"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 39 530
  • 648
# 510
Не съм гледала турския сериал, но Кланът дотук не ми допада особено. Мелодраматичен фокскрайм, не е за мен това.
Виж целия пост
# 511
Липсва дрезгавия глас на рижия. Дублажа ми допадна засега.
Виж целия пост
# 512
Чалга-румъняска  ме уби /на  бандитския купон/ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 513
Чалга-румъняска  ме уби /на  бандитския купон/ Rolling Eyes
И мен Joy
Те си обичат такива изпълнения и купони.
Виж целия пост
# 514
Колко серии е?
Виж целия пост
# 515
Засега 1 сезон от 13 епизода е излъчен, но предстои 2ри тази година, а ако следват оригинала, там бяха към 40 епизода двучасови.
Виж целия пост
# 516
Няма ли да си има тема сериалът? Не е лош. Но категорично не може да се мери с Вътрешен човек. Иначе и тези братя са симпатяги, но турските им първообрази, ах! И татко Джалял, Рижия, Мелек колко беше красива. Тази, която е в ролята на Ейлюл тук не ми харесва. Илинка? И онзи високия много автентичен беше, как се казваше?
Виж целия пост
# 517
Дребният Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 518
Явно няма тема за новият сериал - Кланът, затова пиша тук. Много ми харесва, някой може ли да помогне с намирането на музиката/мелодиите. Търся специално от последният 17 епизод от петък - ето тук около 23-26 минута https://btvplus.bg/produkt/seriali/44983/klanat/klanat-sezon-1-epizod-17, където Вера записваше съобщение на Тудор.


Виж целия пост
# 519
На 19 февруари започва втори сезон в Румъния.
Виж целия пост
# 520



Някой, който е гледал турския сериал ще ми каже ли как са се казвали героите на Вера и Тудор в него?
Виж целия пост
# 521



Някой, който е гледал турския сериал ще ми каже ли как са се казвали героите на Вера и Тудор в него?

Турския оригинал е ненадминат . Геройте се казват Сарп и Мелек. В оригинала  темата за любовта не беше на дневен ред . Актрисата, която играе Вера не ми харесва визуално изобщо .
Виж целия пост
# 522
Аз много се надявам тук съдбата на Вера да е различна от тази на Мелек. А и като цяло да има промени от оригинала.
Виж целия пост
# 523
Благодаря, момичета! На мен много ми харесва Вера/Тео Рос, тя е румънска певица Simple Smile и Тудор ми харесва.

Виж целия пост
# 524
Ако следват без фрапантни промени сигурно ще има съдбата на Мелек.
Не знаех за девойката че е румънска певица.
И на мен Тудор ми харесва визуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия