Тема 8 - Февруарски мами 2022 г. 💖💙

  • 54 547
  • 743
# 465
Е, значи не е рано.. никак даже. 😊

Аз от 36г.с насам всеки ден се надявам да се роди, толкова ми тежи вече, че няма накъде... 🥺
Виж целия пост
# 466
Е, значи не е рано.. никак даже. 😊

Аз от 36г.с насам всеки ден се надявам да се роди, толкова ми тежи вече, че няма накъде... 🥺

Аз от днес съм в 36та седмица, и от седмица насам си мисля че искам след 2 седмици да раждам. Толкова тежко се чувствам, отделно преди седмица откриха малък дефицит на желязо и сега го пия, но повръщам час два след това….
На моменти се чудя не е ли егоистично от моя страна да искам да родя по-рано…
Виж целия пост
# 467
Деси, напълно нормлано е вече да ни минават тези мисли през главата, няма как.. това е голяма тежест физически, а и психически. Емоции и хормони бушуват, нетърпението за първата среща расте, но все пак трябва да уважим решението на малките човечета кога са готови да излязат и да се срещнат с нас. Те са като малки плодчета, лека - полека разцъфват до момента, в който вече са готови да се откъснат от тялото на мама. 💖
Виж целия пост
# 468
И аз вече искам да раждам. Дъщеря ми  я преносих, беше лято и такива гадни жеги. Често си поплаквах, че не издържам. Всеки ден се събуждах с надеждата, че ще родя. Сега поне ще е планово секцио и няма да чакаме термина.
Деси, не знам какво желязо пиеш, ако е Тотема го пий вечер, точно преди да си легнеш. Така ми беше казала АГ и определено го понасях по- добре.
Виж целия пост
# 469
И аз вече искам да раждам. Дъщеря ми  я преносих, беше лято и такива гадни жеги. Често си поплаквах, че не издържам. Всеки ден се събуждах с надеждата, че ще родя. Сега поне ще е планово секцио и няма да чакаме термина.
Деси, не знам какво желязо пиеш, ако е Тотема го пий вечер, точно преди да си легнеш. Така ми беше казала АГ и определено го понасях по- добре.

Ами аз за съжаление съм в Англия и ми дадоха от болницата, на кутийката пише само IRON 14mg. Мислех си да го заменя с друго, но знам че дори и да им кажа няма да обърнат внимание, и ще трябва на своя глава да вземам решение.
Виж целия пост
# 470
Това е, че наистина няма как да знаем кога. Доста жени раждат много преди термин, има и такива, които преносват.
Интересното е, че тук смятат, че първескините по-често преносват, а моите наблюдения май не са точно такива. Наистина не знам от какво зависи. Ето, има жени, които по всякакъв начин се опитват да предизвикат раждане и не успяват. Има и такива, които се мъчат да държат - ама не става.

Деси - къде в Англия си? И в коя болница ще раждаш? И аз съм в Англия.
Виж целия пост
# 471
Това е, че наистина няма как да знаем кога. Доста жени раждат много преди термин, има и такива, които преносват.
Интересното е, че тук смятат, че първескините по-често преносват, а моите наблюдения май не са точно такива. Наистина не знам от какво зависи. Ето, има жени, които по всякакъв начин се опитват да предизвикат раждане и не успяват. Има и такива, които се мъчат да държат - ама не става.

Деси - къде в Англия си? И в коя болница ще раждаш? И аз съм в Англия.

В Лондон, в Homerton Hospital. Ами ти?
Виж целия пост
# 472
Писах ти на лични да не спамим темата тука.

Тук имаме ли мами с планово секцио, което предстои или повечето са чакащи за нормално раждане? Не знам дали сме коментирали.

Иначе аз да кажа, че във фейсбук темата продължават да валят бебета 😀
Виж целия пост
# 473
Писах ти на лични да не спамим темата тука.

Тук имаме ли мами с планово секцио, което предстои или повечето са чакащи за нормално раждане? Не знам дали сме коментирали.

Иначе аз да кажа, че във фейсбук темата продължават да валят бебета 😀

Тези във фейсбук групата хич не им вярвам, защото никоя не си пише термина, а на ден се раждат по няколко бебета. Според мен тези майки са си били по-скоро за началото на февруари и си раждат нормално в 9-ия. Не ги виждам всички да са били за края да речем и да раждат супер много преди термин Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Мисля, че Нинчето беше с планово секцио за след 3-4 дни. Но нека да каже и тя.
Имаше и една мама със секцио за 31.01.
Замалко и при мен да е секцио, но бебенцето се обърна и чакаме нормално да се случат нещата.
Иначе имам едно секцио преди почти 5 години.
Виж целия пост
# 475
Аз ще съм с планово секцио, още не сме избрали датата(надявам се за средата на февруари), но ще коментираме на следващия преглед. Това ще ми е второто секцио.
Виж целия пост
# 476
И аз се разминах от плановото секцио. Не се обръщаше бебко, но вече е с главата надолу и ще го чакаме нормално. 💖
Виж целия пост
# 477
Мен някой като ме пита как ще раждам и почвам да мигам на парцали. Най-вече, защото нещата понякога са непредвидими. Моя приятелка цяла бременност я стягаха за нормално раждане и накрая не получи разкритие след изтичане на водите и се наложи секцио.
Виж целия пост
# 478
Аз също съм за планово секцио, в петък ще коментираме датата с АГ. Около 10.02 предполагам, че ще е.

Момичета, исках да ви попитам дали са ви правили ЕКГ или ще ви правят ли преди раждането?
Виж целия пост
# 479
И аз от днес съм в 36та, и се надявам в началото на февруари вече да реши да излиза бебчо, че аз съм доста дребна и доктора в петък вече започна да ме навива за секцио, защото ако реши да остане до края, има вероятност да стане около 3500 поне. На мен ми се ще да се пробвам за нормално, но за толкова голямо бебе си ме е страх..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия