"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 39 530
  • 648
# 435
Гледате ли?  Щом вече се смея на изречение ''Мики, теб те намерих след 2 дни пърлена с ток'' Joy    Всъщност много ми харесва филма и стремежът да представят нещата и отношенията в тези среди реалистично, защото оригиналът Езел беше твърде драматично-романтичен, а и нищо не показваха такова, сякаш мафиотите са едни такива ... просто изстрадали хора, които гръмват някого нежно, отвреме на време.
Виж целия пост
# 436
Сега го пуснах. Изгубиха ме като зрител с тези разтягания.
Не съм гледала още и клонинга на Влад.
Тази с която Щефан говори и жалва коя е ?
Даде и евро.
Виж целия пост
# 437
Моля някой да напише в спойлер какъв е този Йон?
Каква е идеята с неговата поява?
Виж целия пост
# 438
Заповядай
Скрит текст:
Търсят подкупен политик, играещ покер, приликата с Ади е случайна.
Виж целия пост
# 439
Това с приликата е много съмнително. Пък и Йон много гледа към Влад / обратното е разбираемо Wink/. Вярно, че искаше да играе срещу него, но чак пък толкова...
Виж целия пост
# 440
Гледала съм целия сериал Wink
Гледа го, защото Влад е име в покер средите, чувал е за него и само заради него се съгласи да участва.
Скрит текст:
И наистина изглежда съмнително. Евала на сценаристи и режисьори. Мислех си за двойници, за разделени при раждането близнаци Simple Smile...
Виж целия пост
# 441
Еее Юлия е много разочароваща. Много се смях като откраднаха парите..
Виж целия пост
# 442
Юлия е достойна дъщеря на майка си.
 Изкефи ме Мики как охарактеризира Елиза и ожали Йон Joy
И най-накрая Влад да се покаже с нещо полезен в този сериал - умее да играе покер.
Виж целия пост
# 443
Да, майката на Юлия е просто....  🤮

Българинът май се казва Симеон 😆
Виж целия пост
# 444
И най-накрая Влад да се покаже с нещо полезен в този сериал - умее да играе покер.
Влад показа, че е много  добър играч на покер още в 1ви сезон на сериала.
Виж целия пост
# 445
Актрисата Мария Обретен (шефката Фира) участва в “Монахинята”- филм на ужасите от 2018 г.
Родена е на 4 януари 1978 г.
Добре си играе ролята.
Виж целия пост
# 446
Много хубава двойка бяха Лео и Юлия, можеха да си помогнат взаимно.... Грешен избор от нейна страна, струва ми се.
Виж целия пост
# 447
Много хубава двойка бяха Лео и Юлия, можеха да си помогнат взаимно.... Грешен избор от нейна страна, струва ми се.
Говорите така, защото не знаете Лео какво ще сътвори, Joy
Виж целия пост
# 448
Понеже не гледах в началото...Йордаке ли застреля Инженера? Видях как Делия го уби, ама предисторията...
Виж целия пост
# 449
Да, Йордаке го застреля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия