Тема 8 - Февруарски мами 2022 г. 💖💙

  • 54 508
  • 743
# 180
А някоя от вас комбинирала ли е билкова кръв с таблетките желязо за хемоглобина? Доколкото знам е изцяло на билкова основа, но пък те и билките не се пият просто така по време на бременностт. Моя тъкмо беше започнал да се вдига миналия месец и сега пак е паднал на 105. Чудя се какво да пия вече, много ми се иска да избегна анемия, отпадналост и какво ли още не след раждането заради нисък хемоглобин.

Yana аз от 6 месец почнах да пия билковата  кръв  след като почна да ми пада хемоглобина до 110 някъде бях стигнала /като дете имах анемия на желязо даже преди 3-4 години пак един месец ми беше все отпаднало и беше от него и тогава пиех хапчета желязо/ и АГ веднага ми изписа да я пия и от тогава малко по малко се дигна до 122 и си го поддържам до минималната стойност но е добре.Аз останах мн доволна  и съм с 2 ръце за билковата кръв отколкото хапчета/лично мое мнение/.Пия  сутрин и вечер по 10мл преди ядене и даже сега в 37+6дни продължавам само трябва да има 2 часа разстояние  от нея до магнерот ако пиеш че иначе намаля деиствието на магнезия.Консултирай се с АГ-то най добре кво да пиеш
Виж целия пост
# 181
Хей,  мами днес пооправях дрешките за бебчо и избрах едно сладко гащеризонче за изписването към него боди с дълъг ръкав. Отдолу мисля да сложа едно чорапогащниче и евентуално едни чорапки, ако е много студено времето. Една шапчица и ръкавички. Иначе, ще е в чувалче и мисля да взема за колата и едно одеалце по-тънко, че майка ми ми вика да съм го била увила първо в одеалцето и след това в чувалчето. Но ми се струва прекалено. 🤷‍♀️  Просто не знам какво, ще е времето, ако стане пак някаква жега сигурно няма и да му слагам чорапогащник и чувалче, ама пък, ако е много съудено и духа, ще е добре да е с всичко, че пред входа на болницата миналия път се вихреха вртрове и си беше хладно, а беше октомври и уж имаше топли дни.


Виж целия пост
# 182
Привет дами Simple Smile
Както и си предполагах моята госпожица не дочака февруари.😍
Днес в 37+3 се роди Оливия, 3080 кг, 50 см.
Изтекоха ми водите докато се разхождах в центъра 🤫😁 и бързо към болницата.
Роди се след 4 часа и няма да лъжа контракциите си болят, но с упойка нещата са много по-поносими.
Виж целия пост
# 183
Оливия... 💖 Прекрасно име!
Да сте живи и здрави! Малката принцеса да е спокойна, а на теб бързо възстановяване! 🥰
Виж целия пост
# 184
Поздравления!
Идеални размери и много хубаво име ,много щастлива и безгрижна да  расте Оливия!
Бързо възстановяване на теб.
Виж целия пост
# 185
Добре дошла Оливия!❤
Да сте живи и здрави ,принцесата да ви носи много радост и щастие 😘
И на теб бързо възстановяване! 🥰
Виж целия пост
# 186
Честита радост! Оливия ❤ много хубаво име сте избрали! Да расте здрава, щастлива и много да ви радва 😍👶🏼
Виж целия пост
# 187
Ехааа, колко хубаво! Още една принцеска се роди😍 Честито, Klow!
Бъдете живи и здрави с малката Оливия и бързо възстановяване на теб ❤
Виж целия пост
# 188
Честита рожба и от мен да сте живи и здрави и вие и бебчето Heart Eyesи да се възстановиш бързо
Виж целия пост
# 189
Честита радост Klow. Малката Оливия да расте здрава и много щура. А ти бързо да се възстановяваш и скорошно прибиране и на двете! ❤😇🥰
Виж целия пост
# 190
Честита радост! Много хубаво име сте избрали! Да ви е здрава и спокойна, а на теб бързо възстановяване! Heart
Виж целия пост
# 191
Честито! Да е жива и здрава! Heart
Виж целия пост
# 192
Честита принцеса, Klow! Да е жива и здрава! На теб бързо възстановяване и скоро да си се гушкате вкъщи! Heart
Виж целия пост
# 193
Klow, когато можеш пиши да споделиш какви са впечатленията от МД и най-вече от 12 ет. Дано и персонала е готин и да се държат добре. 😊
Виж целия пост
# 194
Ех, че хубаво ❤
Да е честита Оливия! Да е здрава, а останалото да й се сбъдне ❤

Момичета, пълнолуние наближава. Чувала съм, че чисто статистически тогава родилните отделения приемат най-много родилки с изтекли води 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия