Кауфланд - тема 53

  • 49 060
  • 805
# 345
Аз взех последните маратонки въобще. 41 номер. Но нямаха етикет. Дамата на касата на самообслужване беше изключително любезна ! И Се обади и ѝ продиктуваха кода на " мъжки маратонки" Wink
Виж целия пост
# 346
Какво ново са извадили?
Виж целия пост
# 347
При нас бяха пуснали нови кърпи, нови чаршафи, взех си термос-каната, супер сделка за 5 лева. Обръщам ви внимание на плюшените чаршафи, още се търкалят долни, от миналата седмица в брошурата бяха, сега малко са ги намалили. И аз допреди няколко месеца щях да гледам с отвращение, но октомври бяхме в Малта и там спахме в такъв комплект, първо се потресохме, защото е пълен изкуственяк, но се спи вълшебно в тях. Там ги ползват заради спецификата на климата, не задържат влага и същевременно са много, много комфортни. Аз даже търсих да си взема от там, но не намерих, а и каквото видях беше цифра. Сега съм се оборудвала за у дома и за вилата поне с долни. Мислех да дебна горните комплекти тази седмица на намаление, че никой не им обърна внимание, но или ги прибраха или ги пуснаха първия ден на разпродажбата.
Виж целия пост
# 348
До Слатина втори път няма да се разкарвам, но може да направя един опит за Хаджи Димитър в събота. Там как е, зареждат ли нещо интересно? Явно сутрин трябва да се ходи, което не виждам как ще го осъществя. Нощен Кауфланд ми трябва на мене, след полунощ ми идва музата и за пазаруване, и за све Joy
Виж целия пост
# 349
И аз не бих се осмелила да си купя без проба някъде. Едни полиестерни, които бях ползвала при гостуване, така ме обринаха, че не е ли памук, не рискувам. Принципно би могло да е било и от праха за пране или омекотител, но подозрението ми към полиестера остана.
Виж целия пост
# 350
Е поне снимки ни пускайте, на тези които не успяваме да се доберем до К.
Да гледаме и да се радваме на вашите "бомбастични" покупки 😊🙂
Виж целия пост
# 351
Е поне снимки ни пускайте, на тези които не успяваме да се доберем до К.
Да гледаме и да се радваме на вашите "бомбастични" покупки 😊🙂
Недей, че ще почна по 2 на ден да ходя с надежда да хвана нещо.
Досега от вчера всеки следобед отскачам на 2 км ПЕШ, та дано се сдобия с едни маратонки, че ми пасва цвета на едно яке за планина, но при нас от 5лв. нищичкооо. А детски глупости и найлонови торби за дрехи само.
Виж целия пост
# 352
Sofi_to, ето:

Скрит текст:


Виж целия пост
# 353
Пишете по възможност и кои са филиалите, че и аз бича по няколко километра пеша. То е за да си направя кардиото и крачките, ама по-добре да има и утешителна награда в магазина Joy
Виж целия пост
# 354
Чудни са..
Маратонките вече коментирахме, шала е супер за 2 лв...
Със здраве да се носят..
Иска ми се и на мен да мога да отида...ама с малкия на тая студ 😶
В понеделник иначе бях, но нямаше нищо интересно..баткото се заинати на една кърпа за морето 😁 за 5 лв.
Не обърнах внимание на размера, мислейки, че е стандартна..
А то 50/100 😆 по скоро като за малкия..🙂
Виж целия пост
# 355
Адалинд, от едно тесто сме месени. Smiley За довечера съм планирала да вървя до един по-далечен К. Студено ми е и не ми се върви, но щом ще е за разпродажбата, може. Laughing
Виж целия пост
# 356
Днес си купих:
Нож на главния готвач - 5лв
точило за ножове - 5лв
Дъска за рязане + ножче - 5лв
Cast Aluminum Тиган 24см (става и за фурна до 180 градуса) 10лв

Калъфите за автомобили изглеждаха добре за 10лв.

Имаше един господин дето не си взимаше по 1-2 неща, ами направо с кашоните си ги прибираше.. Баси хората.. тия от кауфланд трябваше да напишат нещо от сорта на "максимум 2-3 на човек".. кво е тва чудо.. хората ходят да си зареждат магазините с тея неща.


Без да исках написах Cast Iron Тиган, а той е Cast Aluminum. Марка Soul & Spice

Филиала е Бургас Славейков.
Виж целия пост
# 357
Може ли снимка на тези хубави чаршафи, които похвали evhen?
Виж целия пост
# 358
Чугуненият тиган Лава ли е?
Виж целия пост
# 359
Соул, а в твоя има ли маратонки, 37 номер ми трябват? Идеално ще ми свършат работа за такова мотаене по улиците. Вчера 12 километра съм минала общо в двете посоки плюс тегелите, дето направих из магазина. Кецовете ми заминават за нула време, че съм малко спънат кон Head BandSatisfied
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия