Кауфланд - тема 53

  • 49 061
  • 805
# 195
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?
Виж целия пост
# 196
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?
При пазаруване на над 50 лв.получаваш подарък торба за многократна употреба в периода от 17.01 до 23.01, но не важи за всички магазини.
Виж целия пост
# 197
Онзи ден при пазаруването ми подариха чанта за многократно пазаруване. Някаква акция ли е?

Явно Кауфланд периодично прави такива   подаръци. М. 11.21г. 2 такива чанти ми подариха.
Виж целия пост
# 198
Аз много ги харесвам тези чанти
Виж целия пост
# 199
Като е подарък я взехме, но предпочитам текстилните им. Много са удобни и са адски здрави.

Каква е тази суха сметана? Чувам за първи път.
Не ти и трябва. Като цяло са в категорията дето не трябва да се взимат, а при нашия режим - със сигурност.
Брата ги харесва и купува, но е защото си пие кафето само със сметана, а на работното му място всички ползват и никой не купува 🤣
Виж целия пост
# 200
К. има в нашия град от около месец и половина, а аз съм била точно 2 пъти. Питам, за да съм информирана и да знам кое не става.
Виж целия пост
# 201
Да похваля тази вода за уста, не люти мирише добре
Виж целия пост
# 202
На мен ми е слабичка, но съм свикнала на Листерин който си е доста хард.
Виж целия пост
# 203
Някой дали има тази турбо четка за прахосмукачка, че моята четка се развали и й се чудя на тази.



Аз съм купувала от Кауфланд такава или подобна турбочетка, но беше много шумна и не издържах много и я подмених. Не знам на какво се дължеше, може би, на това, че е турбо.
Виж целия пост
# 204
При пазаруване на над 50 лв.получаваш подарък торба за многократна употреба в периода от 17.01 до 23.01, но не важи за всички магазини.
Това пише ли го някъде в сайта им? Аз не намерих.
Виж целия пост
# 205
Това за торбите е на първа страница на брошурата за магазините, за които важи.
Виж целия пост
# 206
Някъде го прочетох и аз, но не е било на брошура. От 2 седмици не са ни носили. Или е било на сайта, или във фейсбук Thinking
Виж целия пост
# 207
Излезе брошурата за следващата седмица. Новото е към края - само следващата седмица продажба на миналогодишни цени. Който му трябва да се реди в понеделник. Таз година нови цени. Трябва да се компенсират разходите за залежалите стоки клас родно, но не изгодно дето им задръстват рафтовете.
Виж целия пост
# 208
Добре стават палачинките в тигана за палачинки Брио от последното зареждане. Е, съвсем без мазнина не съм пробвала...но и не слагам много. Обаче около 1/3 от дръжката се нагрява...а там даже има вдлъбнатини, които мисля, че са предвидени за пръстите...😬 Подчертавам, че тиганът е по-широк от зоната, която се нагрява с няколко см, а дръжката е още по-навън...Използвам степен 3-4 от мисля 8, т. е. не най-силните степени на нагряване. Чудя се дали да го връщам...или да го ползвам с предпазливост...
Някой беше показал тиган Брио от друга серия, по-плътен и тежък. Неговата дръжка нагрява ли се така?🤔
Виж целия пост
# 209
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_bg_KDZ_4500_BG04-LFT/view … 7CTS%3D1642822696

https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_bg_VW_4500_BG03/view/flye … 7CTS%3D1642822733

Моят тиган е масивен, не се нагрява дръжката. Щом му се чудиш, връщай го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия