Всичко за всички марки гел лакове - 39 тема

  • 49 232
  • 797
# 300
Есмералда, Обичах- прекрасни маникюри!:heart:
Вени,:hugs: гел х като ги залепиш- няма нужда от база върху тях. Направо гел лак и после топ. Държи се, не се бели отникъде. 3 седмици последния път и не мръднаха.
Аз не мога да правя изграждане. Като искам дълги- гел Х.
Ето видеа: https://youtu.be/aKuCn4pKVJs
https://youtu.be/ulNC7Lr7cZA
Виж целия пост
# 301
Момичета, решила съм да си купя стартов комплект за начинаещи. Тази марка добра ли е или да ми препоръчате някакъв друг вариант?
https://www.bluesky-nails.com/shop/2201/desc/plen-startov-komplekt-s-led-lampa
Виж целия пост
# 302
Аз лично не съм фен на Блускай, китайско качество на високи цени. Да не говорим, че тези комплекнчета изобщо не си струват като цена. Ако сега започвах, бих си направила стартов комплект с фрешър/ултрабонд, база и топ на Коди (Елена арт предгала готов такъв), цветни лакове на Клареса или HiHybrid и печка от олх. Ще ти се върже всичко от България към 150 лв. макс и то с лампата.

Sunshinegirl, аз харесвам и работя с полигел понякога, любими са ми тези на Клареса и Коди. Но най-бързо и удобно за мен е гел в бутилка на естествен нокът.
Виж целия пост
# 303
Есмералда, какви гелове в бутилка си ползвала?
Виж целия пост
# 304
На Коди имам няколко цвята - Build it up gel.
И на Фокс безцветния - Smart gel.
И двата са много хубави.
Виж целия пост
# 305
Дами, трябва ми мнение. Коя от двете е по качествена?
Виж целия пост
# 306
Не се виждат снимките.
Виж целия пост
# 307
   
Виж целия пост
# 308
Аз лично не съм фен на Блускай, китайско качество на високи цени. Да не говорим, че тези комплекнчета изобщо не си струват като цена. Ако сега започвах, бих си направила стартов комплект с фрешър/ултрабонд, база и топ на Коди (Елена арт предгала готов такъв), цветни лакове на Клареса или HiHybrid и печка от олх. Ще ти се върже всичко от България към 150 лв. макс и то с лампата.

Sunshinegirl, аз харесвам и работя с полигел понякога, любими са ми тези на Клареса и Коди. Но най-бързо и удобно за мен е гел в бутилка на естествен нокът.
Аз търсех готов комплект, защото не съм много наясно и така попаднах на Блускай. А може ли някакъв линк към това, което препоръчваш. А лампата - каква да е, има ли значение марката?
Виж целия пост
# 309
Аз бих заложила на сън 5 макс, щото е с бутони. Другата ме прави скептична, че ще се " окоти" и няма кой да я поправи, и ще хвърчи към боклука.
Виж целия пост
# 310
Някой ползва ли такава лампа?

Да ми каже колко време изпича лака. Аз май не го пекох достатъчно и на другия ден на палеца ми се надигна и под топ лака беше лепкаво. Но пекох всичко (база, лак и топ) за по минута.
Виж целия пост
# 311
Nikoll, заповядай.
https://elenaartnails.com/store/komplekt-nai-nuzhnite-produkti-za-gel-lak/

Остава ти само да вземеш цветни лакове и лампа. Препоръчвам Sun X5 Plus или Макс (като показаната по-горе).

Sun X като мощност е като Sun X5 Plus, аз на моята пека по минута и нямам проблем. Вариант е да си нанесла по-дебел слой или лакът да е тъмен и да му трябва повече време. Другото нещо е, че палецътстои изкривено в лампата и понякога не се изпича добре. Печи палците отделно иле се старай да ги държиш много прави в лампата.
Виж целия пост
# 312
Момичета дойде ми базата от алито.Доста по течна от нормалката на Коди ноооо толкова лесно се работи с нея. Правих два пъти нокти с нея ще видим как ще се държи дали ще ме изложи.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 313
Здравейте момичета,
Нямам много време да пиша тук но ви следя. Последно си купих четки за цветя и Спайдър гел. Спайдър гела майко мила беше голяма борба с него. Четките са ето тези.
Скрит текст:
Скрит текст:
Wow  - за пръв път виждам четка за френски маникюр. Някой ползвал ли е такава - лесно ли се правят линиите?
Виж целия пост
# 314
Здравейте момичета,
Нямам много време да пиша тук но ви следя. Последно си купих четки за цветя и Спайдър гел. Спайдър гела майко мила беше голяма борба с него. Четките са ето тези.
Скрит текст:
Скрит текст:
Wow  - за пръв път виждам четка за френски маникюр. Някой ползвал ли е такава - лесно ли се правят линиите?
Незнам не съм я ползвала още. Как си почиствате чвтките моите ги чистя със спирт но после са твърди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия