Перилни препарати и омекотители - 68

  • 49 497
  • 740
# 615
А какво е това на снимката..
Нямам сушилна,  ако е някой филтър 🤔
Първата ми мисъл беше,   че сушилната ти е звяр, и че това е парче от дреха 😅🙃
Виж целия пост
# 616
Не е парче от дреха,а мъхът,който се събира във филтъра на сушилнята.
Лесно се почиства.
Виж целия пост
# 617
А какво е това на снимката..
Нямам сушилна,  ако е някой филтър 🤔
Първата ми мисъл беше,   че сушилната ти е звяр, и че това е парче от дреха 😅🙃
Това е мъх от дрехите. Махнала съм го от филтъра.
Виж целия пост
# 618
Нови дрехи и кърпи винаги пускат мноогоо мъх!
С времето намалява все повече.
Иначе този мъж се отделя вкъщи, особено както аз простирах на сушка вкъщи.
Виж целия пост
# 619
Уау...това не го очаквах...
Толкова е мъх от колко парчета дрехи( може би 10, най- много)..
Лелеее...
Чувала съм познати, че откакто имат сушилня домашния прах намалява в пъти.
Аз винаги много тръскам прането и при простиране и при прибиране,  нооо очевидно  има голяма разлика  🙂
Виж целия пост
# 620
По принцип нови дрехи и хавлии пускат най-много власинки и мъх.
Виж целия пост
# 621
Изобщо не намалява праха вкъщи . Първата година ви беше в хола , праха се вдигна значително . Вече втора година е на терасата , също праха е адски много .

Днес мирисах този Ленор - Lenor Weichspüler Pfingstrose & Hibiskusblüte.
Страхотно миришеше , някой ползвал ли го е , дали аромат се задържа и след пране ?
Виж целия пост
# 622
Аз съм много доволна от сушилнята,в дневната(отворена кухня+хол) е в кухненска колона,никакъв прах няма около нея,няма конденз,а домашният прах по мебелите е много малко,мъх има по филтрите,но това се чисти бързо и лесно.
Виж целия пост
# 623
В Била има намален Ариел на 9 и нещо,мярнах и Персил за цветно на 8 и нещо 18 пранета и 36 пранета на 13 и нещо.
Виж целия пост
# 624
B Kaufland разпродават всякакви видове капсули - Ариел Окси , Персил Диск , Персил 4 ин1 , Савекс Колор , Савекс със Семана , Первол Дарк и Первол Колор . Всички са в срок . Ариел са най-евтини : 54 броя , 18 лв , произведени януари тази година .
Виж целия пост
# 625
Какво ви е мнението за този прах? Взех го наскоро от Турция за 9 лв. Добре мирише, добре изпира сякаш.

Виж целия пост
# 626
Нещо много тежък ми идва. 7 кг за 49 пранета.
Виж целия пост
# 627
Нещо много тежък ми идва. 7 кг за 49 пранета.
[/quote
46
Виж целия пост
# 628
Е по-лошо значи 🤣
Кажи и ти мнение.
Виж целия пост
# 629
Т.е.?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия