Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?

  • 37 064
  • 757
# 510
Вие пък да не би да си представихте английската мода за зрели жени като бабините престилки и на кралицата палтенцата Laughing. Изчистени дънки, прави линии, хубави блузки, маратонки. М&S се казва.  Аз от там пазарувам за капсулен гардероб.
Гардероба, както и прическата говорят много за менталното здраве на индивида. Понякога и финансите си казват думата. Минимализъма като начин на живот набира скорост и много жени вече не се боядисват и се подстригват късо защото е по-практично.

Моля, не се карайте и заяждайте. Sparkling Heart
Виж целия пост
# 511
Маркс и Спенсър ли са бабешката мода?!

Лафът за жабата и гьола напълно го споделям.
Виж целия пост
# 512
Ей, на всички българки вкусът на българите им идва лош, не знам обаче как става така, че хем всички не одобряват българския вкус, хем само говорещите са изключение.
Ту естествената красота никога не била на мода в България, ту - в друга тема - гърдите не били важни, само в България се ценяли, понеже тукашният вкус изкривен, това в отговор на младо момиче, което се оплаква, че гърдите му са много малки. Grinning
Виж целия пост
# 513
Дафни, съвсем добронамерено Ви казвам, че вафлите не Ви правят услуга на формата на лицето и главата, която получавате с тях.
Виж целия пост
# 514
Ние се виждаме по един начин, околните - по съвсем друг. В крайна сметка цял живот се въртим долу-горе около една и съща прическа. Въпрос на себеусещане.
Виж целия пост
# 515
Хубави са. Значи не искат да върнат времето назад и са мир с себе си и доволни. Не робуват на предразсъдъци. Мисля и аз да не се боядисвам. До сега не съм и така ще си остане. Виждала съм много диви коси, страхотно стилно направени.
Виж целия пост
# 516
Въртим се около една прическа, защото не всяка прическа става на всяка коса. Когато намерим прическа, която е подходяща за косата ни, обикновено я поддържаме дълго време.
Виж целия пост
# 517
Интересно ни е мъжете какво мислят за сивите коси. За моя знам, по-принцип би ми било интересно. Да, да, знам, че жените се “гласят” за себе си, но все пак.
Виж целия пост
# 518
Моят не харесва жени със сиви коси. И не се боядисвам заради него. С боя съм от 16 годишна, всякакви цветове и нюанси съм минала. Към момента не очаквам някога след години да си оставя естествено сивите коси.
Виж целия пост
# 519
Негативно ми е мнението за жените със побелели коси, които не ги боядисват. Приличат ми на смъртта и ме плашат. Докато мърдам ще се боядисвам, ще бъда с чисти дрехи, спретната, ще мириша хубаво, ще имам поддържан маникюр, добре епилирана и ще си почиствам кожата на лицето, за да ми е сияйна.
Виж целия пост
# 520
Негативно ми е мнението за жените със побелели коси, които не ги боядисват. Приличат ми на смъртта и ме плашат. Докато мърдам ще се боядисвам, ще бъда с чисти дрехи, спретната, ще мириша хубаво, ще имам поддържан маникюр, добре епилирана и ще си почиствам кожата на лицето, за да ми е сияйна.
Хм, аз че наближавам 55 и от 5години не се боядисвам и все още не само съм с чисти дрехи та дори и  епилирана и с маникюр. А съм и с къса коса и на фризьор не по-рядко от веднъж в месеца.  Надявам се и да не мириша при ежедневен душ и парфюм.
Виж целия пост
# 521
За мен нещата, които съм изброила са екзестенциални, и едното от тях е да не ходя с бели косми. Не ги отделям едно от друго. Ако тръгна побеляла е все едно да тръгна с излющен лак, петно на блузата, наболи мустаци или скъсани обувки. Лично за мен.
Виж целия пост
# 522
От жени до жени има разлика.

Харесва ми как изглежда Кристин Лагард, която не крие посивелите си коси и изглежда много далеч от неподдържана.
Не ми харесва външният вид на жени, които изглеждат мърляво, което е постижимо с всякакъв цвят на косата.

По принцип при равни други условия за спретнатост и чистота, не бих съдила за човека по цвета на косата му, използването на бои, пък и изобщо по външността му.
Виж целия пост
# 523
Esmee, много хубави прически си показала, но изискват фризиране всеки ден. Няма как естествено да застане така косата.

Тези прически ги показах конкретно за Пепи02, която ни показа снимки на косата си. На тези снимки видях коса, която според мене е правена със сешоар, което ме наведе на мисълта, че може би ще иска да си я оформя. Според мене ще й отива по-светъл цвят. Нека си остане в тъмната гама, но по-естествен цвят на тъмното - някакви нюанси на кестенявото.
Пепи има високи скули и неголямо чело. Може да ги покаже. Не съм сигурна дали лицето не е издължено (мисля, че да) и затова предлагам прически, които покриват брадичката, пластовете не са на толкова силни и остри и са подходящи за обемна коса.
Ако жена с тънка коса си направи такава подстрижка, трябва непрекъснато да се грижи за обема й, защото иначе ще бъде като спала с чорап на главата. След измиване, ще повдига корените, но бързо след това обемът ще се губи (след 1 спане).
Виж целия пост
# 524
Интересно ни е мъжете какво мислят за сивите коси. За моя знам, по-принцип би ми било интересно. Да, да, знам, че жените се “гласят” за себе си, но все пак.

Моя харесва, сега покрай тази тема го разпитах. Пък и предполагах, защото все ме кара да си направя сиви кичури. Каза един ден като остареем да си оставя косата сива и дълга, викам няма ли да съм като вещица  и той отрече "секси вещица" Grinning
За него най- бабешкото е като остарееш да се подстрижеш късо и боядисаш в червено (комбинацията). Ta, така де различни хора.
За мен лично възможно най- бабешкия цвят на косата е тези избледнели сиви и лилави отенъци, защото се опитват да използват една боя 8 пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия