Предстои ми инсеминация - Тема No 30

  • 38 720
  • 753
# 540
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест? Моята докторка ми каза след 20 дни.
Виж целия пост
# 541
Честито, Силви. Моята трета инсеминация е неуспешна. Вървим си към инвитро и това е. Стискам палци па всички.
Виж целия пост
# 542
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест. Моята докторка ми каза след 20 дни.
Здравей,
на мен ми казаха на 14 ден, но аз от нетърпение направих на 12 ден.
Виж целия пост
# 543
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест. Моята докторка ми каза след 20 дни.
Аз правя на 15-ти ден
Виж целия пост
# 544
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест. Моята докторка ми каза след 20 дни.
Здравей,
на мен ми казаха на 14 ден, но аз от нетърпение направих на 12 ден.


Реален ли беше резултатът? Кръвен или уринен тест направихте?
Виж целия пост
# 545
Здравейте момичета, направих сутринта кръвен тест 195.20 е резултатът. 🙏💙
Страхотна новина, Силве!!! Тихичко честито и повторете пак след 48ч, за да видите дали се е удвоил. Ти имаше 4 излезли фоликулчета, нали? Може да са и близнаци Heart Heart
Виж целия пост
# 546
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест. Моята докторка ми каза след 20 дни.
Здравей,
на мен ми казаха на 14 ден, но аз от нетърпение направих на 12 ден.


Реален ли беше резултатът? Кръвен или уринен тест направихте?
На 12 ден беше кръвен. Резултата 0.100  което си е кръгла нула. Аз правих и уринарни, но този път няма да си ги причиня.  Кога ти беше инсеминацията?
Виж целия пост
# 547
Страхотни новини,Силве! Лека и безпроблемна до финал 🤗 Аз се записвам с трета неуспешна инсе и се подготвям,че ин витрото наближава.И аз съм пациент на д-р Персенска.Стискам палци на всички!
Виж целия пост
# 548
Аз днес бях на преглед и при мен новините пак не са добри. И този месец пих кломифен и пак са малки фоликулите. Февруари на ЕЦ си имах хубави фоликули, а миналия и този месец нищо.. Много съм отчаяна вече..
Виж целия пост
# 549
Здравейте!
Колко дни след инсеминация направихте тест. Моята докторка ми каза след 20 дни.
Здравей,
на мен ми казаха на 14 ден, но аз от нетърпение направих на 12 ден.


Реален ли беше резултатът? Кръвен или уринен тест направихте?
На 12 ден беше кръвен. Резултата 0.100  което си е кръгла нула. Аз правих и уринарни, но този път няма да си ги причиня.  Кога ти беше инсеминацията?

На 15.04 ми беше инсеминацията.
Виж целия пост
# 550
Здравейте момичета, направих сутринта кръвен тест 195.20 е резултатът. 🙏💙
Страхотна новина, Силве!!! Тихичко честито и повторете пак след 48ч, за да видите дали се е удвоил. Ти имаше 4 излезли фоликулчета, нали? Може да са и близнаци Heart Heart
Благодаря! 🙏💙 Лейди Роуз да 4 бяха . Колкото толкова чакаме на 5 май съм на първи преглед ще чакам .Аз кръвният  тест
го  направих на 15 ден.
Виж целия пост
# 551
Здравейте момичета, направих сутринта кръвен тест 195.20 е резултатът. 🙏💙
Страхотна новина, Силве!!! Тихичко честито и повторете пак след 48ч, за да видите дали се е удвоил. Ти имаше 4 излезли фоликулчета, нали? Може да са и близнаци Heart Heart
Благодаря! 🙏💙 Лейди Роуз да 4 бяха . Колкото толкова чакаме на 5 май съм на първи преглед ще чакам .Аз кръвният  тест
го  направих на 15 ден.
Кога ти беше инсеминацията?
Виж целия пост
# 552
Здравейте. Чета от доста време, но чак сега се престрашавам да пиша. С мъжа ми опитваме от 1 година, като през януари започнахме с инсетата, тъй като имам напълно запушена дясна тръба. До момента имам 2 неуспешни, днес беше третата инсеминация, всички в клиника Щерев. На всички пожелавам много успех!
Виж целия пост
# 553
Цената е 540 лв.

Здравейте, някой знае ли каква е цената на инсеминацията в Щерев? Намерих един ценоразпис, но той е стар. Благодаря!
Виж целия пост
# 554
Happy Feet, при кой лекар си в Щерев?
На мен ми предстои първа инсеминация там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия