиза.
Но пък го чакаха отсреща, а не при масите Thinking
Може пък EdelV да е права - арестът на Влад да не е свързан с Елиза и да е просто съвпадение Thinking
Обаче, ако го арестуват, както се видя, те трябва да му вземат отпечатъци, т.е. всичко ще свърши...
Виж целия пост
# 276
Епизоди 24, 25, 26
    епизод 26



   епизод 25




 
   епизод 24



Влад - сезон 3
Виж целия пост
# 277
А Лео що наби жената? Нела ли беше...?

Благодаря Мари!
Виж целия пост
# 278
Да,наби Нела,защото искаше от нея да изкопчи информация,откъде познава Влад?Каква е връзката и с Влад?!Каква е връзката Влад-Адриан?Откъде имаала толкова спестени пари?!
Тя обаче се оказа корава..нищо не каза,изкрещя му да я убие,не и пукало,чакала я само една дупка т.е.нямала какво да губи.После и разпитващият я наби...оффф,не и вървеше в последния епизод.Душица!
Виж целия пост
# 279
Елиза нали работи при Йордаке , той има достъп до чантата и , а го дадоха ,че говори с някакъв полицай , когато разпитваха Инженера . Има връзка в полицията , може от там да е изтекло .
Виж целия пост
# 280
Здравейте, някой знае ли кога БТВ ще излъчи 4 сезон? След една година ли?
Виж целия пост
# 281
Предполагам, че в началото на май ще започне излъчването на сезон 4. Дотогава ще са свършили всички рейтингови програми от новия сезон като "България търси талант", "Ергенът" и евентуално новият БГ сериал - "Мен не ме мислете".
Виж целия пост
# 282
Ох, знам че го оплюх сериала, но ако започне 4 сезон пак ще поглеждам. Мазохизъм някакъв. Joy
Разгледах инста на Лео. Уау, ами по-секси идва от Влад. Има вид на лошо момче, и си е такъв в сериала де.
Виж целия пост
# 283
И аз искам да се включва с малко размисли и страсти относно сезона. Изгледала съм всички епизоди, но това накъсване от страна на БТВ много ме издразни. За тея 40-45 минути епизод всичко се развиваше като индийски сериал, страшно бавно и мудно и накрая изведнъж екшън, чудиш се сега какво става....

Вкъщи коментираме, че Йордаке наистина е много симпатичен мафиот. Всички си мислят, че го надхитряват, а то накрая какво става. Обачее от известно време ми се мъдри идеята, дали Юлия няма да излезе негова дъщеря. Просто нещо ми казва, че натам се наклонят везните и ще има т.нар. plot twist. Надявам се скоро да пуснат и новият сезон, понеже ми е интересно какво ще става, разбира се от любопитство гледах последната серия най-накрая, за да видя дали ще свърши същото като Езел.

Като цяло съм доволна от сезона, наистина някои сцени бяха в повече, особено погребението на Тиби, на мен лично ми беше страшно тегаво за гледане, но пък може би се опитват да се доближат напълно да реалността и какво действително би станало. Да видим какво са ни приготвили в 4-ти сезон. Simple Smile
Виж целия пост
# 284
И аз подозирам, че Юлия не е дъщеря на Чезар и той самият го знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия